18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
W związku z faktem iż zima zbliża się wielkimi krokami chciałabym przypomnieć jak wyglądał początek opadów śniegu pewnego listopadowego popołudnia (i wieczoru). Jako ciekawostkę dodam, że korek miał wtedy ponad 10 km długości

W tym roku zima zapewne znów zaskoczy drogowców



" - Wiecie, że pada śnieg?
- o nie! Śnieg w grudniu? Co my zrobimy? "
Zgłoś
Avatar
djpolb 2013-09-13, 10:25 2
Wielkie mi halo, że popadało i zablokowało ulice. U nas przynajmniej wszyscy grzecznie stoją i czekają na udrożnienie drogi. W Kanadzie się tak nie pierdolą

Zgłoś
Avatar
Goger 2013-09-13, 10:48 1
Nie rozumiem dlaczego wina drogowców, może chcesz żeby stosowali profilaktyke i jeździli pługami przed tym jak spadnie śnieg ?
Zgłoś
Avatar
t00ks 2013-09-13, 11:06
ja mogę od siebie dodać, że taki korek w Lublinie to jest normalna rzecz i to nie tylko w pierwszy śnieg ale w każdy jeden DUŻY śnieg - takie uksztaltowanie terenu
Zgłoś
Avatar
abrakadabro 2013-09-13, 12:38 1
Rany, ale mnie to już denerwuje, ciągle tylko to "zima zaskoczyła drogowców", ale niby co oni mają robić? Posypywać drogę solą jak nie pada? Czy może ściągać pługiem asfalt w pogodny dzień? Jak zaczyna padać to wyjeżdżają, a że jest ich zwyczajnie za mało to nie nadążają za śniegiem. Nie jestem drogowcem, po prostu myśle że ten tekst był śmieszny za pierwszym razem, a teraz już sie przejadł i czas znaleźć sobie jakiś inny temat "zapychacz".
Zgłoś
Avatar
Plast80 2013-09-13, 13:09 1
Najbardziej zima zaskakuje kierowców a nie drogowców. Gamonie w nieprzygotowanych do zimy autach i z mizernymi umiejętnościami pchają się a nie mają umiejętności ogarnięcia auta w takich warunkach, widać to też przy opadach deszczu jak mistrzów nagle opuszczają umiejętności.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-09-13, 13:34
No ale jak napierdalało śniegiem w kwietniu to już była gruba przesada!
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2013-09-13, 14:13
I Love Lbn !
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-09-13, 14:25
szczerze powiedziawszy pamiętam tamtą zimę, to co jest na filmiku to jeszcze nic bo 4 grudnia było jeszcze gorzej ale niestety w Polsce odkładają wszystko na ostatnią chwile a w takiej kanadzie od pierwszego śniegu cisną sypią drogi i pełną parą się pozbywają śniegu ale nie u nas bo po co oby w tym roku dojebało śniegu po jajca
Zgłoś
Avatar
Achajos 2013-09-13, 15:58
Blisko Ukrainy. Tada.
Zgłoś