18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
o Pedofilli słów kilka
K................0 • 2013-01-26, 1:08
Jak można usprawiedliwiać pedzi?
Nie zdziwiłbym się jakby za tym artykułem stali księża.

Zgłoś
Avatar
Bitch_na_idiotow 2013-01-26, 14:41
panowie, a co jeśli to kobieta będzie pedofilem i zgwałci 13-stolatka?-co jej wtedy trzeba będzie obciąć?
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-01-26, 14:42
Następny wieszcz narodowy z angli kurwa nadaje.
Zgłoś
Avatar
javal 2013-01-26, 15:24
Bitch_na_idiotow napisał/a:

panowie, a co jeśli to kobieta będzie pedofilem i zgwałci 13-stolatka?-co jej wtedy trzeba będzie obciąć?



A o ilu kobietach gwałcących dzieci słyszałeś? Takie małe wyjaśnienie, żeby kobieta przeleciała "faceta" lub dziecko, jemu musi stanąć, jeśli mu staje to na ogół tego chce nie zależnie czy ma lat 20, 50 100 czy 10 i chociaż jest to nielegalne, nie wpływa wyniszczającą na psychikę takiego delikwenta, który odbiera to jako osiągnięcie życiowe a nie jako traumę na całe życie. Oczywiście na pewno są i takie przypadki gdzie dochodzi do gwałtu przemocy pobicia a i nawet zabicia, takiej babie proponuje kulę w łeb. A jeśli już nie kule to podejrzewam że też się da chemicznie "wykastrować" tak żeby nie miała już nigdy popędu seksualnego.

Nie bardzo rozumiem w ogóle o co Ci chodzi zadając to pytanie, to znaczy że nie powinniśmy w ogóle karać pedofilii? Czy może twierdzisz że obecny system leczenia jest skuteczny i prawidłowy?

Ja osobiście, gdyby ktoś zgwałcił moje dziecko, zamordował bym, nawet mając świadomość tego że pójdę siedzieć na całe życie, od chociaż by po to, żeby taka osoba nie zjebała życia żadnemu innemu dzieciakowi.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-01-26, 15:42
Początki akceptowania pedalstwa też były takie same jak to. Niby psychiatrzy, niby, że oni tacy biedni i niezrozumiani a teraz się panoszą gdzie popadnie.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-01-26, 15:48
Przymusowa kastracja (alternatywnie chemiczna) dla pedofilców , zero tolerancji .
Nie ma czegoś takiego jak porządny pedofil , no chyba że już po obcięciu wacka .
Zgłoś
Avatar
Bitch_na_idiotow 2013-01-26, 15:59
javal-
pierwsze primo; o ilu slyszalem to nie wiem, ale stosunek z nieletnim ponizej 15 roku zycia jest karalny praktycznie w calym cywilizowanym swiecie, a przeciez bylo ostatnio kilka przykladow na polskich portalach w ktorych opisywane byly przypadki seksu nauczycielek z nieletnimi>
2. nie chrzan mi,ze powiedzmy chlopcy ponizej 15 roku zycia odbiora jako sukces zyciowy powiedzmy napastowanie psychofizyczne przez dorosla kobiete.
3.chyba nie jestes az tak naiwny, zeby myslec o 13 letniej gimnazjalistce w obcislych leginsach z kolczykiem w odslonietym pepku, ze ona to robi dla mamy badz kolezanek-ona to robi, zeby zwracac uwage mezczyzn.
4.co ze sztuka- pierdolnalbys Polanskiemu z liscia za to ze przelecial trzynastke w dupe?
5. jak przyjechalby nieswietej pamieci Kosinski,Nabkow czy Vian do Polski to tez za prawdziwe pedofilskie fantazje chcialbys ich zajebac?-nie, tego jestem na 100% pewien.
nie ma sie co spinac, ten miecz ma obusieczne ostrze- pedofile byli, sa i beda i kara najczesciej im nie pomoze, bo leczy skutki a nie przyczyne.
Zgłoś
Avatar
javal 2013-01-26, 16:37
Bitch_na_idiotow napisał/a:

javal-
pierwsze primo; o ilu slyszalem to nie wiem, ale stosunek z nieletnim ponizej 15 roku zycia jest karalny praktycznie w calym cywilizowanym swiecie, a przeciez bylo ostatnio kilka przykladow na polskich portalach w ktorych opisywane byly przypadki seksu nauczycielek z nieletnimi>
2. nie chrzan mi,ze powiedzmy chlopcy ponizej 15 roku zycia odbiora jako sukces zyciowy powiedzmy napastowanie psychofizyczne przez dorosla kobiete.
3.chyba nie jestes az tak naiwny, zeby myslec o 13 letniej gimnazjalistce w obcislych leginsach z kolczykiem w odslonietym pepku, ze ona to robi dla mamy badz kolezanek-ona to robi, zeby zwracac uwage mezczyzn.
4.co ze sztuka- pierdolnalbys Polanskiemu z liscia za to ze przelecial trzynastke w dupe?
5. jak przyjechalby nieswietej pamieci Kosinski,Nabkow czy Vian do Polski to tez za prawdziwe pedofilskie fantazje chcialbys ich zajebac?-nie, tego jestem na 100% pewien.
nie ma sie co spinac, ten miecz ma obusieczne ostrze- pedofile byli, sa i beda i kara najczesciej im nie pomoze, bo leczy skutki a nie przyczyne.



Gdyby nie fakt że pedofil zostaje pedofilem i się nie da go leczyć czyli zostaje złapany > wychodzi po kilku latach i robi to samo, jak rozumiem taki argument za kastracją nie przemawia do Ciebie? Poza tym przy wymienianiu swoich argumentów chyba nie doczytałeś że też wspomniałem o tym że takie babki powinno się "kastrować" chemicznie jest to na pewno możliwe. Jeśli uważasz że taka kara jest zła bo "nie wolno nikogo pozbawiać płodności" to albo sam jesteś pedofilem i walczysz o swoje prawa, albo jesteś dzieciakiem, który jeszcze nie wie do czego służy mózg. Ja jestem za taką nie inną karą, nie jako karą samą w sobie, a prewencją przed dalszym działaniem.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-01-26, 17:21
Ciekawe dlaczego przy tego typu tematach zawsze toczą się takie zażarte dyskusje

Odpowiedź jest prosta - wystarczy rozdzielić pojęcia pociągu seksualnego do dzieci sensu stricto a pociągu seksualnego do osób w wieku "nastu" lat.

Już pisałem kiedyś że przynajmniej dla mnie jest czymś ostro popierdolonym stawianie na równi np.kolesia który wybałamucił na imprezie chętną gimbusiarę z typami którzy gwałcą kilkuletnie dzieci...to jest jakaś paranoja.

Nie twierdzę że nastolatki puszczają się na lewo i prawo bo to jeden wielki mit ale takie przypadki się zdarzają a także jak wielu wspomniało nieraz bardzo trudno (często jest to wręcz niemożliwe ) odróżnić taką gimbusiarę od dorosłej laski - więc co? trzeba legitymować wszystkie poznawane laski? ta cała burza medialna odnośnie tego tematu zaczyna ludziom ostro jebać we łbach.

A tak jako ciekawostkę powtórzę jak w swoim pewnym poście z przeszłości - dla przykładu w Hiszpanii,Japonii,Meksyku można na legalu pukać 13stkę i nikt nigdy z tego nie robił szumu,wszystko zależy od ustawodawcy i od tego "jak mu się wydaje"
Zgłoś
Avatar
korpal 2013-01-26, 18:06
Pedofilia to jedna z parafilii czyli zaburzeń preferencji seksualnych, takie zaburzenia bądź odchylenia większe lub mniejsze ma praktycznie każdy z nas, napewno każdy z Was, słyszał, widział lub zna kogoś, lub sam jest fetyszystą np. stóp, rajstop, lateksu, dominacji/bycia zdominowanym, lekkiego bólu czy wielu innych zachowań bądź rzeczy... są też rzadsze parafilie takie jak właśnie pedofilia, nekrofilia, i inne ze skomplikowanymi nazwami (zamiłowanie do moczu, kału, drzew, duszenia, wizji śmierci, bólu itp.) dlatego też nie powinniśmy winić człowieka za to że jest gejem czy właśnie pedofilem bo takie preferencje są głęboko w naszej psychice i są prawdopodobnie niezbywalne... Ale jest jedno ALE, kontakty z dziećmi są prawnie, etycznie, religijnie itp. itd. zabronione i społecznie nieakceptowalne, pozatym chyba we wszystkich przypadkach mają krzywdzący wpływ na dzieci... dlatego też pedofili praktykujących powinniśmy surowo karać, co najmniej kastracją mającą na celu zahamowanie popędu... osoba o zdrowych zmysłach jeśli zauważy że czuje dziwny pociąg do dzieci powinna go hamować i przede wszystkim nie praktykować, jeśli jest inaczej i myśli przekłada na czyny jest po prostu chory psychicznie...

takie jest moje zdanie, nie możemy winić człowieka za to jaki jest, jaki ma umysł i jaki się urodził ale powinniśmy surowo karać takiego który zaspokajając swoje fantazje krzywdzi innych...
Zgłoś
Avatar
dth 2013-01-26, 18:32
Hahahahahahaha! To teraz przy każdym spotkaniu niektórych moich znajomych powinienem ich lać po mordzie za stwierdzenie, że pierdolę bzdury twierdząc, że jeśli damy więcej praw pedałom to w końcu zgłoszą się i pedofile Wiedziałem kurwa, że tak będzie. Jebane dewiacje się wzajemnie wspierają. Kurwa, nowej orientacji seksualnej się pojebom zachciało. Czekamy na nekrofilów, koprofilów i wszystkie pozostałe dewiacje seksualne, żeby się wszyscy ujawnili i zażądali uznania tego za nową orientację seksualną. Pewnie skończy się tak jak z pedałami. Teraz wszyscy chcą zabijać i kastrować, a za 20 lat nasze dzieci będą stawały przed sądem za dyskryminację pedofilów.
Zgłoś
Avatar
7 Sins 2013-01-26, 22:49
Kiedyś to pedofilia była na porządku dziennym. Weźmy takiego Mahometa.
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-01-27, 9:36
Arashel napisał/a:


sinjids napisał/a:
Sam sobie teraz trochę zaprzeczasz, wiesz...?
Dość jasno stwierdziłeś że u władzy w KK są sami tacy skurwysyni...



Widzisz baranie z jakim zrozumieniem czytasz? To ja stwierdziłem, w odpowiedzi na post sinjids, że u władzy zawsze są skurwysyny, a kościół kat. zawsze cechował się wyjątkowym skurwysyństwem. Gdzie tu widzisz stwierdzenie, że w KK są same kurwiesyny? A władza w kościele kat? Każdy z hierarchów KK mógłby zrobić więcej niż ksiądz z posta sinjids, a nie robią. Czemu? Moim zdaniem tak jak biskup Paetz lubią chłopięce siurki.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-01-27, 9:50
Jeśli stwierdzasz że organizacja cechuje się skurwysyństwem to jednocześnie stwierdzasz że każdy w tej organizacji się tym cechuje. Inaczej co bym tam robił?
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-01-27, 19:42
Trochę racji masz, to Ci przyznaję, ale zasada jaką przytaczasz raczej tyczy się organizacji do jakich dołączasz świadomie, o dołączeniu do KK decyzja podejmowana jest za Ciebie.

A co do kapłanów. Myślę, że na początku każdy chce dobrze, dopiero później, na skutek rosnących władzy i pieniędzy chcą więcej i więcej. Czasem właśnie ta aura „pomazańca bożego" pcha ludzi do czynów bardzo naturze przeciwnych.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-01-27, 20:18
Ale on nie mówił o wiernych tylko kapłanach. Z resztą to nie ważne. Kapłanów jak i wiernych obowiązują zasady np. bezwzględnego zakazu homoseksualizmu co już wyklucza wasze mity o ministrantach a o małych dziewczynkach już mi się szukać nie chce. Ale wykopałbym pewnie też coś. Ktokolwiek łamie te zasady jest grzesznikiem niezdolnym do sprawowania żadnych ról w tej organizacji.

Co do majątku... Z budżetu państwa każda parafia dostaje tylko 900 zł na miesiąc. Czyli resztę kasy dostają dobrowolnie od ludzi. Więc jakim prawem w ogóle się interesujesz tym ile kto im daje? To chyba jasne że parafianie swojego duchowego przywódcę, którymi m.in. spowiedzią zapewnia im miejsce w raju, chcą utrzymywać sami niż zmuszać go do płaszczenia się przed tymi kurewskimi socjalistami w postaci Tuska, Kaczora, Napierdala, Pawlaka2.0, Palikota których zasady są sprzeczne z religią katolików i robią z księży także grzeszników.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie