18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
"Jak podaje portal dlahandlu.pl, Lidl dostał karę za to, że sprzedawał wyroby opatrzone złą tzw. nazwą rodzajową, czyli pozwalał klientom wierzyć, że kupują wyroby drobiowe. Chodzi o pasztety produkowane przez Zakłady Mięsne Werbliński: drobiowy, drobiowo-paprykowy i drobiowo-pomidorowy, oraz oferowane pod marką PIKOK kabanosy drobiowe.

Drób - czyli jak sugerowała nazwa, główny składnik - stanowiło kurczęce mięso oddzielone mechanicznie, skórki, wątroba. Do nich dołożono tłuszcz, skórki i wątrobę wieprzową. Z kolei pasztet wiejski deklarowany jako wieprzowy zawierał pochodzące ze świni wątroby, tłuszcz, skórki, mięso oddzielone mechanicznie i mięso z głów, a do tego mięso oddzielone mechanicznych z kurcząt i skórki drobiowe.

"Do wyprodukowania 100 g kabanosów drobiowych PIKOK poza mięsem z indyka (81 g) użyto mięso wieprzowe (66 g), zatem podane na opakowaniach nazwy rodzajowe były nieadekwatne do składu" - napisano w uzasadnieniu. Wszystkie produkty zawierały mięso drobiowe i wieprzowe - i to właśnie powinien klient przeczytać na etykiecie."

źródło:
http://metromsn.gazeta.pl/Portfel/1,126512,14504246,Lidl_zaplaci_kare__Sprzedawal_pasztet_drobiowy_zrobiony.html


Wydaje mi się że ktoś to zrobił specjalnie

Wyobraźcie sobie ilu muslimów pójdzie do piekła przez... pasztet

Link nie ma na celu obrazy kozoje... osob wyznających islam.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-27, 21:28 39
Puknij się w łeb, oni mają wyjebane na wierzenia brudasów, dodają tam to co najtańsze po prostu, tak samo to godzi w ciebie jak i w muslimów, bo wpieprzasz świństwo, jakieś jebane odpadki zwierzęce.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-08-27, 21:39
to ilu nie pójdzie do nieba?
Zgłoś
Avatar
maly_tm 2013-08-27, 21:45
Oczywiscie powyzszy tekst powinien byc traktowany jako przestroga, jednak z kazdej sytuacji staram sie wyciagnac jakies pozytywny
Zgłoś
Avatar
cactooz 2013-08-27, 22:00 5
maly_tm napisał/a:


Wyobraźcie sobie ilu muslimów pójdzie do piekła przez... pasztet



Żaden, gdybyś miał odrobinę wiedzy, albo IQ o punkt większe niż rozwielitka, wiedziałbyś że aby nie trafić do nieba muszą świniaka zjeść świadomie.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-08-27, 23:00 1
Nie wiem kurwa jak można w tym niemieckim gównie kupować cokolwiek... Niech szwaby wypierdalają z naszego kraju. I mogą ze sobą zabrać:
- brudasów vel cyganów
- gówno vel czarnuchy
- kozojebców
- żydów
- kitajców
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-08-27, 23:05 1
przekracza teraz taki muslim bramy śmierci po zjedzeniu pysznego pasztetu a'la drobiowego a po drugiej stronie... diabeł z wielkim dildo a z tyłu wielki napis udekorowany balonikami w kształcie kutasów "UR FUCK'ed!"
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-08-27, 23:37
A od kiedy to w pasztetach jest mięso ?

Legenda głosi że podobno w parówkach też występuje. Naukowcy znaleźli jedynie śladowe ilości.
Zgłoś
Avatar
chrucik 2013-08-28, 16:07
Hehe w Londyńskich ( i w ogóle na terenie UK) Lildlach głównie zaopatrują się czarni ciapaci i inni ludzie o ciemniejszym kolorze skóry niż nasza.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-08-28, 16:24 2
mataertest napisał/a:

Nie wiem kurwa jak można w tym niemieckim gównie kupować cokolwiek... Niech szwaby wypierdalają z naszego kraju. I mogą ze sobą zabrać:
- brudasów vel cyganów
- gówno vel czarnuchy
- kozojebców
- żydów
- kitajców



Kolega z Biedronki już wrócił? Jakieś promocje nowe może są?
Zgłoś
Avatar
A................2 2013-08-28, 16:32 1
"Do wyprodukowania 100 g kabanosów drobiowych PIKOK poza mięsem z indyka (81 g) użyto mięso wieprzowe (66 g)"

Kompresja jakaś czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
cynx 2013-08-28, 16:34
Zalazłem swój ulubiony market
Zgłoś
Avatar
Niaut 2013-08-28, 16:37
Lidl nieźle nas w chuja robi, w końcu to szwaby.
Zgłoś
Avatar
b................o 2013-08-28, 16:38 3
Arkadiusz432 napisał/a:

"Do wyprodukowania 100 g kabanosów drobiowych PIKOK poza mięsem z indyka (81 g) użyto mięso wieprzowe (66 g)"

Kompresja jakaś czy ki chuj?


debil czy troll?
Zgłoś
Avatar
Cytrian 2013-08-28, 16:43
blobo napisał/a:


debil czy troll?



ja też nie rozumiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie