18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
GałGan 2019-04-13, 10:54 1
kurwa myślałem że wjedzie sobie w nogę albo palec chociaż obetnie a tu nic
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2019-04-13, 12:06 13
GałGan napisał/a:

k***a myślałem że wjedzie sobie w nogę albo palec chociaż obetnie a tu nic



Przecież to szlifierka z tarczą do drewna nawet jakby chciał sobie ujebać nogę to nie da rady.
Zgłoś
Avatar
panar3 2019-04-13, 12:56 6
Kurwa... mieć stopy jak jakaś jebana małpa z Afryki... Ten białas już jest dla mnie czarnuchem.
Zgłoś
Avatar
Mindfullofhigh 2019-04-13, 19:42
Tak to jest jak sie chodzi w chujowych butach roboczych ze skory swinskiej...
Zgłoś
Avatar
Adamkad 2019-04-13, 20:00
Pieszczoch25 napisał/a:

Przecież to szlifierka z tarczą do drewna nawet jakby chciał sobie ujebać nogę to nie da rady.



Tarcza do szlifowania metalu
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2019-04-13, 20:15 19
Nie zapomnijcie o najważniejszej części ciała
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-04-13, 20:43 1
ale tam musiało srogim gównem jebać jak to robił
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2019-04-13, 20:52 1
co za debil - tyle aromatycznego białka marnować, w sam raz na przyprawę do rosołu!
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2019-04-13, 23:11 2
Ja stawiam na tarczę listkową



Swoją drogą, użytkując szlifierkę kątową w sposób przedstawiony na filmie, można ją uszkodzić. Silnik elektryczny (tutaj uniwersalny komutatorowy) w momencie załączenia pod pełnym napięciem zasilania pobiera prąd kilkukrotnie większy niż podczas pracy pod pełnym obciążeniem (straty mocy rosną w kwadracie prądu), a do tego niskie obroty silnika powodują, że przewietrznik nie chłodzi dostatecznie uzwojeń. Pół biedy, jeśli szlifierka wcześniej była zimna, ale jeśli wcześniej pracowała, to izolacja uzwojeń dostaje po dupie. A później płacz, że teraz to gówno chiński robią.
Droższe szlifierki mają miękki rozruch, tzw. soft start który płynnie zwiększa napięcie zasilające silnik, co znacząco zmniejsza jego prąd rozruchowy - wydłuża to nieco żywotność szczotek, komutatora i uzwojeń, oraz zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Zgłoś
Avatar
margas 2019-04-13, 23:36
Anonimowyja napisał/a:

Ja stawiam na tarczę listkową
Swoją drogą, użytkując szlifierkę kątową w sposób przedstawiony na filmie, można ją uszkodzić. Silnik elektryczny (tutaj uniwersalny komutatorowy) w momencie załączenia pod pełnym napięciem zasilania pobiera prąd kilkukrotnie większy niż podczas pracy pod pełnym obciążeniem (straty mocy rosną w kwadracie prądu), a do tego niskie obroty silnika powodują, że przewietrznik nie chłodzi dostatecznie uzwojeń. Pół biedy, jeśli szlifierka wcześniej była zimna, ale jeśli wcześniej pracowała, to izolacja uzwojeń dostaje po dupie. A później płacz, że teraz to gówno chiński robią.
Droższe szlifierki mają miękki rozruch, tzw. soft start który płynnie zwiększa napięcie zasilające silnik, co znacząco zmniejsza jego prąd rozruchowy - wydłuża to nieco żywotność szczotek, komutatora i uzwojeń, oraz zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.



Załącza jeszcze na wybiegu więc prądy nie są aż tak duże. Ale ogólnie to racja,
Zgłoś
Avatar
Lazarius 2019-04-13, 23:54 10
Tu macie mistrza ze zrogowaciałym naskórkiem...

Zgłoś
Avatar
Erni90 2019-04-14, 8:50
ale tam musi jebać opalaną świnią teraz
Zgłoś
Avatar
czodA13 2019-04-14, 20:24
Mindfullofhigh napisał/a:

Tak to jest jak sie chodzi w chujowych butach roboczych ze skory swinskiej...



oho xpert obuwniczy.. Al Bundy moglby sie od Ciebie uczyc sen-sei
Zgłoś