18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
O czym marzymy?
DanThree • 2011-08-21, 19:14
Większość z nas prawdopodobnie posiada jakieś marzenia. Jak to wygląda u przypadkowych osób?

Film nieprawdopodobnie wręcz sadystyczny - boleśnie udowodnił mi (zwykłemu chamskiemu skurwielowi), że też mam uczucia.



// Wrocław 2011

Rozmawiała: Joanna Lewandowska
Zdjęcia, montaż: Paweł Rożek

Muzyka: God Is An Astronaut - "Fragile"
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2011-08-23, 11:35
Film nadaje się tylko na JoeMonstera
Zgłoś
Avatar
P................e 2011-08-23, 12:10 2
@shavoth
Gówno? Zapewne ten filmik miał lepszy montaż i przesłanie niż Ty byś to wykonał, przynajmniej ja nie widziałem byś zamieszczał jakiekolwiek filmy, ciekawe refleksje na temat życia.
Rozczulać się każdy ma prawo, jesteś jakimś niespełnionym pionierem, że chcesz nakierować ludzi tam gdzie Ty chcesz by szli, by uważali tak jak Ty?
Po tekście z menelem to nawet nie wiem co można o Tobie myśleć, niekoniecznie każdy jest nim na własne życzenie, nie życzę Ci utraty roboty, ciężkiej choroby przez którą stracisz nadzieję na życie, to nie jest tak łatwe jak się może wydawać.
Czyli jego rak nie jest ważny, tak samo jak rak milionów innych? Po co przejmować się sobą, lepiej dbać o shavotha i jego gloryfikację własnych poglądów! Not.
Takim komentarzem wysunąłeś stwierdzenie, że ludzie nie mogą marzyć, ciekawe czego jeszcze w Twoim świecie robić nie powinni.
Więc podsumowując Twoją denną wypowiedź, mogę już stwierdzić, że Twoje następne będą na równie niskim poziomie.
Oczywiście szanuję Twoją opinię, nie podoba się Tobie ten filmik - ok. Tylko nie zapominaj, że nie każdy jest shavothem.
Zgłoś
Avatar
shavoth 2011-08-23, 23:17
PastTime napisał/a:

@shavoth
Gówno? Zapewne ten filmik miał lepszy montaż i przesłanie niż Ty byś to wykonał, przynajmniej ja nie widziałem byś zamieszczał jakiekolwiek filmy, ciekawe refleksje na temat życia.
Rozczulać się każdy ma prawo, jesteś jakimś niespełnionym pionierem, że chcesz nakierować ludzi tam gdzie Ty chcesz by szli, by uważali tak jak Ty?
Po tekście z menelem to nawet nie wiem co można o Tobie myśleć, niekoniecznie każdy jest nim na własne życzenie, nie życzę Ci utraty roboty, ciężkiej choroby przez którą stracisz nadzieję na życie, to nie jest tak łatwe jak się może wydawać.
Czyli jego rak nie jest ważny, tak samo jak rak milionów innych? Po co przejmować się sobą, lepiej dbać o shavotha i jego gloryfikację własnych poglądów! Not.
Takim komentarzem wysunąłeś stwierdzenie, że ludzie nie mogą marzyć, ciekawe czego jeszcze w Twoim świecie robić nie powinni.
Więc podsumowując Twoją denną wypowiedź, mogę już stwierdzić, że Twoje następne będą na równie niskim poziomie.
Oczywiście szanuję Twoją opinię, nie podoba się Tobie ten filmik - ok. Tylko nie zapominaj, że nie każdy jest shavothem.



Czytam sobie tak te Wasze wzniosłe komentarze jaki to ten filmik jest rozczulający i napawający zadumą. Czytając również negujące moje zdanie opinie stwierdziłem, że nie ma sensu odpisywać pierdolonym "ciepłym" gówniarzom na ich wypociny. Tobie jednak odpiszę, bo oprócz tego, że całkowicie mnie nie zrozumiałeś obrażasz mnie chociaż mnie nie znasz.
Wszyscy menele są menelami na własne życzenie i nie pierdol mi, że jest inaczej. NIe każę Ci internetowy twardzielu dbać o shavotha (cokolwiek miałeś tu na myśli), nie każę Ci myśleć jak ja. Jeżeli utrata roboty robi z kogoś menela według ciebie, to połowa społeczeństwa powinna się rozpić. Jeżeli tak Cię wzruszają chorzy ludzie to zapisz się jako wolantariusz do jakiegoś hospicjum albo szpitala. Wtedy im może pomożesz. A wy się kyrwa tutaj uzewnętrzniacie jak to się popłakaliście. Jak będziesz już dorosły i przestaniesz sikać do góry, będziesz miał własną rodzinę, pracę albo czego Ci nie życzę ojca menela tak jak ja, to wtedy będziesz oceniał czy moja wypowiedź jest denna czy nie. Tymczasem zawrzyj!!!!
Zgłoś
Avatar
Cin33k 2011-08-24, 18:15
Jak jestes trolem i bananem albo jak nie masz kolegów badz zabierali Ci kanapki w szkole to widać że nie dostrzegasz nic pozytywnego w tym...
Zgłoś
Avatar
shavoth 2011-08-25, 15:30 1
Cin33k napisał/a:

Jak jestes trolem i bananem albo jak nie masz kolegów badz zabierali Ci kanapki w szkole to widać że nie dostrzegasz nic pozytywnego w tym...



Zawrzyj małolacie
Zgłoś
Avatar
deepdepths 2011-08-26, 1:37 1
kubus12343 napisał/a:



zapierdol mefedronu



Musiałam się zalogować i dać piwo za ten komentarz. ;p
Zgłoś