18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
O czym marzymy?
DanThree • 2011-08-21, 19:14
Większość z nas prawdopodobnie posiada jakieś marzenia. Jak to wygląda u przypadkowych osób?

Film nieprawdopodobnie wręcz sadystyczny - boleśnie udowodnił mi (zwykłemu chamskiemu skurwielowi), że też mam uczucia.



// Wrocław 2011

Rozmawiała: Joanna Lewandowska
Zdjęcia, montaż: Paweł Rożek

Muzyka: God Is An Astronaut - "Fragile"
Zgłoś
Avatar
szczurto 2011-08-21, 23:59
A najgorsze jest to że niektórzy nie mają marzeń jak ja.......
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-08-22, 0:10
up@ właśnie o to w tym chodziło...
Zgłoś
Avatar
volden 2011-08-22, 1:10
Miałem pisać, że ruszyło mnie jak zobaczyłem płaczącego faceta ale tak szczerze to mam gdzieś o czym ludzie marzą
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2011-08-22, 1:56 1
Moje marzenie, żeby wszyscy umarli. I teraz jedźcie po mnie ale to moje marzenie i umrzyjcie
Zgłoś
Avatar
potrzebny 2011-08-22, 2:08
myślałem, że to film o murzynach... za późno jest.
Zgłoś
Avatar
batul 2011-08-22, 2:25 2
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-08-22, 2:27 2
Filmik strasznie mi się spodobał. Nie wiem jakie, ale wyzwolił we mnie jakieś emocje
To pokazuje taką... prostotę ale właśnie ukazaną w ciekawym świetle. Mimo tego kim się jest, każdy ma jakieś marzenia.
A najbardziej wzruszyła mnie scena gdy facet mówi, że chciałby, żeby jego dzieci wyrosły na lepszą osobę niż on. Wiem, że to proste. Większość ludzi po prostu oskarży go o to, że jest pijakiem, lumpem - jak kto woli, ale wierzę, że to naprawdę jest jego marzeniem i że naprawdę chciałby, żeby jego dzieci miały dobrze. Niektórych po prostu "uziemiają" nałogi i tyle. Nie każdego można od razu ocenić. Wzruszać się przy innych to jest spora odwaga i na pewno coś oznacza.

Niektórzy naprawdę nie chcą wiele... ale mimo wszystko to i tak dla nich jest najczęściej czymś nieosiągalnym.
Jednym po prostu się udaje, innym nie.

Nie obchodzi mnie czy to Sadistic, czy nie... filmik mnie poruszył.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kozakmaly 2011-08-22, 3:02 3
Gadajcie co chcecie. Filmik może nie w gustach tego portalu ale tak myśląc o Was, tych "skurwysynach na siłę" to wydaje mi się że tak na dobrą sprawę nie chcecie zrozumieć tego jakie przesłanie ma ten film bo myślicie że teraz jest na topie być skurwysynem, bo to takie nie mainstreamowe i w ogóle zajebiste. Najlepiej jest udawać chama i stylizować się na tego słynnego serialowego lekarza ale wydaje mi się że oszukujecie sami siebie i to jest już sadystyczne samo w sobie. Ja na przykład nie mam okazji się do nikogo otworzyć jak to pewnie ma okazje 99% użytkowników tego portalu i tłamsząc emocje w sobie mam świadomość że mi się to kiedyś na psychice odbije ale już wtedy, z tego wizerunku chama nie będzie powrotu bo nie będę potrafił inaczej myśleć niż Wy niby w tym momencie. Tak... siedzę w domu całymi dniami po robocie i nie mogę się doczekać aż zacznie mi się semestr na studiach bo może poznam w końcu ludzi którym będę mógł zaufać i się w końcu otworzyć wiedząc że kogoś interesuje moja osoba bo do tej pory spotkałem się tylko z ludźmi których pierdoli to co myślę i czuje. Moim marzeniem jest poznanie trochę innych realiów niż te z którymi miałem do tej pory do czynienia a uwierzcie mi, nie są one piękne. Przestańcie sobie wciskać kit tylko popatrzcie czasem na świat z innej perspektywy ciule.

Pozwalam Wam mnie teraz zjeść sadyści ale wykrwawcie się jak Wam moja kość w gardle stanie.

P.S. Nie otwieram się tutaj przed wami żeby nie było że szukam terapeuty.

Now PISS OFF you little pussies !
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2011-08-22, 11:23
kurwa ale ze mnie pipa prawie sie poplakalem
Zgłoś
Avatar
kubus12343 2011-08-22, 11:28
maro1987 napisał/a:

Poniektórzy frajerzy udający twardzieli zal mi was, znieczulica pierdolona w tym kraju, niech wam kurwa ktos bliski na raka zejdzie to moze inaczej podejdziecie do zycia i do tego co jest wokół Was


powiem tak miałem 8 lat mój bardzo dobry kolega zmarł na białaczke miałem 13 lat brat w wypadku miałem 17 lat kolega sie powiesił a raczej jego powiesili 19 lat mialem wypadek samochodowy 15 cm i 140 w dzrzewo mam 20 matka chora na raka . więc mi tu nie pierdol o jakiejś znieczulicy i że tak życie znasz zajebiście bo ty jeszcze życia nie poznałeś
Zgłoś
Avatar
maro1987 2011-08-22, 12:18
@up

I mam nadzieję ze takiego życia nie poznam
Zgłoś
Avatar
xerty 2011-08-22, 17:17
Ja marzę o dużej kasie - więcej marzeń za nią kupię, jeszcze o licencji na zabijanie jesli ktoś mi się nie podoba. tyle.
Zgłoś
Avatar
Pawlikxxx1991 2011-08-22, 17:47
Mam 20 lat i nie płakałem na żadnym filmie, ale na tym filmiku się poryczałem jak baba. Filmik jest fenomenalny.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2011-08-22, 17:55
Może i jestem mięczakiem ale mężczyzna z 3.29 mnie wzruszył do łez.
Zgłoś
Avatar
BlackSymbiot 2011-08-22, 19:33
A moje marzenie to 100 ton bita na głowę dla każdego Polaka.A kto nie pali to oddaje innym
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie