18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Baronessa 2022-11-07, 20:15 5
Jeśli panna jest niewidoma, to współczuję takiego psa przewodnika...
Jeśli tak nie jest, to co robi pchlarz w knajpie?!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-11-07, 20:19 3
Baronessa napisał/a:

co robi pchlarz w knajpie?



Czeka na swoją kolej.

Danie dnia.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2022-11-07, 20:43 4
_Yarko_ napisał/a:

Silne bydlę.



miałem kiedyś boksera, ten to dopiero wariat był... Mając z 15 lat gadam sobie z kumplem bez jakiegoś specjalnego zwracania uwagi na otoczenie, a ten zobaczył jakąś wiewiórkę czy zająca na kilkumetrowej skarpie, więc szybko łukiem na ziemię poleciałem i jeszcze mnie ciągnął samą szyją ze 2 metry pod górę A innym razem smycz (ze skóry) samym naciskiem szyi rozwalił, bo owczarek z naprzeciwka z którym miał kosę się dowalił do kundelków.
Zgłoś
Avatar
Vasqesii 2022-11-07, 21:23
Pies ma przejebane wyląduje na talerzu
Zgłoś
Avatar
ShamimaBegum 2022-11-07, 21:45
HenrykS. napisał/a:

Czeka na swoją kolej.
Danie dnia.



Na pewno będą go później jeść
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2022-11-07, 21:48 1
Ale kulturalny Chińczyk. Myślałem, że panna wyłapie wpierdol a tu tylko śmieszki.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2022-11-07, 22:36
Rozmarzyłam się. Z takiego skurwiela z 3kg smalcu by było
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-11-07, 22:49
Mój pies też ciągnął więc kupiłem kolczatkę. Działało.
Zgłoś
Avatar
cormax19000 2022-11-08, 0:18
KaprysLosu napisał/a:

miałem kiedyś boksera, ten to dopiero wariat był... Mając z 15 lat gadam sobie z kumplem bez jakiegoś specjalnego zwracania uwagi na otoczenie, a ten zobaczył jakąś wiewiórkę czy zająca na kilkumetrowej skarpie, więc szybko łukiem na ziemię poleciałem i jeszcze mnie ciągnął samą szyją ze 2 metry pod górę A innym razem smycz (ze skóry) samym naciskiem szyi rozwalił, bo owczarek z naprzeciwka z którym miał kosę się dowalił do kundelków.

boksery to tępe psiny mieszanka fajtłapy z osmarkaną zagłodzoną świnią i ty nie mogłeś utrzymać takiego kundla ? Jesteś wiekrzą pizdą jak ten kundel
Zgłoś