18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Stew 2012-11-26, 19:43 4
Ja pierdole... ale dialog...
Zgłoś
Avatar
Pedo_bear 2012-11-26, 19:57 45
o poranku to.. :
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-26, 20:00 7
Wyłączyłem po minucie bo jak widze laske co zasłania cycki to mi sie śmiać chce.

"O jestem sama tutaj z gościem co śpi ,któremu dałam dupy w nocy, i zakrywam sobie cycki chuj jeden wie po co ale zakryje na wszelki jakby z tego mieli zrobić film albo chuj wie co i wszędzie są kamery".

Kto ruchał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-11-26, 20:20 26
Velture napisał/a:

Wyłączyłem po minucie bo jak widze laske co zasłania cycki to mi sie śmiać chce.

"O jestem sama tutaj z gościem co śpi ,któremu dałam dupy w nocy, i zakrywam sobie cycki chuj jeden wie po co ale zakryje na wszelki jakby z tego mieli zrobić film albo chuj wie co i wszędzie są kamery".

Kto ruchał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.



Ja po seksie i w czasie jego trwania zakrywam twarz, żeby mnie później żadna nie rozpoznała .
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-11-26, 20:26 1
Velture napisał/a:

Wyłączyłem po minucie bo jak widze laske co zasłania cycki to mi sie śmiać chce.

"O jestem sama tutaj z gościem co śpi ,któremu dałam dupy w nocy, i zakrywam sobie cycki chuj jeden wie po co ale zakryje na wszelki jakby z tego mieli zrobić film albo chuj wie co i wszędzie są kamery".

Kto ruchał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.



I aż strach Ci dać piwo w tym momencie. Zapewne wiesz czemu
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-11-26, 20:39
Velture napisał/a:

Wyłączyłem po minucie bo jak widze laske co zasłania cycki to mi sie śmiać chce.

"O jestem sama tutaj z gościem co śpi ,któremu dałam dupy w nocy, i zakrywam sobie cycki chuj jeden wie po co ale zakryje na wszelki jakby z tego mieli zrobić film albo chuj wie co i wszędzie są kamery".

Kto ruchał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.



a mi to zawsze całkiem słodko wygląda, kto co lubi
Zgłoś
Avatar
r4f43ll 2012-11-27, 0:07 2
czekalem na jakas puente, ale sie nie doczekalem ;/ prosze o zwrot 5 minut z mojego zycia
Zgłoś
Avatar
damianwro 2012-11-27, 0:22 1
Pan kapitan napisał/a:



Ja po seksie i w czasie jego trwania zakrywam twarz, żeby mnie później żadna nie rozpoznała .



aaa... to teraz czaję o co chodzi w tych całych chatroulette...
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-27, 0:38 4
Fajna dupa, a po zaczerwienieniu wkoło ust wnioskuję, że dobrze się spisywała w nocy
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-27, 1:16 19
Cytat:

Kto ruchał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.



oho. Widzę, że mamy na pokładzie ruchacza.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-27, 2:15
Ta dziewczyna (?) wygląda jak Robert Smith z The Cure.

"Wyglądasz jak chłopak
To nie ma znaczenia,
na pewno nie dla mnie
i na pewno nie teraz
Wyglądasz jak chłopak,
ale Jezus cię kocha,
kiedy nieprzytomna
kładziesz się spać [...]"

(Partia - "Wyglądasz jak chłopak")
Zgłoś
Avatar
szymon_g 2012-11-27, 2:28 1
coz- sliczna babka.
Zgłoś
Avatar
primator 2012-11-27, 3:08 2
całkiem sympatyczna dziewczyna wiec sie z wami podziele
facebook.com/charlie.truman.92
Zgłoś
Avatar
Zlorf 2012-11-27, 4:33
linka do youtube!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie