18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
swieca 2013-08-06, 21:46 11
Trzeźwi. To nie ruscy
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-08-06, 21:54 47
Zamiast jej zajebać jak karpiowi z tej rury kilka razy w banie i ogłuszyć to się zastanawiają jak jej rusztowanie w ryju zbudować...
Zgłoś
Avatar
Coby 2013-08-06, 22:42 28
@up tak cymbale, a przy okazji wbić kilkadziesiąt kurewsko ostrych zębów w rękę gościowi, leć im powiedzieć, że wymyśliłeś sposób, może kiedyś się przyda.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-08-06, 22:42 3
I tak ryba w chuj ładniejsza od ruska, ale do pyska bym jej nie zapodał...
Zgłoś
Avatar
ripman 2013-08-06, 22:55 1
ale jak by ciągnęła z taką paszczą ^^
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-08-06, 22:59 2
Jebane debile. Jak złowili, to wypuścić lub zabić, a nie męczyć zwierzaka za swoją głupotę.
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-08-06, 23:09 1
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-08-06, 23:13 7
Coby napisał/a:

@up tak cymbale, a przy okazji wbić kilkadziesiąt kurewsko ostrych zębów w rękę gościowi, leć im powiedzieć, że wymyśliłeś sposób, może kiedyś się przyda.



Taki ślepy kretyn jak ty zawsze się trafi... Debilizm jest dziedziczny i pewnie dlatego nie widzisz, że już go upierdoliła... Wbić to teraz możesz sobie do tej durnej bani najlepszy pomysł w swoim życiu, a mianowicie skok na główkę z balkonu. Typ jest matołem podobnym do ciebie skoro załadował tam rękę, a po drugie ma tylko jedną linię zębów... Kilkadziesiąt... Kurwa matematyk na pokładzie, zaraz zaczniesz mi zadania w słupku liczyć...
Zgłoś
Avatar
Coby 2013-08-06, 23:21 5
ProVVe napisał/a:



Taki ślepy kretyn jak ty zawsze się trafi... Debilizm jest dziedziczny i pewnie dlatego nie widzisz, że już go upierdoliła... Wbić to teraz możesz sobie do tej durnej bani najlepszy pomysł w swoim życiu, a mianowicie skok na główkę z balkonu. Typ jest matołem podobnym do ciebie skoro załadował tam rękę, a po drugie ma tylko jedną linię zębów... Kilkadziesiąt... Kurwa matematyk na pokładzie, zaraz zaczniesz mi zadania w słupku liczyć...



Z matematyką mam więcej wspólnego niż Ty matole, a "zadania w słupku" Cie przerastają. Nie trzeba być matematykiem, żeby dostrzec choćby w ~15 sek ile ma ząbków. Więc japa tumanie i do spania.
Zgłoś
Avatar
barex666 2013-08-07, 0:14
no z ruska też niezły skurwysyn. Tak się wkurwił że w 2.58 chciał ją wodą z węża utopić. pojeb jakiś
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2013-08-07, 0:15
Wsadził tylko rękę. Ludzie inne rzeczy do paszczy ładują
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-08-07, 0:46 2
Coby napisał/a:



Z matematyką mam więcej wspólnego niż Ty matole, a "zadania w słupku" Cie przerastają. Nie trzeba być matematykiem, żeby dostrzec choćby w ~15 sek ile ma ząbków. Więc japa tumanie i do spania.



Jak już mówiłem geny kretyna masz więc możesz co najwyżej rozszerzyć rodzinny biznes świniopasie i powiększyć stado o swoja "osobę" (jeśli matole on ma wbite kilkadziesiąt zębów na powierzchni ręki idioto to musisz poważnie rozważyć lobotomię albo usuń swój "musk" w pizdu bo tylko zbędnych kilogramów ci nabija)... Ciekawe czy dasz rade to obliczyć w pamięci... Teraz grzecznie rygluj mordę i uczyć się na przyrodę... W sumie nie mogę winić cię za twoje kalectwo... Po prostu taki się urodziłeś i głupcy muszą być bo bez nich nie można stwierdzić kto jest mądry...
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-08-07, 0:48
równie dobrze mógł jej brzuch rozpieprzyć wyrwać serce i sobie ją elegancko ściągnąć to jej deske do ryja pakowali..
Zgłoś
Avatar
Fole 2013-08-07, 0:51
Przecież kurwa można się chyba domyślić że łowili coś innego (widać tam jakieś muszle). Pewnie koleś chciał otworzyć siatkę a tu hyc! I cała dłoń już w paszczy. Można to wywnioskować po tym że już od pierwszej sekundy nie jest mu do śmiechu czego można by się spodziewać po ruskich gdyby faktycznie byłaby akcja taka jaką podano w tytule Tytuł nastawia pryzmat przez jaki patrzymy na film co widać w komentarzach (po chuj ładował tam łapę itd.) a nikt nie pomyślał że może to był wypadek przy pracy, sam się już na to nabrałem na sadolu że zwiódł mnie tytuł, przyznaję się bez bicia. To tylko moja sugestia, ja tak to widzę ale możliwe że nie mam racji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie