18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Aragon1988 2013-08-07, 0:53
dobre suchacze maja...
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-08-07, 0:58
Wie ktoś co to za ryba? Co to za gatunek
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2013-08-07, 1:11
z żabnicy ogon idzie fajnie przyżądzić
Zgłoś
Avatar
kowal13133 2013-08-07, 1:12
hahaha ,a jak ten rusek jej podstawił mordę do pyska to ta by go dziabneła
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-08-07, 1:37
szwagier9 napisał/a:

Wie ktoś co to za ryba? Co to za gatunek



Jakaś żabnicowata... Sama żabnica to raczej nie jest (chociaż chuj wie) bo nie występuje w morzach (lub ruskich strefach - tak wyczytuję z wiki) przylegających do Rosji.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-08-07, 1:38
[0:57-1:00] Aj blijadź, aaajjjj, sssssuka!
Trzeba było jej wódki dać - ruscy na pewno mieli kilka butelek gdzieś pod ręką.
Zgłoś
Avatar
Prospect0r 2013-08-07, 2:19
Nie mam jakiejś awersji do zabijania zwierząt na polowaniach czy dla mięsa. Ale gdybym był tą rybą to chyba zesrałbym się z bólu. Jak dla mnie ludzie to gatunek dążący jedynie do destrukcji i autodestrukcji, ale czemu cierpi na tym chińska podróbka żaby?
Zgłoś
Avatar
v00d00 2013-08-07, 3:08
@ProVVe

Jakby się temu gatunkowi ryby tak parę razy wywaliło po łbie to dostałaby ona skurczu (lub szczękościsku jak zwał tak zwał) co by spowodowało jeszcze większe uciski na rękę w jej dziobie.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-08-07, 3:47
v00d00 napisał/a:

@ProVVe

Jakby się temu gatunkowi ryby tak parę razy wywaliło po łbie to dostałaby ona skurczu (lub szczękościsku jak zwał tak zwał) co by spowodowało jeszcze większe uciski na rękę w jej dziobie.



Lepiej działać niż narzekać, ale patrząc po innych rybach jak je ubijałem to pysk się otwierał... Skurcz jest pośmiertny dlatego obstawiam, że rozwarłaby pysk nie mają nawet o tym pojęcia
Zgłoś
Avatar
gregor87 2013-08-07, 3:49
00:59 aj suka
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2013-08-07, 8:18
Ryba brzydka jak dziewczyna Bongmana, ale smakuje wybornie
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-08-07, 8:39
Chyba zdechła w trakcie. To się nazywa chojowy dzień w pracy...
Zgłoś
Avatar
Coby 2013-08-07, 9:16
ProVVe napisał/a:



Jak już mówiłem geny kretyna masz więc możesz co najwyżej rozszerzyć rodzinny biznes świniopasie i powiększyć stado o swoja "osobę" (jeśli matole on ma wbite kilkadziesiąt zębów na powierzchni ręki idioto to musisz poważnie rozważyć lobotomię albo usuń swój "musk" w pizdu bo tylko zbędnych kilogramów ci nabija)... Ciekawe czy dasz rade to obliczyć w pamięci... Teraz grzecznie rygluj mordę i uczyć się na przyrodę... W sumie nie mogę winić cię za twoje kalectwo... Po prostu taki się urodziłeś i głupcy muszą być bo bez nich nie można stwierdzić kto jest mądry...



Oj dziecko, nie zdajesz sobie sprawy co mówisz i do kogo. No ale cóż. Może to właśne Ty jesteś słodkim grubaskiem, którego tata w pupkę pytka mówiąc, że to przez geny. I teraz każdemu sprzedajesz taką bajeczkę. Widzę, że ciężko wyobrazić sobie te "kilkadziesiąt zębów". Koniec gimbusiu. Pisz sobie co tam chcesz
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-08-07, 14:33
Coby napisał/a:



Oj dziecko, nie zdajesz sobie sprawy co mówisz i do kogo. No ale cóż. Może to właśne Ty jesteś słodkim grubaskiem, którego tata w pupkę pytka mówiąc, że to przez geny. I teraz każdemu sprzedajesz taką bajeczkę. Widzę, że ciężko wyobrazić sobie te "kilkadziesiąt zębów". Koniec gimbusiu. Pisz sobie co tam chcesz



Rzeczywiście z matematyką jesteś za pan brat... To mówisz, że jesteś bardzo dorosły? Wychodzi na to, że jesteś moim rocznikiem 87 bądź 88, a używasz słów dziecko, gimbusie i wyobraźnia w jednej wypowiedzi... Miałeś rację nie zdawałem sobie sprawy do tej pory z kim mam do czynienia... Twoja wada genetyczna przybiera na sile każdego dnia. Pozostaje nadzieja, że będziesz spotykał samych uczciwych sprzedawców za kasą i cię nie okantują przy zakupie gumy turbo... Retrospekcji z życia swojego nie musisz nam wypisywać najdoroślejszy matematyku znany historii sadistica.pl
Zgłoś
Avatar
dominik_nufc 2013-08-07, 17:01
To nie są rosjanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie