18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wracając wczoraj wieczorem z hipermarketu (jak to Jarek mawiał) dla biednych ludzi nie wyobrażałem sobie tego, co znajdę w przecierze pomidorowym. A spodziewałem się wszystkiego.

Dość już było o martwych myszach w bochenku chleba, palcach w puszkach konserwy i tym podobnych, lecz wszystkie te rzeczy miały określony kształt i chyba nikt nie miał wątpliwości z czym ma do czynienia.

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to ślimak. Taki zwykły, obleśny ślimor z ogródka warzywnego babci, który wpierdala kapustę, czy co tam te ślimaki jedzą.

ALE SKĄD KURWA ŚLIMAK W PRZECIERZE POMIDOROWYM?!
Tak... To nie ma sensu... Może jakiś... Grzyb? Kurwa grzyb?!

Liczę, że wy, domorośli znawcy każdego tematu, rozwiążecie tą zagadkę. Na sadisticu roi się przecież od znawców praw fizyki, mikrobiologii, poławiaczy homarów, od bongmena, techników rakietowych i byłych księży.
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-16, 0:02
@Imper3838 - no fakt, za tobą by szlochali 2 tygodnie. Wlazłeś tu żeby stwierdzić oczywistą oczywistość? Bo nawet ci się kurwa czytać nie chciało, już dawno padła taka propozycja.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-03-16, 0:14 1
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2014-03-16, 0:19
@zincum Dawno padła, ale do tej pory siedzisz.

Jak chcesz to siedź, może masz jakąś wewnętrzną potrzebę spędzania czasu z upośledzonymi umysłowo.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-03-16, 1:06
I niech mi ktoś powie, że o nas nie dbają. Kupujesz zwykły przecież, a w gratisie dostajesz mięsko.
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-16, 2:33
Imper3838 - z tobą nie mam zamiaru. Ale możesz mi wierzyć, bywają tu ludzie z którymi warto. Tylko jeden problem, popierdolcom takim jak ty się wydaje, że to wasze, że dla was ten portal.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-03-16, 13:16 1
@zincum to debil do potęgi ! Jak prześledzić jego wpisy i reakcje innych na nie to ma się wrażenie że połowa sadoli się z niego śmieje . Druga połowa nie miała jeszcze styczności z tym.. czymś
Jak dla mnie to ten koleś jest psychiczny po prostu. pewnie wali konia przed ekranem a potem bezpiecznie zza ekranu wypluwa z siebie nienawiść na samego siebie bo sobie życia nie ułożył jakoś i pozostał z chujem w ręku...
Oczywiście to wina nas wszystkich jest On, jak sam pisze, jest ponad przeciętny delikatnie mówiąc haha co za debil.
Ja tam w zasadzie to nawet nie chcę żeby odchodził stąd. Co do oceny mnie się pomylił i każdy tekst który pisze w moim kierunku tylko go pogrąża i powoduje uśmiech na moim smutnym pysku.. zapraszam do go dalszej dyskusji na mój temat !

----------------------------------
Co do biedry. Dziś byłem - widziałem ten przecier ("taki przecier" raczej niż "ten") Poinformowałem żonę na tyle głośno że tłum zwrócił na to uwagę co można znaleźć w przecierze biedry. Tak. Użyłem w zdaniu słów "płód" i jeszcze "rozcieńczony glut". Żona lekko zbladła... ale jest nauczona nie reagować przesadnie na moje teksty A ja kupiłem sobie ketchup i parówki. Z biedry...
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-03-16, 14:19
Na harda z tym
Zgłoś
Avatar
ooomatiooo 2014-03-17, 22:23
Z dużymi kawałkami "owoców"
Zgłoś
Avatar
podgor5 2014-03-17, 23:31 1
zawsze robisz zdjecia opakowaniu jakiegos produktu zanim go otworzysz na wypadek jakby w srodku mial sie znalezc martwy plod?
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-03-18, 19:27
@up. a to fakt. Na który nie wpadłem. Wskazywałoby to na fake, nieprawdaż ?
Zgłoś