18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
O czym marzymy?
DanThree • 2011-08-21, 19:14
Większość z nas prawdopodobnie posiada jakieś marzenia. Jak to wygląda u przypadkowych osób?

Film nieprawdopodobnie wręcz sadystyczny - boleśnie udowodnił mi (zwykłemu chamskiemu skurwielowi), że też mam uczucia.



// Wrocław 2011

Rozmawiała: Joanna Lewandowska
Zdjęcia, montaż: Paweł Rożek

Muzyka: God Is An Astronaut - "Fragile"
Zgłoś
Avatar
M................k 2011-08-21, 22:23
Darmowy koks i dziffki to są marzenia a nie jakieś popierduchy jak na tym filmiku ... ;/
Zgłoś
Avatar
Rynsztof 2011-08-21, 22:30 3
@shavoth

kup se słownik i ciśnieniomierz.
Zgłoś
Avatar
maro1987 2011-08-21, 22:40 5
Poniektórzy frajerzy udający twardzieli zal mi was, znieczulica pierdolona w tym kraju, niech wam kurwa ktos bliski na raka zejdzie to moze inaczej podejdziecie do zycia i do tego co jest wokół Was
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-08-21, 22:53 4
Chujowo nagrane ledwo tych ludzi przez tą muzykę słychać. I ani filmik wzruszający, ani mądry. A marzenia zawsze pozostaną marzeniami, jak chce się coś osiągnąć, to trzeba sobie cele postawić.
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2011-08-21, 22:54 11
shavoth napisał/a:


KURWA!!!
Takie jest życie i chuj...
Cioty
To jest sadistic, czy jaki chuj?


Tak to jest sadistic. Ale ty nie jesteś sadystą tylko debilem.

2pac2 napisał/a:

A ja po obejrzeniu tego oto filmiku nadal jestem skurwielem Na dowód tego pierdolne tutaj takie oto zdanie: I tak kurwa te marzenia się wam nie spełnią. Dziękuję za wysłuchanie wasz skurwiel <3.


Byle do 1 września. Piw za to i tak nie dostaniesz.

maro1987
Źą spokojnie, oni tylko twardych grają przez internet.

Robster
Jedyny, który przy pisaniu negatywnej opinii o filmiku zachował rozum, brawo.
Zgłoś
Avatar
rybzon 2011-08-21, 22:56
Przypominam co niektórym że to sadistic, a nie łączmysięwbólu.pl czy inne smętne portale.
Zgłoś
Avatar
StAnger 2011-08-21, 23:00 4
@ M4seek
Łatwo jest pieprzyć od rzeczy gdy życie jest lekkie, ale poczekaj. Prawdopodobnie przyjdzie taki moment, w którym zrozumiesz ten filmik. Rozumiem, że Cię to nie dotyczy i możesz się w to nie wczuwać, ale trochę zrozumienia. Udajesz kozaka, którego filmiki nie ruszają i myślisz, że jesteś fajny ? Stracisz kiedyś oko albo co gorsza wzrok, upierdzieli Ci gdzieś rękę lub nogę, sparalizuje Cię i wtedy twój zasmarkany koks wraz z dziffkami pójdzie w pizdu. To samo tyczy się bliskich, ale ty na nich nie zasługujesz. Zasrany gówniarz, któremu jeszcze zycie nie dokopało. Dopóki jest dobrze to się przyjemnie koazaczy.

A miałem się takimi .... nie przejmować i nie zwracać na nich uwagi, a tu proszę, sprowokował mnie. Jeszcze zrozumiesz jak życie jest kruche.
Zgłoś
Avatar
mattt666 2011-08-21, 23:07
Wiele na ten temat nie trzeba pisać... Ma przekaz. Podziwiam takich ludzi którzy tworzą takie materiały.
Zgłoś
Avatar
StAnger 2011-08-21, 23:09 1
@ rybzon
Po prostu nikt nie lubi słuchać pieprzenia pseudo kozaków. Łączenie się w bólu uważam za bardziej adekwatne niż udawanie, że nawet gdyby głodował, był ciężko chory i nie miał bliskich to marzył by o koksie i dziwkach. Jeśli tak to tylko po to, żeby się wykończyć, a nie walczyć. Ci ludzie chcą po prostu tego co my mamy na co dzień.
Zgłoś
Avatar
damian12091988 2011-08-21, 23:12
do 3:30 to chujowe jak nic później 2 wzruszające prawdziwe wyznania i koniec filmu i to nazywasz uświadomieniem uczuć??? - TO ZA MAŁO! Nie dam Ci piwa za lipę.
Zgłoś
Avatar
Manian 2011-08-21, 23:15 2
shavoth napisał/a:



A co można kurwa mądrego napisać oglądając takie gówno. Nad czym Wy sie kurwa rozczulacie? Nad tym że jakiś menel, który na własne życzenie jest szmatą nie chce żeby jego dzieci tak skończyły?
A może nad panem który ma raka? Ma tak jak miliony innych w tym dzieci. A może nad typem który marzy o dobry obiedzie?? KURWA!!!
Takie jest życie i chuj...
Cioty
To jest sadistic, czy jaki chuj?


jesteś chujowy
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2011-08-21, 23:17 1
A teraz porównajcie marzenia tych ludzi - którzy wystąpili w tym filmiku, do tych którzy stracili wszystko po nalocie powietrznym ...

Filmik dobry i daje szczere piwsko
Zgłoś
Avatar
Rynsztof 2011-08-21, 23:26 1
Śmiać się można ze wszystkiego i wszystkich ale należy se też zdawać sprawę z czego się śmiejemy, by na przyszłość być mądrzejszym. W końcu, napinacze, każdego dnia możecie sami stać się materiałem na sadolu
Zgłoś
Avatar
derekfi 2011-08-21, 23:28
mnie to nie ruszało bo pomyślałem sobie o nowym Tablecie a tu nagle wyskakuje mi : JESTEŚ 999 999 osobą oglądającą tą strone czy wybierasz !) i phona 2) i poda 3) I Pada 2
Myślałem że się popłacze.....
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-08-21, 23:50
@shavoth Chcesz być na siłę 'sadystyczny' i dostać parę piw? Weź odejdź bo nie mam siły na takich frajerów jak Ty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie