18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Wracając wczoraj wieczorem z hipermarketu (jak to Jarek mawiał) dla biednych ludzi nie wyobrażałem sobie tego, co znajdę w przecierze pomidorowym. A spodziewałem się wszystkiego.

Dość już było o martwych myszach w bochenku chleba, palcach w puszkach konserwy i tym podobnych, lecz wszystkie te rzeczy miały określony kształt i chyba nikt nie miał wątpliwości z czym ma do czynienia.

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to ślimak. Taki zwykły, obleśny ślimor z ogródka warzywnego babci, który wpierdala kapustę, czy co tam te ślimaki jedzą.

ALE SKĄD KURWA ŚLIMAK W PRZECIERZE POMIDOROWYM?!
Tak... To nie ma sensu... Może jakiś... Grzyb? Kurwa grzyb?!

Liczę, że wy, domorośli znawcy każdego tematu, rozwiążecie tą zagadkę. Na sadisticu roi się przecież od znawców praw fizyki, mikrobiologii, poławiaczy homarów, od bongmena, techników rakietowych i byłych księży.
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2014-03-15, 12:56 147
Ewidentnie to martwy płód- takie szczeście cie spotkało
Zgłoś
Avatar
elslimomexicano 2014-03-15, 12:57 6
Przestań. Płoda dodałbym do pomidorowej.
Zgłoś
Avatar
WolfXp1 2014-03-15, 12:58 4
ale ten zlew upierdolony
Zgłoś
Avatar
elslimomexicano 2014-03-15, 13:01 33
Dziwne, żeby był czysty po wygrzebaniu z opakowania przecieru tego gluta.

Ciężko z logicznym myśleniem?
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2014-03-15, 13:10
Takiego dobrego Czerwonopomidorowpierdalaczoosobnika zmarnować ;_;
Zgłoś
Avatar
alik000 2014-03-15, 13:20 1
A jakie jest w dotyku ??
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-03-15, 13:25 4
Wygląda jak mięsko, może kawałek jakiejś żaby, myszy czy czegokolwiek. W każdym bądź razie pomyśleli o tobie, dali ci jakąś pyszotkę do pomidorowej, a ty jeszcze narzekasz:)
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-03-15, 13:28 5
Mnie to wygląda na kawałek mięsa. Może w fabryce gdzie robią ten przecier, przerabiają też mięso i komuś się przypadkiem wrzuciło. Napisz do firmy, pewnie przeproszą i ci coś przyślą.
Zgłoś
Avatar
elslimomexicano 2014-03-15, 13:35 21
BongMan, gdyby to była jakaś poważna firma, to chętnie bawiłbym się w wysyłanie zażaleń i bla bla. Biedronka co mi zaoferuje, kilo pomidorów na przeprosiny? Talon na orzeszki ziemne?

Więcej pierdolenia niż to wszystko warte :d
Zgłoś
Avatar
BrunoL 2014-03-15, 13:36 2
Mi to jebie fejkiem, ze Ty to w tym przecierze znalazłaś.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2014-03-15, 13:45 55
Jak to spłukałeś pewnie wróci kanalizacją i jak będziesz srał wyssie ci odbyt.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-15, 13:51 18
wyślij to do nich i zjeb od najgorszych. Chuje zwięszka kontrole jakości jeżeli w ogóle mają.
Ja w kaszance merlina znalazłem kiej świni. Opierdoliłem ich od najgorszych a ci wysłali mi cały proces produkcyjny i zaznaczyli gdzie mógłbyć błąd przez który ząb znalazł się w kaszance. Dzięki temu wiem że merliny, mięso robią z mordy świni
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-15, 13:59 5
Kieł ćwoku. Dopiero teraz odkryłeś, że głowizna jest dodawana między innymi do kaszanki? Ja pierdolę, ile ty masz lat człowieku, na jakim świecie żyjesz? Idź się kurwa utop. Bo tu tylko wiecznie udowadniasz, że poziom inteligencji masz niższy niż kiełbasa z nutrii.

http://www.wedlinydomowe.pl/wszystko-o-szynkowarach/przepisy-szynkowarowe/1465-glowizna-z-szynkowara-wg-gabi

To jest ciołku rarytas, przykładów nie chce mi się mnożyć, bo z durniem nie ma o czym gadać.
Zgłoś
Avatar
skoniakoski 2014-03-15, 15:09 3
zgłoś do gazety dostaniesz kilka cebul
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie