18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tak kończą frajerzy



cytuję:
Cytat:

Godzina ok. 22:30, idę galerią zachodnią.
Nagle mija mnie ubrany na czarno koleś wykrzykując do niewidocznych jeszcze kolegów, że trzeba dorwać tych ^%$%$% bo nie będą jechali jego Legii, oraz nie będą się tutaj panoszyć.
Po chwili zbiegają na peron III. Gdy docieram tam po kilku sekundach, widzę jak gościu kopie ogrodzenie budowy. Nie zdążyłem tego nagrać.
Podchodzą do mnie i bez wrogości w moim kierunku, po kilku słowach wyjaśniają, że jacyś goście ubliżali ich ukochanej drużynie, a oni nie mogą na to pozwolić.
Poszukiwanymi okazują się być robotnicy stojący na końcu peronu.
Dalej wszystko widać na filmie.
Czego na filmie nie widać:
Po skierowaniu "kamery" w dół nagrywałem jeszcze przez chwilę narzekania kolesia w czarnym, a po kilku minutach zszedłem na peron do robotników by zapytać o ich wersję.
Według nich stali sobie spokojnie na peronie żartując do siebie i się śmiejąc.
Trzech ubranych na czarno chłopaków chyba pomyślało, że śmieją się z nich i zaczęli im ubliżać, mówiąc między innymi, że są robolami którzy mają tu pracować za ich podatki.
Od słowa do słowa wywiązała się kłótnia która sprowokowała ubranych na czarno chłopaków do udania się na ich peron.

Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-12-01, 14:17 14
Warszawiacy

W ich mniemaniu, wszyscy są dla nich, wszyscy dla nich robią, za ich podatki.

A tak naprawdę to nie znajdziesz większej "wsi" niż ta w Warszawie.

Nawet w Kielcach.
Zgłoś
Avatar
Kiechu 2011-12-01, 14:30 11
Up

Już tak nie pierdol na tą Warszawę. Wsadzasz wszystkich do jednej szuflady a kurwa wśród mojej rodziny czy znajomych nie znam osoby która tak stawia tą Warszawę ponad inne miasta czy na nie klnie. Żyję tu od narodzin i przez te 18 lat życia spotkałem się z tym 2 albo 3 razy, żeby jakiś kmiot pierdolił rzeczy w stylu 'Warszawa pany, reszta kraju to wieś'. Jeśli chodzi o film to nawet jeśli jest ustawiony to i tak pokazuje prawdę, bo są takie mendy co za życiowy cel obrały sobie obijanie mordy, albo dawanie obijania sobie mordy w imię klubów. Chuj im w dusze.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-12-01, 14:41 2
Chujową muzykę na tych peronach puszczają...
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-12-01, 14:44 1
Kiechu napisał/a:

Up

Już tak nie pierdol na tą Warszawę. Wsadzasz wszystkich do jednej szuflady a kurwa wśród mojej rodziny czy znajomych nie znam osoby która tak stawia tą Warszawę ponad inne miasta czy na nie klnie. Żyję tu od narodzin i przez te 18 lat życia spotkałem się z tym 2 albo 3 razy, żeby jakiś kmiot pierdolił rzeczy w stylu 'Warszawa pany, reszta kraju to wieś'. Jeśli chodzi o film to nawet jeśli jest ustawiony to i tak pokazuje prawdę, bo są takie mendy co za życiowy cel obrały sobie obijanie mordy, albo dawanie obijania sobie mordy w imię klubów. Chuj im w dusze.



Widzisz jak prosty jest Twój tok myślenia?
Nie chodzi mi o stawianie Warszawy ponad inne miasta przez Warszawiaków, tylko o mentalność Warszawiaków, którym (między innymi) wydaje się że wszystkie rozumy pozjadali i tak jak Ty w Swoim poście, próbują wszystkich poprawiać bo zawsze wiedzą lepiej.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-12-01, 14:49
jak dla mnie to filmik jest prawdziwy. Walka wygląda schludnie, jak powinna. A to że w kilku na jednego ? Rozumiem. Idzie banda dresów i atakuje na ulicy jakiegoś biedaka- błąd. Ale tutaj ? Jesli się tak sadził to każdemu by nerwy puściły. A że dobrzy koledzy to idą na debili razem ;p
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2011-12-01, 14:51 1
ale cioty nie nazwał bym ich kibolami
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-12-01, 15:00
pewnie robią na akord
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-12-01, 15:01 12
Najlepsze - tekst "chcesz to wyskocz" a wraz z nim zastosowana polska technika walki Spierdalate
Zgłoś
Avatar
ryba0007 2011-12-01, 15:03 3
Gdzie ty człowieku widzisz tu kiboli ? Zwykłych trzech lamusów.
Zgłoś
Avatar
wNv 2011-12-01, 15:12 3
"Chcesz? to wyskocz!" i spierdala na ile mu nóżki pozwalają..
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2011-12-01, 15:32 1
zz360 napisał/a:

a tymczasem w Poznaniu:
A legia kurwa, legia legia kurwa, legia warszawa stara kurwa jest !!!!


a tymczasem w Szczecinie LECH to są kurwy z krainy kwitnącej bulwy , lech to są KURWY z krainy kwitnącej bulwy
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2011-12-01, 15:41
chcesz ? to wyskocz XD brakowalo tego dzwieku z kreskówek typu flintstonowie jak biegli przez moment w miejscu (prlrprlrprlrprrl) i zaraz takie przyspieszenie i juz ich nie bylo hehe
Zgłoś
Avatar
Gngpower 2011-12-01, 15:55
jak to są kibole to ja jestem tuska starą. za dużo czytałeś gazety GóWno
Zgłoś
Avatar
Kiechu 2011-12-01, 16:33
JamalBG napisał/a:



Widzisz jak prosty jest Twój tok myślenia?
Nie chodzi mi o stawianie Warszawy ponad inne miasta przez Warszawiaków, tylko o mentalność Warszawiaków, którym (między innymi) wydaje się że wszystkie rozumy pozjadali i tak jak Ty w Swoim poście, próbują wszystkich poprawiać bo zawsze wiedzą lepiej.



Proszę. Nie mów mi, że to jest typowa mentalność tylko i wyłącznie Warszawiaków. A to co robisz? Poprawiasz mnie? Nie, wypowiadasz swoje zdanie, tak samo jest ze mną. Czy według Ciebie gdy ktoś przedstawia swoje zdanie i próbuje wyjaśnić co według niego jest błędne w czyimś myśleniu, to jest cecha charakterystyczna Warszawiaków? Według mnie to jest cecha ludzi którzy się z kimś nie zgadzają. Co być może tyczy się wszystkich ludzi. Nie mówię, że twoje zdanie jest błędne, uważam, że jest inne od mojego dlatego nie muszę się z nim zgadzać. Jak w życiu, dla Ciebie twoja kobieta jest ładniejsza, dla mnie moja. A poza tym nigdy ie uważałem się za najmądrzejszego
Zgłoś
Avatar
Dawkaman 2011-12-01, 17:19
kibole poubierani jak pedaly ;/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie