18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
O mały włos
CrazyEdek • 2013-03-25, 8:42
Dzieciak miał szczęście, a dla tego na lewym pasie ruchu, autora filmiku, wielki kutas karny... w ryj.

Zgłoś
Avatar
pancernydrag 2013-03-25, 9:12 3
Nie rozumiem Cię z tym kutasem, jak chciał skręcić w lewo to stał na lewym pasie.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-03-25, 9:23
ale młot widział tego dzieciaka i powinien ostrzec innych kierowców i dać znak młodemu czy może przejść a nie się toczyć
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2013-03-25, 9:24 1
Chodzi mu raczej o to że przepuścił dzieciaka zamiast trzymać się dupy pojazdu poprzedzającego. Chciaż z drugiej strony niewiele mógł zrobić.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-03-25, 9:54 4
@UP Mógł zrobić dużo gdyby miał mózg. Widział, że dzieciak szykuje się do przeskoku przez przejście na czerwonym to na chuj go przepuszczał ? Przecież miał zielone i powinien jechać. No ale skąd wieśniak ma wiedzieć, ze na zielonym się jedzie, a na czerwonym czeka ?
Zgłoś
Avatar
Marmadiuk 2013-03-25, 10:18 90
Nie uczyli was w szkole jazdy ze jeżeli nie ma miejsca do kontynuowania jazdy przed pojazdem poprzedzającym to się nie staje na pasach tylko przed pasami. Dziękuję dobranoc
Zgłoś
Avatar
damianwro 2013-03-25, 10:31 3
Jedyne co mógł zrobić to wysiąść z auta i wpierdolić młodemu parę solidnych klapsów.
Zgłoś
Avatar
haras1991 2013-03-25, 10:49 24
Jak czytam te komentarze to mam nie zły ubaw Ludzie zrobią wszystko żeby tylko zwalić winę na kogoś innego. Tak to wina tego co to nagrywał że dzieciak wybiegł na ulice bo on nie wysiadł i go nie wyruchał, może akurat nie był księdzem?
Gdzie jest matka ja się kurwa pytam
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-03-25, 10:55 8
@up w sosnowcu
Zgłoś
Avatar
MoTIko 2013-03-25, 10:56
Aż przypomniała mi się sytuacja kiedy prowadziłem i gościowi w ciężarówce na lewym pasie ni to z gruchy ni pietruchy zachciało się przepuszczać pieszego na pasach, moje zdziwienie widząc pieszego wyskakującego zza ciężarówki było wielce ogromne.... rozumiem, że nie którzy chcą być kulturalni ale niech też wezmą pod uwagę tych po prawej stronie czy mają możliwość do zatrzymania się przed tymi pasami, czy nie. A gościu na filmiku widząc smarkacza chcącego wbiegnąć na pasy na czerwonym powinien zagrodzić mu drogę.
Zgłoś
Avatar
matol 2013-03-25, 11:02 1
Dobry sadol! Prawie nagrał materiał na harda. Muszę to wypróbować na pasach
Zgłoś
Avatar
Bartymeo 2013-03-25, 11:57 32
Każdemu kto twierdzi że winny choć trochę jest autor filmu wielki soczysty murzyński chu..w odbyt.
Jak nie masz pojęcia jeden z drugim o jeździe to się nie odzywaj. A jak nawet masz prawko i twierdzisz że coś tu zawinił natychmiast zgłoś się do najbliższego komisariatu oddaj papierek i nigdy nie wsiadaj za kółko bo jesteś potencjalnym sprawcą jakiegoś poważnego wypadku...

Do kolesia Motiko.

Ty jesteś tego największym przykładem.Za samo takie myślenie powinno się ciebie wyciągnąć z auta i napierd...ć kluczem do kół po nerkach aż zeszczasz się krwią...Od-leczyć i czynność tą powtórzyć aż do skutku,a mianowicie do kiedy zrozumiesz,że przed przejściem dla pieszych nie WYPRZEDZAMY tym bardziej dużych pojazdów.Masz bezmózgi baranie jechać taką prędkością ,aby w razie "W" wyhamować przed przejściem.

Ciężarówka zdążyła wyhamować a ty już nie? I to on ma uważać czy zdążysz się zatrzymać czy też nie?
Litości!
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-03-25, 14:26 7
sami eksperci.. wina dzieciaka, że nie patrzył gdzie lezie a przede wszystkim wina jego starych, że go nie pilnują
Zgłoś
Avatar
czorny88 2013-03-25, 14:33 1
kurwa na czerwonym przechodził co sie dziwić ale to wina rodziców sam kiedys jadąc po mieście na pasach jebnoł bym paniusie z dzieciakiem czerwone sie pali ale kurwa ciagnie za sobą swa pocieche i co sie później takiemu gówniarzowi dziwić
Zgłoś
Avatar
amichalek 2013-03-25, 15:04 2
Ja się pytam! Gdzie są rodzice?! Gdzie jest kościół?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie