18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
k................7 2012-03-23, 11:57 2
nic nowego nie powiedział, jest już szczepionka na AIDS, terapia dzięki której można wyleczyć się z raka, ale niestety firmy farmaceutyczne nie dopuszczą tego na rynek bo z czego by wtedy zarabiali... biznes jest biznes
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-23, 11:59 33
Wielkie oburzenie kurwa, że no jak można tak ludzi w chuja robić. Jak parę dni temu PRZYPADKIEM wyniosłem bonusowe piwo ze sklepu bo stało na ladzie i je chwyciłem razem z moimi, kapnąłem się i wróciłem żeby oddać to zostałem wyśmiany przez paru młodych pod sklepem. Ci sami którzy mnie wyśmiali pewnie będą pierdolić jakie to kurwa życie nieuczciwe i wszyscy ich w dupę ruchają.
Skoro większość ludzi ma mentalność złodzieja [jeśli uniknę kary to mogę wszystko podpierdolić] to jakiej moralności oczekiwać od właścicieli firm farmaceutycznych?
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-03-23, 12:25 3
marihuana tez raka zwalcza. takze jaskre, anoreksje:D i pare innych rzeczy. ale co to za lekarstwo co sobie kazdy moze na parapecie wychodowac...
Zgłoś
Avatar
darecki328 2012-03-23, 12:56 1
@up
właśnie odkryłeś powód dla którego legalizacji nigdy w tym burdelu zwanym Unią nigdy nie będzie.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-03-23, 13:42 1
Myślicie, że jak będziecie mieć skitrane krzaki w domu to ktoś się o tym dowie? Bullshit.

Rok temu dostałem NOWY antybiotyk. Nie pomógł mi wcale, natomiast tak mi wyniszczył organizm, że przez kolejne dwa tygodnie po chorobie nie mogłem sztangi w łapach utrzymać bo mi się trzęsły...
Kumplowi też dali jakiś antybiotyk w szpitalu, pomógł mu rozjebać żołądek... Jest dokładnie jak mówi ten Łysy - wpuszczają gówno na rynek, a lekarz za wypisywanie na niego recept dostaje kasę.
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-03-23, 16:53 4
Macie racje, jebac firmy farmaceutyczne.

Czas na nowo powolac szamanow, uzdrowicieli, druidow, leczyc sie za pomoca bioenergoterapii i akupunktury. I znow srednia dlugosc zycia czlowieka na ziemi bedzie wynosila 20 lat.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2012-03-23, 17:04 11
Saint Spear napisał/a:

Macie racje, jebac firmy farmaceutyczne.

Czas na nowo powolac szamanow, uzdrowicieli, druidow, leczyc sie za pomoca bioenergoterapii i akupunktury. I znow srednia dlugosc zycia czlowieka na ziemi bedzie wynosila 20 lat.



a ty wcinaj dalej tabletki. dzięki nim twój organizm nie musi się nawet uczyc walczyc z chorobami. tylko się potem nie zdziw jak twoje dziecko będzie zbieralo choroby jak murzyn bawelne.
wybieram szamana w imie przyszłych pokolen.

ps. co wiesz np. o akupunkturze? podaj jakies fakty ze swojej obszernej wiedzy, wszyscy się z niej posmiejemy.
Zgłoś
Avatar
Earth 2012-03-23, 17:12 1
@up

No no. Współczuję twoim pokoleniom.
Zgłoś
Avatar
mefe 2012-03-23, 17:35
Saint Spear napisał/a:

Macie racje, jebac firmy farmaceutyczne.

Czas na nowo powolac szamanow, uzdrowicieli, druidow, leczyc sie za pomoca bioenergoterapii i akupunktury. I znow srednia dlugosc zycia czlowieka na ziemi bedzie wynosila 20 lat.



Wydłużenie się średniego wieku życia w gatunku ludzkim nie jest skutkiem postępów w medycynie czy też wynalezienia leków praktycznie na wszystko, tylko po prostu dzięki utrzymywaniu lepszej higieny przez ludzkość. Tak to tyle.
Bo ile razy ktoś z nas miał operacje, która zaważyła nad jego życiem? 0? 1? Stawiam ze taka jest średnia. Czyli ilość ludzi uratowana dzięki postępowi w medycynie będzie wynosić max. 10-15%, co nie będzie miało dużego znaczenia w wydłużaniu się średniej długości życia.
Zgłoś
Avatar
user4 2012-03-23, 17:43 3
ErictG napisał/a:



Wydłużenie się średniego wieku życia w gatunku ludzkim nie jest skutkiem postępów w medycynie czy też wynalezienia leków praktycznie na wszystko, tylko po prostu dzięki utrzymywaniu lepszej higieny przez ludzkość. Tak to tyle.
Bo ile razy ktoś z nas miał operacje, która zaważyła nad jego życiem? 0? 1? Stawiam ze taka jest średnia. Czyli ilość ludzi uratowana dzięki postępowi w medycynie będzie wynosić max. 10-15%, co nie będzie miało dużego znaczenia w wydłużaniu się średniej długości życia.



Medycyna to tylko operacje? Nigdy nie brałeś żadnych tabletek, szczepionek itd? Nigdy nie byłeś na jakiś badaniach kontrolnych? Takiego pierdolenia to dawno nie słyszałem
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-03-23, 17:47 1
Juz za tydzien "Tajemnicza śmierć Shane'a Ellison'a, magistra chemii"
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-03-23, 17:48
Pleso93 napisał/a:

Myślicie, że jak będziecie mieć skitrane krzaki w
Kumplowi też dali jakiś antybiotyk w szpitalu, pomógł mu rozjebać żołądek... Jest dokładnie jak mówi ten Łysy - wpuszczają gówno na rynek, a lekarz za wypisywanie na niego recept dostaje kasę.



To oczywiste, że rozjebał żołądek jeśli przyjmuje się antybiotyk bez leków osłonowych

darecki328 napisał/a:

@up
właśnie odkryłeś powód dla którego legalizacji nigdy w tym burdelu zwanym Unią nigdy nie będzie.



Wyjdź z wanny.

Co do tematu: Biznes.

Edit:

mikEWrona napisał/a:

Juz za tydzien "Tajemnicza śmierć Shane'a Ellison'a, magistra chemii"



Nie zdziwiłbym się.
Zgłoś
Avatar
Lafirynda 2012-03-23, 18:42 1
Kiedys ludzie brali tabletki zeby wyjebac sie w kosmos teraz biora tabletki zeby bylo normalnie :O
Zgłoś
Avatar
typo 2012-03-23, 19:04 3
Z drugiej strony jakby było tak tragicznie to byśmy wszyscy chodzili chorzy non-stop. Wielu z nas trzaska jakieś witaminki, aspiryne w czasie przeziebienia i inne rzeczy. Mój dziadek gdyby nie tabsy, już by od 15 lat nie żył. Więc to takie pierdolenie, prawda leży zawsze po środku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie