18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Cipczan 2023-06-21, 19:25 4
Nagła, nieznana i śmiertelna choroba psów w Chinach. U nas od dzisiaj jest taka u kotów.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-06-21, 19:29 77
I bardzo kurwa dobrze postąpił. Normalny pies nie rzuca się na małe dziecko tylko raczej jakiś.instynkt opiekinczy mu się załącza. Ogólnie lubię psy ale nie wszystkie.. Sam miałem dwa i nie miałem nigdy żadnych problemów z nimi. Nie będę pierdolil o kwestii wychowania czy tam prowadzenia. Koleś najadał się na pitbulla czy inne takie gówno. Traktował normalnie, w sensie bez agresji , jakieś szkolenia z behawiorystami a osi i tak odjebalo i był agresywny nawet wobec niego więc uśpił kurwę.

1. najarał się* , 2. A psu*
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-06-21, 19:55 6
Będzie się smażył w chińskim piekle. Nie nauczyła go mamusia, że jedzenia na ziemię się nie rzuca.
Zgłoś
PentagramOdDiabła napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze postąpił. Normalny pies nie rzuca się na małe dziecko tylko raczej jakiś.instynkt opiekinczy mu się załącza. Ogólnie lubię psy ale nie wszystkie.. Sam miałem dwa i nie miałem nigdy żadnych problemów z nimi. Nie będę pierdolil o kwestii wychowania czy tam prowadzenia. Koleś najadał się na pitbulla czy inne takie gówno. Traktował normalnie, w sensie bez agresji , jakieś szkolenia z behawiorystami a osi i tak odjebalo i był agresywny nawet wobec niego więc uśpił kurwę.
1. najarał się* , 2. A psu*



Gdzie tu widzisz by pies się rzucił na dziecko? Po prostu podszedł a ojciec jakiś pojebany się rzucił na psa
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-06-21, 20:13 21
Dobrze zrobił co będzie bydle mu do dzieciaka podchodziło
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2023-06-21, 20:24 6
Na kolację były kotlety z psa.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-06-21, 20:27 38
i bardzo kurwa dobrze
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-06-21, 20:36 1
Stachtypowacebula napisał/a:

Na kolację były kotlety z psa.


I z młodego, bo tate zaniósł tam gdzie psa

Zgłoś
Avatar
Arashi91 2023-06-21, 20:45 112
BarmanInternetu napisał/a:

Gdzie tu widzisz by pies się rzucił na dziecko? Po prostu podszedł a ojciec jakiś pojebany się rzucił na psa



Pewnie, powinien zaczekać, aż pies upierdoli dziecko Zoofile nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Zgłoś
Arashi91 napisał/a:

Pewnie, powinien zaczekać, aż pies upierdoli dziecko Zoofile nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.



Nie masz typie pojęcia a się wypowiadasz.Pies nie Merida ogonem jak zamierza zaatakować, a zoofil to twój stary
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-21, 20:57 9
BarmanInternetu napisał/a:

Nie masz typie pojęcia a się wypowiadasz.Pies nie Merida ogonem jak zamierza zaatakować, a zoofil to twój stary



Chyba, że cieszy sie na widok przysmaku
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-06-21, 21:03 9
Teraz porównajcie do reakcji matek które w takich sytuacjach (o czym świadczą dziesiątki zamieszczanych tutaj filmików) uciekają lub motają się bezowocnie, szukając pomocy u mężczyzn.
A niektóre dzbany nadal wierzą w jakąś nadnarturalną moc matek które ratują swoje pociechy przed niebezpieczeństwem.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2023-06-21, 21:10 42
BarmanInternetu napisał/a:

Nie masz typie pojęcia a się wypowiadasz.Pies nie Merida ogonem jak zamierza zaatakować, a zoofil to twój stary



Ale z ciebie pojebany zoofil. Ile jest już tu filmów jak przed atakiem i podczas ataku jebane pitbulle merdają słodko tym świńskim ogonem. Pierdolisz żeby pierdolić a myślisz że się znasz na czymkolwiek
Zgłoś
Avatar
kuzano 2023-06-21, 21:17 18
BarmanInternetu napisał/a:

Gdzie tu widzisz by pies się rzucił na dziecko? Po prostu podszedł a ojciec jakiś pojebany się rzucił na psa



To ty jesteś ślepy i głupi, bo psiak ewidentnie chciał upierdolić faceta, a może i dziecko. Żaden bezpański, zdrowy pies nie podejdzie bez zastanowienia do człowieka, no chyba że widzi żarcie. Ten jak dla mnie był chory na wściekliznę, dlatego można zauważyć takie zachowanie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie