18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
o Pedofilli słów kilka
K................0 • 2013-01-26, 1:08
Jak można usprawiedliwiać pedzi?
Nie zdziwiłbym się jakby za tym artykułem stali księża.

Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-01-27, 23:08
Huj mnie to obchodzi. Gdybym miał siostrę.... A nie mam. Niestety. Zawsze chciałem być starszym bratem, i prostować typów. Mam kumpli, co za siorę zajebią nawet szwagra, jak tylko rękę podniesie, już szwagrowie mieli to obiecane przy ślubnym przyjęciu Były przypadki. Kumpel opiekuje się dzieciakiem siostry, a ten go pyta czemu tatuś bije mamusię? Kumpel mi powiedział, że jak to usłyszał, to spuścił wpierdol dość solidnie szwagrowi, i kazał wypierdalać. Nie ma zmiłuj. Nie dziwię się. Jak bym miał młodszą siostrę, to bym zapierdolił tego co ją krzywdzi. A jestem najmłodszym synem swoich rodziców, i moi 3 starsi bracia robili porządek z gnojami, co do mnie sapali Może ze dwie akcje były. Całkiem spore. Wjazd na chatę. Nikt potem mnie nie śmiał tknąć. "bo ma 'support'. Były samodzielne akcje, dostało się, miałem obity ryj, ale braciaki ze swoimi kumplami w ramach zemsty i rozrywki prostowali gnoi 'nie będzie wpierdol za piwo'.
Zgłoś