18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
W związku z faktem iż zima zbliża się wielkimi krokami chciałabym przypomnieć jak wyglądał początek opadów śniegu pewnego listopadowego popołudnia (i wieczoru). Jako ciekawostkę dodam, że korek miał wtedy ponad 10 km długości

W tym roku zima zapewne znów zaskoczy drogowców



" - Wiecie, że pada śnieg?
- o nie! Śnieg w grudniu? Co my zrobimy? "
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-09-12, 17:53
Borze, tak bardzo jebać zimę!
Zgłoś
Avatar
pawlonkon 2013-09-12, 18:36 3
A ja lubię jak śnieg dopierdoli! Bo jak zima to ma być zima, a nie, pizga jak pojebane, a śniegu nie ma.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-09-12, 18:43 2
To ja będę pierwszy i już we wrześniu wyjdę naprzeciw: Zimo -wypierdalaj!
Zgłoś
Avatar
PanZorro 2013-09-12, 18:50
Przez ten zasrany internet, przegapiłem nadejście zimy.
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-09-12, 20:54
Weź ty coś zrób z tymi wycieraczkami.
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-09-12, 21:15 2
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-09-12, 23:06 2
ja jestem bardzo zaskoczony jak drogowców zima nie zaskoczy
Zgłoś
Avatar
Furki 2013-09-13, 0:26 12
Takie tam pierdolenie, że zima zaskoczyła. Jak napierdoli przez 2 godziny 15-20 cm śniegu to żeby nawet chcieli to tego nie ogarną, przejedzie raz, za chwile znowu napierdoli i tak w kółko.
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-09-13, 7:32
Polska !!! Polska !!! Polska !!!
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-09-13, 10:04
Co roku jest to samo. Spadnie pierwszy śnieg i wszyscy jadą nagle 25km/h. Nikomu nie przychodzi do głowy, że po śniegu można normalnie jechać. Ale kurwa Kowalski ma w głowie jedną myśl "nie zmieniłem na zimówki będę się wlókł"
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-09-13, 10:08 1
Autor tematu - to jakiś umysłowy ułomek. Już się nie chce słuchać o zaskoczeniu drogowców. Śnieg pada to pada - choćby się zesrać, choćby dać obowiązek, że każda osobówka ma mieć z przodu lemiesz to i tak drogi byłyby zaśnieżone.
@osa79 - nie wiem co chciałeś przekazać swym postem - byc może to, iż tylko w PL są zaśnieżone drogi? Wierz mi, że wszędzie w innych krajach jest tak samo czy w Niemczech, Austrii czy USA. Śnieg pada to i drogi są zaśnieżone.

Mit złych polskich drogowców - rozumiem, że może jarać dziennikarzyn onetowego poziomu - ale już chyba nie normalnych ludzi.

Filmik fajny - bo już zaczynam planować sezon narciarski i więcej czasu siedzę sobie na skiforum. heheh
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-09-13, 10:13
Już się nie mogę doczekać normalnej pogody
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-09-13, 10:23 3
Ciekawe jak mają odśnieżyć jak matoły w tirach na 5 letnich gumach bez bieżnika jeżdżą. Zimówki na tirach to cud. Poza tym widzą co się dzieje i zamiast stanąć na parkingach to chuj zajebiemy całe miasto. My stoimy inni niech też stoją. Oświecę ciebie autorze. Odśnieżarka też stoi w korku. I choćby się kierowca zesrał to nie pojedzie puki chuje z tirów nie odjadą.
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-09-13, 10:25
Lublin, powinien nazywać się Lubliński, jak mijasz granice województwa, to ludzie smsy dostają "Witamy na ukrainie", "Operator Kyivstar, sms 0,30, 1 min 0,29". A jak mijasz znak miasta powinno być napisane "Arbeit macht frei".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie