18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tak kończą frajerzy



cytuję:
Cytat:

Godzina ok. 22:30, idę galerią zachodnią.
Nagle mija mnie ubrany na czarno koleś wykrzykując do niewidocznych jeszcze kolegów, że trzeba dorwać tych ^%$%$% bo nie będą jechali jego Legii, oraz nie będą się tutaj panoszyć.
Po chwili zbiegają na peron III. Gdy docieram tam po kilku sekundach, widzę jak gościu kopie ogrodzenie budowy. Nie zdążyłem tego nagrać.
Podchodzą do mnie i bez wrogości w moim kierunku, po kilku słowach wyjaśniają, że jacyś goście ubliżali ich ukochanej drużynie, a oni nie mogą na to pozwolić.
Poszukiwanymi okazują się być robotnicy stojący na końcu peronu.
Dalej wszystko widać na filmie.
Czego na filmie nie widać:
Po skierowaniu "kamery" w dół nagrywałem jeszcze przez chwilę narzekania kolesia w czarnym, a po kilku minutach zszedłem na peron do robotników by zapytać o ich wersję.
Według nich stali sobie spokojnie na peronie żartując do siebie i się śmiejąc.
Trzech ubranych na czarno chłopaków chyba pomyślało, że śmieją się z nich i zaczęli im ubliżać, mówiąc między innymi, że są robolami którzy mają tu pracować za ich podatki.
Od słowa do słowa wywiązała się kłótnia która sprowokowała ubranych na czarno chłopaków do udania się na ich peron.

Zgłoś
Avatar
Powell 2011-12-01, 17:27 1
Wiecie co? Rzygać mi już się kurwa chce jak czytam posty pajaców którzy najeżdżają na moje tak powiem to - UKOCHANE miasto i mój dom. I tak to JEST duma. Jestem dumny że tu mieszkam. Tak samo jak ktoś może być dumny że mieszka w Poznaniu w Krakowie, chujowie i w wypizdowie dolnym. Jestem dumny z historii tego miasta, jestem dumny, że mieszkam tu od urodzenia i tu się wychowałem, co więcej jestem dumny z naszej Legii. A kurwy wyjeżdżające z tekstami "największa wieś w Polsce" (dzięki waszym zjeżdżającym za pieniądzem rodzinom) albo wymądrzające się o tym jaka to jest nasza mentalność to niedojebane debile, które pewnie nawet nie wiedzą jak Pałac Kultury wygląda. Nienawidzicie nas? Chuj wam w dupę tyle mogę powiedzieć - i tak sami nie wiecie czemu... bo to modne, chyba tylko dlatego. Prawda jest taka że popierdolicie w necie głupoty a jak przyjdzie co do czego i poznacie trochę prawdziwych, rodowitych Warszawiaków to zawsze się kończy na "całkiem sympatyczni ludzie". Niejeden taki przykład znam.
Zgłoś
Avatar
Millduck 2011-12-01, 17:34
Jeśli to nie był fake, to szacun dla ninjy w szaliku - odwaga przede wszystkim
Zgłoś
Avatar
Zdzisław2002 2011-12-01, 18:10
watpie ze to kibole, prawdziwi szalikowcy by nie stali jak te cepy i nie patrzyli jak kumpel dostaje wpierdol, na moje oko fake, lub sa to kibice Groclinu, a FauxNews poczuł sie zawstydzony i zwalił na Legie
Zgłoś
Avatar
ezi87 2011-12-01, 18:12
To byli.. kto? Kibole? To jakaś frajernia ze stolicy. Kibolami bym nazwał tych robotników, a tą historyjkę, to chyba na na opakowaniu karpatki dr. oetker'a przeczytałeś. Podszedłem do nich i się spytałem... gówno zrobiłeś! Nawet nie wiesz o czym rozmawiali.
Zgłoś
Avatar
biwer1 2011-12-01, 18:17
Oscar'a za muzykę ku..wa
Zgłoś
Avatar
wojpap 2011-12-01, 18:18
Kochana warszaffffka, srają wyżej niż dupy mają, przyjdzie co do czego to spierdalają, zjeby jedne za tatusiowe pijące. O kibolach i normalnych ludziach z Warszawy się nie wypowiadam, na filmie owych nie zauważono.
Zgłoś
Avatar
Kooron 2011-12-01, 18:42 1
nieiwem o co chodzi ale muza jakby walczyli z jakimś Bossem
Zgłoś
Avatar
styq 2011-12-01, 19:10
Jebać Legię i wsioków z Warszawy!
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-12-01, 19:10 3
Heh, kolejny temat z napinkami o Warszawie.

Uświadomię niewiedzących - w Warszawie jest tak samo, jak w każdym innym mieście. Są ludzie mili, fajni, chujowi, dresy, kibole i każdy inny możliwy typ człowieka. Mieszkam tu kilka lat i już z różnymi ludźmi się spotkałem. Wcześniej mieszkałem w Olsztynie, tam było tak samo. Też dresy sresy i mnóstwo fajnych ludzi.

Wszędzie jest tak samo, a wiadomo, że każdy chce chwalić swoje, nie cudze... Więc skończcie pierdolić.
Zgłoś
Avatar
Hippo 2011-12-01, 20:05 1
To nie warszawiacy tylko jakieś wieśniaki które przyjechały do warszawy i podszywają się pod rodowitych warszawiaków :/
Zgłoś
Avatar
K12 2011-12-01, 20:59
Szacun dla kolesi!
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2011-12-01, 22:36 1
Ehh Polscy "kibice". Strasznie boli, ze Legia awansowala, nie? Byscie chociaz szanowali druzyne, ktora reprezentuje nas na swiatowym poziomie. Ale nie... Lepiej sie napierdalac o jakies podworkowe klubiki i jechac na wszystko inne. Osobiscie mam wyjebane na polska ekstraklase, ale to, ze Legia pokazuje jako taki jeszcze futbol mnie cieszy.

Forza Juventus!
Zgłoś
Avatar
makasa20 2011-12-01, 23:19
Prawie cały Sadistic wyjebane ma na Warszawę !
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2011-12-01, 23:49
rozpierdala mnie to, napierdalają się w imię klubu który ma ich w dupie i potępia takie traktowanie. na pustynie i w pizdu - odparować, na chuj nam takie chwasty w społeczeństwie? złapać, na stadion i kula w łeb - w chinach od dawna to funkcjonuje i sie sprawdza i nie ma lipy hehe
Zgłoś
Avatar
Takeda 2011-12-02, 2:28
Naoglądali się wrestlingu to i sobie pokicać zapragnęli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie