18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mygyry 2014-01-22, 22:04
Najlepsze w zakopanym są Krupówki tyle chińskiego badziewia nie ma chyba nawet w samy bankoku, a już na pewno nie w tak zajebistych cenach
Zgłoś
Avatar
Marxe 2014-01-22, 22:35
@Nattfrost

kurwa człowieku,wole wiedzieć co się dzieje w MOIM kraju,bo w nim żyje i póki co chuj mnie obchodzi reszta.I co,to może oznacza że jestem debilem według twojej metryczki i by do niej nie należeć powinienem może interesować się gospodarką Somalii,Chujstanu i Grenladii?

Tkwimy wyżej niż po uszy w gównie,dlatego interesuje się co te skurwysyny z wiejskiej próbują uchwalić zasłaniając się tematami zastępczymi typu zima w USA,Trynkiewicz wychodzi na wolność itp. bo Madzia się wszystkim znudziła

I weź czasami zamiast atakować w stylu "ktoś cię wołał,bo na zmywaku parę talerzy zostało" pierdolnij się w łeb,potem jak pomyślisz podaj argumenty uzasadniające twoje zdanie bo na chwile obecną tak błysnąłeś IQ że musiałem założyć okulary przeciwsłoneczne -_-
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-01-23, 3:42 1
Groszek olej Presty'ego bo to po prostu debil jest ja co roku chętnie wpadam w Polskie góry i do zakopanego i nigdy nikt mnie na kase nie naciągał z goralenvolku gorale sie rozliczyli tym ze ksiecia goralskiego Krzeptowkiego powiesili wlasnorecznie na drzewie a co do cen to wy kurwa downa macie w wawce jest drozej niz w zako i nikt nie narzeka zarowno ceny pokoi jak i artykułów spożywczych sa przystepne za 50 zl za noc od osoby mozna miec dobre warunki bywalem w roznych miejscach Polski w ktorych nie bylo poprostu nic zadupie i tyle i ceny pokoi byly takie same
Zgłoś