18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
p................2 2014-12-03, 4:48 14
Nie dość, że urocza, to jeszcze mięsko przyprowadza do domu. Cudowna żona.
Zgłoś
Avatar
Destroyer 2014-12-03, 5:15 47
Myślałem, że na końcu stanie się coś sadystycznego, no nie wiem np. przyjdzie ojciec i strzeli cielakowi w łeb czy cuś albo cielak upitoli małą, ale zapomniałem, że to już nie jest stary sadistic. Tu wstawia się kotki i urocze zwierzątka oraz jakieś sweetaśne filmiki, które powinny zostać na kwejkach i innych takich. Może filmik fajny i uroczy, ale nie adekwatny do portalu. Ludzie co się dzieje z sadistikiem
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-12-03, 5:49 1
up
To poszukaj sobie innego portalu. Chciałbym abyś zauważył że na głównej teraz najwięcej piw mają wstawki z... cyckami i dupami. Nie sadystyczne rzeczy! Przejrzyj główną i zobacz ile jest sadystycznych wstawek. Czasy się zmieniły, społeczność się zmieniła i trzeba się dostosować. Nie jesteś tu sam i nie wszystko będzie Ci się podobało. Od tego jest poczekalnia aby społeczność zadecydowała co stanie się z każdym filmem.
Zgłoś
Avatar
antysyjon 2014-12-03, 6:21 1
Chciałbym zobaczyć jak ojciec wraca widzi to że w jego mieszkaniu jest krowa, najpierw stan przedzawalowy, potem żonie lepca w ryło, córkę za kudły zamyka w kiblu na klucz, krowe bierze za łeb i wypierdala z chaoopy hahaha
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-12-03, 6:39 2
antysyjon napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak ojciec wraca widzi to że w jego mieszkaniu jest krowa, najpierw stan przedzawalowy, potem żonie lepca w ryło, córkę za kudły zamyka w kiblu na klucz, krowe bierze za łeb i wypierdala z chaoopy hahaha



Chcesz nam o czyms opowiedziec?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-12-03, 6:48 1
Technicznie rzecz ujmując to nie krowa tylko cielak.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2014-12-03, 9:18 2
Cielak w kagańcu,wygląda jakby zdychał z głodu.Może to ten sadyzm?
Zgłoś
Avatar
garota 2014-12-03, 10:04 4
Przyznam że po takich obrazkach wstydzę się że jestem mięsożerny. Na starość to człowiek jednak pizdowieciej, kiedyś to bym miał to wszystko w dupie, teraz zależy mi na innych istnieniach. Fajnie tak wśród zwierząt sobie żyć w harmonii. Avatar kurwa.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-12-03, 11:46
trzymanie krowy w domu to nie sadyzm twierdzicie? To poczytajcie skąd można załapać brucelozę(gorączkę falistą) czy leptospirozę, do zobaczenia na hardzie milutka dziewczynko

Połowa chorób zakaźnych od bydła jest podłapana, co ludzie wiedzieli już w XIX w. kiedy masowo zaczęli wypieprzać zwierzęta z domówi budować im niezależne pomieszczenia
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-12-03, 12:47 8
maksymilian45 napisał/a:

up
To poszukaj sobie innego portalu. Chciałbym abyś zauważył że na głównej teraz najwięcej piw mają wstawki z... cyckami i dupami. Nie sadystyczne rzeczy! Przejrzyj główną i zobacz ile jest sadystycznych wstawek. Czasy się zmieniły, społeczność się zmieniła i trzeba się dostosować. Nie jesteś tu sam i nie wszystko będzie Ci się podobało. Od tego jest poczekalnia aby społeczność zadecydowała co stanie się z każdym filmem.



Okeeej, dostosuje się:

"Pierfszyyyy"
"Dajcie mi piffo, bo muszem mieć wiencej od Bonk(zdupy)Mana"
"huehue, ale urfał"

Jeszcze zmieńmy tło na różowe i nazwę zmieńcie na słodzistic, bo za mało męskiej ręki na tym portalu i pedały w rurkach rujnują ten portal i moje życie, bo z piwnicy nie wychodzę, żyję tutaj
Zgłoś
Avatar
kexio 2014-12-03, 13:01 2
Szkoda, że ten cielak nie ujebał kleksa
Zgłoś
Avatar
michaelangelo666 2014-12-03, 14:12 2
Sadistic ociepla swój wizerunek poprzez takie filmiki czy jak?
Zgłoś
Avatar
T................m 2014-12-03, 14:16 1
Fajna dupeczka. Ruchalbym.
Zgłoś
Avatar
S................s 2014-12-03, 14:39
I pomyśleć że ja w dzieciństwie omijałem krówki żeby mnie nie ubodły, a tu jedna mała gówniara sobie do domu cielaka sprowadziła no co za numer.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie