18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
BlackWiz 2011-05-20, 10:57
Tip.top, o wiele większą karierę zrobiłbyś jako bajkopisarz. To jedna sprawa, bo Twoje optymistyczne podejście jest godne podziwu. Przy niejednej biesiadzie wzniosę kielich w toaście ku Twej pamięci i Twoim wywodom... Może i kradną Ci bezpośrednio z płacy 30% o czym masz świadomość jak widać Widzisz... Okradać obywatela nie tylko można przy pensji. No ale żyj dalej w błogim spokoju, mając na uwadze, że odkładasz coś sobie na przyszłość i że państwo nie będzie próbowało z tych oszczędności Cie odciążyć w tejże przyszłości. System się posypie tak czy inaczej, więc śmieszny ten kto sobie snuje w wyobraźni złudzenia odnośnie poprawy. Lepiej byłoby sobie postawić pytanie, czy lud w końcu kiedyś znajdzie w sobie odwagę by okazać władzy swoje niezadowolenie i nie pozwoli sobie by władza lała na niego ciepłym moczem. Chyba dopiero jak głód szerzej przyciśnie jak to wiele razy historia pokazała.
Zgłoś
Avatar
CycuZL 2011-05-21, 0:44
jeżeli nie wiesz o co chodzi..............To wiedz że coś się dzieje!!
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2011-05-21, 7:10
Zajebiste... Współczesny Bard
Zgłoś
Avatar
longlong7 2011-05-21, 20:50
devil debilu może Ty skoczyłeś tylko gimnazjum i masz te 1100 na łape, ale ja sie nie martwię bo po wszystkich moich opłatach i ratach mam więcej niz Ty

PISiory jebane
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2011-05-22, 0:34
longlong7 napisał/a:

jak by nie trzeba było odkładać na emeryturę to nikt by nie odkładał, a potem na starość płacz


A co mnie obchodzą jakieś niegospodarne trutnie. Niech giną!
Zgłoś
Avatar
amb 2011-06-30, 0:36
Devil napisał/a:


Chyba tylko takie debile jak ty nie potrafią decydować o swoich pieniądzach... Ty kurwa nawet nie wiesz co to jest ZUS, skoro twierdzisz że jak będziesz płacić to Ci się żebracy nie będą walali pod nogami.



lepiej, zeby ciezarna matka dawala dupy za pieniadze w czasie ciazy i tuz po urodzeniu, bo wywalili ja z roboty. zeby samotna babcia zdechla z glodu, bo maz, ktory na nia pracowal zmarl szybciej niz ona. koles, ktory stracil reke w tartaku tez niech zdechnie, chuj mu w dupe, nie pracuje=nie zre.
ty natomiast wolalbys zaplacic lekarzowi 300zl za 20 min wizyty w szopie u niego na ogrodku, jak rozumiem?

pewnie, ze efektywnosc inwestycji panstwowych jest duzo mniejsza niz prywatnych. jednak tym sie roznimy od buszmenow, ze dbamy o cale spoleczenstwo, a nie tylko o swoja dupe i dzieci.

dziwisz sie, ze emerytury w tym kraju sa chujowe? jesli polska gospodarka przed 1989 byla chuja warta, nieefektywna i zacofana technicznie, a ludzie wtedy placili skladki emerytalne, to jak te pieniadze mialy na siebie zarabiac?

mowisz, ze wkurwia cie, ze z 1500 dostajesz 1100... to pracuj na czarno i nie pierdol. proste. na pewno bedziesz wtedy mial stabilne zrodlo dochodu, darmowa opieke lekarska (w razie wypadku czy choroby) i urlop.
nie umiesz nic, za co mozesz wziac pieniadze do lapy? o, jak mi przykro...
Zgłoś
Avatar
SilesianHunter 2011-06-30, 2:24
amb napisał/a:



lepiej, zeby ciezarna matka dawala dupy za pieniadze w czasie ciazy i tuz po urodzeniu, bo wywalili ja z roboty. zeby samotna babcia zdechla z glodu, bo maz, ktory na nia pracowal zmarl szybciej niz ona. koles, ktory stracil reke w tartaku tez niech zdechnie, chuj mu w dupe, nie pracuje=nie zre.
ty natomiast wolalbys zaplacic lekarzowi 300zl za 20 min wizyty w szopie u niego na ogrodku, jak rozumiem?

pewnie, ze efektywnosc inwestycji panstwowych jest duzo mniejsza niz prywatnych. jednak tym sie roznimy od buszmenow, ze dbamy o cale spoleczenstwo, a nie tylko o swoja dupe i dzieci.

dziwisz sie, ze emerytury w tym kraju sa chujowe? jesli polska gospodarka przed 1989 byla chuja warta, nieefektywna i zacofana technicznie, a ludzie wtedy placili skladki emerytalne, to jak te pieniadze mialy na siebie zarabiac?

mowisz, ze wkurwia cie, ze z 1500 dostajesz 1100... to pracuj na czarno i nie pierdol. proste. na pewno bedziesz wtedy mial stabilne zrodlo dochodu, darmowa opieke lekarska (w razie wypadku czy choroby) i urlop.
nie umiesz nic, za co mozesz wziac pieniadze do lapy? o, jak mi przykro...



Chciałem pociąć Twoją wypowiedź na kawałki ale po prostu obok żadnego słowa nie da się przejść obojętnie.

1. Skoro baba była tępa, nie kształciła się czy to w żadnym pożytecznym fachu czy też nie studiowała to jest jej problem, nie mój. Jeżeli jakiemuś kolesiowi ujebało rękę to niech znajdzie sobie zajęcie, mało to kalekich sprzedaje jakieś swoje rękodzieła którzy bogobojni ludzie kupują żeby wspomóc? Mało organizacji charytatywnych? Poza tym, może kleszy stan przypomniałby sobie co to praca z najbiedniejszymi a nie zabawa w politykę.

2. Tak wolę zapłacić prywatnie bo wiem, że nie będzie zrobione na odpierdol. Wszystko co państwowe jest robione na odpierdol. Weterynarze nie są państwowi i podejrzewam, że mój pies ma lepsze uzębienie niż Ty, bo płacę za jego leczenie a Ty idziesz do życiowej niedojdy robiącej dla NFZ.

3. Buszmeni żyją bardzo plemiennie i każdy pomaga każdemu, takie małe komuny, więc argument nie trafiony. Ale ok, w gimnazjum o tym nie uczą. Poza tym, pokaż mi jak troszczysz się o społeczeństwo. Podaj mi zdjęcia, linki, filmiki i opinię osób którym pomogłeś inaczej niż pierdoląc przed kompem.

4. Poczytaj zanim zaczniesz pierdolić głupoty. Obecny system emerytalny ma nie więcej jak 10 lat. Jest kalką systemu niemieckiego, problem wynika nie z założeniu systemu tylko zbyt niskiego przyrostu naturalnego.

5. Nie ma czegoś takiego jak robota na czarno. Na czarno pracują złodzieje. Robiąc bez umowy po prostu ułatwiasz życie sobie i pracodawcy, i nie prawdą jest, że mając papier w ręce masz pewną wypłatę, ale o tym dowiesz się jak po raz pierwszy życie wydyma Cię w dupę 2-litrowym słoikiem.

Poza tym, ogarnij ortografię, fakt, że jesteś w gimnazjum nie usprawiedliwia nieskładnego pisania.
Zgłoś
Avatar
amb 2011-07-01, 12:37
SilesianHunter napisał/a:



Chciałem pociąć Twoją wypowiedź na kawałki ale po prostu obok żadnego słowa nie da się przejść obojętnie.



odczytam to jako komplement

SilesianHunter napisał/a:


1. Skoro baba była tępa, nie kształci[...]


To tylko dowodzi, ze nie widzisz dalej niz czubek swojego nosa.
SilesianHunter napisał/a:


2. Tak wolę zapłacić prywatnie bo wi[...]


dobra, to zaplac za wyrwanie zeba 1/5 swojej miesiecznej wyplaty w dowolnym momencie. nie wierze, ze sam odlozysz pieniadze na takie wypadki. moze z 10% ludzi to potrafi.

bynajmniej, problemow z zebami nie mam. wystarczy je myc 2 razy dziennie. ucaluj swojego pieska ode mnie.
SilesianHunter napisał/a:


3. Buszmeni żyją bardzo plemiennie i każ[...]


to teraz wyobraz sobie, ze panstwo to taka wielka "komuna" (uzywajac twojej nomenklatury). taki jest zamysl.

myslisz, ze dokumentuje takie rzeczy w necie? nie musze.
SilesianHunter napisał/a:


4. Poczytaj zanim zaczniesz pierdolić głupoty. Obecny system emerytalny ma nie więcej jak 10 lat. Jest kalką systemu niemieckiego, problem wynika nie z założeniu systemu tylko zbyt niskiego przyrostu naturalnego.


prawde mowiac, gowno mnie to obchodzi. faktem jest, ze kiepsko dziala, ale musi istniec.
SilesianHunter napisał/a:


5. Nie ma czegoś takiego jak robota na czarno. Na czarno pracują złodzieje. Robiąc bez umowy po prostu ułatwiasz życie sobie i pracodawcy


wybacz, te 3 zdania nie skladaja sie w logiczny ciag.
robota na czarno istnieje. zlodzieje kradna, a nie pracuja. robiac bez umowy nie placisz podatkow dla wlasnej, krotkoterminowej korzysci, oszukujac reszte spoleczenstwa.
SilesianHunter napisał/a:


, i nie prawdą jest, że mając papier w ręce masz pewną wypłatę, ale o tym dowiesz się jak po raz pierwszy życie wydyma Cię w dupę 2-litrowym słoikiem.


majac papier mam mozliwosc wyegzekwowac od pracodawcy pieniadze w bardziej cywilizowany sposob, niz przystawiajac mu pistolet do glowy. bez papieru nawet nie mam takiej mozliwosci.

SilesianHunter napisał/a:


Poza tym, ogarnij ortografię, fakt, że jesteś w gimnazjum nie usprawiedliwia nieskładnego pisania.


to ortografie, gramatyke, czy stylistyke? zdecyduj sie. z ortografia akurat nie mam problemu.
nie pisze pracy magisterskiej, tylko pierdoly na forum internetowym. nie bede sie nad tym spuszczal wiecej, niz jest to niezbedne, dlatego pisze tak, jakbym mowil.

i co ty z tym gimnazjum? ja mam 24 lata, ty 21...
Zgłoś
Avatar
SilesianHunter 2011-09-13, 0:57
Po czasie ale uraczę Cię repliką na Twoje kompletne bzdury, których nie jesteś wstanie poprzeć nawet 1 złożonym zdaniem.

amb napisał/a:


odczytam to jako komplement



Jeżeli pochwałę głupoty uważasz za komplement to gratuluję pogodnego podejścia do życia i życzę powodzenia w starciu z brutalną rzeczywistością.

amb napisał/a:


To tylko dowodzi, ze nie widzisz dalej niz czubek swojego nosa.



Oczywiście, bo mam innych nakłaniać do korzystania z dobrodziejstw publicznej edukacji. Naprawdę, cóż za egocentryzm z mojej strony. Nie chciało się uczyć w szkole to niech zdycha z głodu.

amb napisał/a:

dobra, to zaplac za wyrwanie zeba 1/5 swojej miesiecznej wyplaty w dowolnym momencie. nie wierze, ze sam odlozysz pieniadze na takie wypadki. moze z 10% ludzi to potrafi.

bynajmniej, problemow z zebami nie mam. wystarczy je myc 2 razy dziennie. ucaluj swojego pieska ode mnie.



Stwierdzeniami "może" potwierdzasz, że dentystę to Ty widziałeś ostatni raz jak byli jeszcze w podstawówkach. Zabiegi nie są wcale takie drogie, nikt nie lata co miesiąc do dentysty. Chuj Ci do moich pieniędzy. Pies też pozdrawia, chociaż twierdzi, że ostatnio jak u Ciebie był to nie byłeś taki wyszczekany.

Cytat:

to teraz wyobraz sobie, ze panstwo to taka wielka "komuna" (uzywajac twojej nomenklatury). taki jest zamysl.

myslisz, ze dokumentuje takie rzeczy w necie? nie musze.



Widać, że pomimo chełpienia się wiekiem w innej części Twojego posta jesteś jednak niedouczonym idiotą. Taka duża "komuna" całkiem niedawno padła w połowie Europy. I pada w ostatnich swoich bastionach. Poczytaj bo wyszedłeś na totalnego idiotę.

Cytat:

prawde mowiac, gowno mnie to obchodzi. faktem jest, ze kiepsko dziala, ale musi istniec.



Potwierdzasz, że wiedziesz życie na poziomie intelektualnym zbliżonym do koralowców. Nie wiesz a się wypowiadasz.

amb napisał/a:


wybacz, te 3 zdania nie skladaja sie w logiczny ciag.
robota na czarno istnieje. zlodzieje kradna, a nie pracuja. robiac bez umowy nie placisz podatkow dla wlasnej, krotkoterminowej korzysci, oszukujac reszte spoleczenstwa.



Doucz się na temat podatków, rynku pracy, czym jest praca, jakie są jej koszta i wtedy porozmawiamy bo dalej wychodzisz na kompletnego idiotę i laika.

amb napisał/a:


majac papier mam mozliwosc wyegzekwowac od pracodawcy pieniadze w bardziej cywilizowany sposob, niz przystawiajac mu pistolet do glowy. bez papieru nawet nie mam takiej mozliwosci.



Ty chyba nie wiesz jak działają sądy pracy, Ty chyba nie wiesz, że w sądzie wygrywa raczej ten kto ma większy hajs a nie Ty. Co dowodzi, że życie znasz na tyle na ile sznurka popuściła Ci mama.

Cytat:

to ortografie, gramatyke, czy stylistyke? zdecyduj sie. z ortografia akurat nie mam problemu.
nie pisze pracy magisterskiej, tylko pierdoly na forum internetowym. nie bede sie nad tym spuszczal wiecej, niz jest to niezbedne, dlatego pisze tak, jakbym mowil.



Dziwne, jeżeli piszesz tak jak mówisz to zapis fonetyczny jest zupełnie różny od słowa pisanego. Masz problem z pisaniem, kwiatków nawet nie ma sensu wyciągać bo byłoby to tylko bezczelne poniżanie Ciebie.

Cytat:

i co ty z tym gimnazjum? ja mam 24 lata, ty 21...



Piszesz i myślisz jak gimnazjalista, więc jesteś gimbusem. Albo studentem socjologii, politologii albo innego wziętego kierunku, który ukończysz wraz z innymi matołami.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-13, 1:03
Ojejku, ille qłotów.
Zgłoś