18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
O mały włos
CrazyEdek • 2013-03-25, 8:42
Dzieciak miał szczęście, a dla tego na lewym pasie ruchu, autora filmiku, wielki kutas karny... w ryj.

Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-25, 18:16 1
Wina, że chciał przepuścić? Leczcie się kurwa, nie kazdy widząc dziecko przy krawędzi zapierdala. Ja nie wiem czy babcia idąca drogą nie wyjdzie mi pod koła co dopiero taki smark. Wolę zwolnić, niż jechać jak należy..
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-03-26, 13:12
Co wy się tak spinacie na tego autora filmu ? Tu ewidentnie zawinili rodzice , wywieźli dzieciaka z kołchozu do miasta to nie wie jak ma się zachowywać .
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-03-26, 13:49 2
W tym konkretnym przypadku kamerujacy zle się zachował. Tym że stanął przed przejściem sprowokował dzieciaka do przejścia. Lepiej jakby stanął na przejściu , otworzył okno i powiedział mu parę słów.
Ale to wymaga trochę pomyślunku. Jak u ruskich to się nie dziwie. U nich śmierć drugiego to jak poranna kawa.
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2013-03-26, 13:52
Marmadiuk napisał/a:

Nie uczyli was w szkole jazdy ze jeżeli nie ma miejsca do kontynuowania jazdy przed pojazdem poprzedzającym to się nie staje na pasach tylko przed pasami. Dziękuję dobranoc



To takie smutne, otworzyć ślepia, przecież dzieciak nie wie co robi... zrobił byś tak jak na filmie i stosował się do organizacji ruchu ?? > KURWA ! Dobranoc , sory Winnetou
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2013-03-26, 14:13
To wina tuska. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
torro 2013-03-26, 14:14
necrosodomizer napisał/a:

Chodzi mu raczej o to że przepuścił dzieciaka zamiast trzymać się dupy pojazdu poprzedzającego. Chciaż z drugiej strony niewiele mógł zrobić.


Ja myślę, że chodzi mu raczej o to, że nie przejechał gnojka i zmarnował fajny materiał na harda...
Zgłoś
Avatar
noctis14 2013-03-26, 14:17
Nie uczyli ich również że pisze się DLATEGO.
Zgłoś
Avatar
Alpinion 2013-03-26, 17:14 2
Zielone światło dla kierowców, czerwone dla pieszych, widać jak skurwensyn na filmiku, więc co się czepiacie kierowcy? Jak skończycie 18 lat, poczytacie o przepisach ruchy drogowego i zdacie prawo jazdy to wtedy się wypowiadajcie.
Zgłoś
Avatar
Luis 2013-03-26, 18:14 1
ja pierdole.
1. dzieciak nie powinien przechodzić/a tym bardziej przebiegać przez jezdnię. Nie wspomnę już o tym, że miał światło czerwone.
2. nagrywający nie powinien go puszczać, bo miał światło zielone (tym bardziej, że dzieciak stał, a nie wbiegł mu nagle czyt. kierowca nie był zmuszony do zatrzymania)
3. kierujący z prawej powinien uważać, gdyż zbliżał się do pasów. Znak "przejście dla pieszych" zawsze mówi o tym, żeby zwolnić lub chociaż puścić nogę z gazu, bo nigdy nie wiesz co za debil ci wyskoczy, czy to dziecko czy jakiś kretyn spieszący się (...do nieba...), itd. I jeszcze na tak ruchliwej ulicy.

Wszyscy winni! Jesteś pieszym - patrz gdzie leziesz, kierujesz pojazdem: patrz na znaki i się dostosowuj do nich.
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2013-03-26, 18:29 1
Luis napisał/a:

ja pierdole.
1. dzieciak nie powinien przechodzić/a tym bardziej przebiegać przez jezdnię. Nie wspomnę już o tym, że miał światło czerwone.
2. nagrywający nie powinien go puszczać, bo miał światło zielone (tym bardziej, że dzieciak stał, a nie wbiegł mu nagle czyt. kierowca nie był zmuszony do zatrzymania)
3. kierujący z prawej powinien uważać, gdyż zbliżał się do pasów. Znak "przejście dla pieszych" zawsze mówi o tym, żeby zwolnić lub chociaż puścić nogę z gazu, bo nigdy nie wiesz co za debil ci wyskoczy, czy to dziecko czy jakiś kretyn spieszący się (...do nieba...), itd. I jeszcze na tak ruchliwej ulicy.

Wszyscy winni! Jesteś pieszym - patrz gdzie leziesz, kierujesz pojazdem: patrz na znaki i się dostosowuj do nich.



Jacy kurwa wszyscy winni ?

Winny byłby tylko dzieciak.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-26, 18:32
gnój wbiegł na czerwonym i jeśli ktoś ponosi za to odpowiedzilność, to tylko rodzice.

MoTIko napisał/a:

Aż przypomniała mi się sytuacja kiedy prowadziłem i gościowi w ciężarówce na lewym pasie ni to z gruchy ni pietruchy zachciało się przepuszczać pieszego na pasach, moje zdziwienie widząc pieszego wyskakującego zza ciężarówki było wielce ogromne.... rozumiem, że nie którzy chcą być kulturalni ale niech też wezmą pod uwagę tych po prawej stronie czy mają możliwość do zatrzymania się przed tymi pasami, czy nie. A gościu na filmiku widząc smarkacza chcącego wbiegnąć na pasy na czerwonym powinien zagrodzić mu drogę.



gdybyś pierdolnął tego pieszego, to panowie z drogówki na bank przyznaliby ci rację i ukarali kierowcę ciężarówki.
Zgłoś
Avatar
wiesawa 2013-03-26, 18:54
Bo u ruskich prawo jazdy się kupuje,a nie zdaje. No a potem takie skutki...
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-03-26, 20:37
@Marmadiuk, brawo. Uważałeś na kursie prawa jazdy. Czasem jednak trzeba zachować się nieszablonowo (tak to nazwijmy). Wjechać na pasy i zagrodzić małemu drogę albo nawet wyjść i go przeprowadzić jak widział, że mały się rwie a Ty akurat nie wjeżdżasz na pasy jeśli nie jesteś pewien, że ich nie opuścisz po zmianie świateł. Nagrodę od komendanta policji Twojego miasta powinieneś otrzymać. Zuch chłopak jesteś!
Zgłoś