18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wracając wczoraj wieczorem z hipermarketu (jak to Jarek mawiał) dla biednych ludzi nie wyobrażałem sobie tego, co znajdę w przecierze pomidorowym. A spodziewałem się wszystkiego.

Dość już było o martwych myszach w bochenku chleba, palcach w puszkach konserwy i tym podobnych, lecz wszystkie te rzeczy miały określony kształt i chyba nikt nie miał wątpliwości z czym ma do czynienia.

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to ślimak. Taki zwykły, obleśny ślimor z ogródka warzywnego babci, który wpierdala kapustę, czy co tam te ślimaki jedzą.

ALE SKĄD KURWA ŚLIMAK W PRZECIERZE POMIDOROWYM?!
Tak... To nie ma sensu... Może jakiś... Grzyb? Kurwa grzyb?!

Liczę, że wy, domorośli znawcy każdego tematu, rozwiążecie tą zagadkę. Na sadisticu roi się przecież od znawców praw fizyki, mikrobiologii, poławiaczy homarów, od bongmena, techników rakietowych i byłych księży.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-03-15, 18:50
To są te legendarne "(...)śladowe ilości orzechów"

A tak serio, to kiedyś w soku pomidorowym! też znalazłem coś podobnego tylko miało 2cm na 1 cm.... i też nie znalazłem odpowiedzi co to kurna było?! Mimo wszystko warto napisać (ze zdjęciami) do Biedronki i producenta tej pasty, choćby z ludzkiej ciekawości co odpiszą.... no i będzie kolejny temacik na sadolku

edit:
Chyba mam rozwiązanie dla Ciebie i siebie:

uppermichiganssource.com/news/story.aspx?id=763453.UySgiPmYZ4w

w skrócie: po produkcji opakowanie zostało naruszone, powstały bakterie/grzyby i rosły
Zgłoś
Avatar
elslimomexicano 2014-03-15, 18:52
Dałem się Wam namówić i wysłałem maila do Biedronki.

Pewnie mnie zleją i nie odpiszą, ale chuj tam. Sam jestem ciekaw skąd wziął się ten okaz
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-03-15, 19:00
Ewidentnie: to co znalazłeś to po prostu "kawał chuja"
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-03-15, 19:43
Kto kupuje przecier pomidorowy w kartonie :O Tylko słoiki !
Zgłoś
Avatar
VitalijKlitschko 2014-03-15, 19:53 1
Widzę, że ktoś w Twoim domu nie domył zlewu.

Tu widzę przyczynę ! W nocy pseudo "Ślimak".
Tak naprawdę jak słusznie kolega zaznaczył jest to płód. Spłukany przez nastolatkę w obawie przed Mamą i Ojcem. Poczęty w czeluściach imprezy nakrapianej tanim winem i dopalaczami.

Z kanalizy przedostał się do lodówki w nocy, i zakradł się do przecieru z głodu !

Polecam starego dobrego Druciaka.
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-03-15, 19:58
ugryzłeś czy tylko oblizałeś?
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-15, 20:13
Everizon napisał/a:

@zincum
Niewiemzewiem może wie a może nie wie ale tobie chuj wielki do tego ! Co się człowieka tak przypierdoliłeś. Córkę ci wyruchał ? Czy matkę ? Napisał że teraz wie z czego jest robione mięsko do sklepu. No więc nie wiedział. I co ? Trzeba go tak dojebać ?
Twoje teksty jasno wskazują że wiedząc cokolwiek więcej na temat lub nawet wcale nie więcej niż ogólnie przyjęte standardy wiedzy chełpisz się tym przed kolesiem ośmieszając się w ten sposób przed pozostałą widownią. Żebyś ty choć napisał coś w temacie...

-----------------------------------
Co do tematu... Lubiłem przecier. Właśnie. Lubiłem... ale bym rzygał gdybym do znalazł w zupie...



A weź ty się odpierdol. Przecież to ty sam, WiemZeNieWiem.
Debilu, ja się niczym nie wyróżniam ponad większość. Ja najzwyczajniej coś wiem. A tyś kretyn i tyle.
Zgłoś
Avatar
viszti108 2014-03-15, 20:37 2
Czy zawsze robisz zdjęcia opakowań przed otwarciem w nadziei na znalezienie jakiegoś mięska? Z kinder niespodziankami też tak było?
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-15, 20:57
Taka metoda na aferkę Chuj z tym, że glut z czego innego. Gimbusy łykajo
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-03-15, 21:14
zincum napisał/a:

A weź ty się odpierdol. Przecież to ty sam, WiemZeNieWiem.Debilu, ja się niczym nie wyróżniam ponad większość. Ja najzwyczajniej coś wiem. A tyś kretyn i tyle.


Porównaj moje posty i tego kolesia najpierw i przestań się pogrążać haha a zresztą - pogrążaj się lubię w zasadzie czytać jak ludzie sami z siebie robią debili (nomen omen)...
Zgłoś
Avatar
flassh 2014-03-15, 21:44
Tyle wygrać !
Zgłoś
Avatar
n0skill 2014-03-15, 21:45
ha biedronka dla cebulakow
Zgłoś
Avatar
elslimomexicano 2014-03-15, 22:11
viszti108, Nie potrafisz pomyśleć, że zdjęcia wrzuciłem w odwrotnej kolejności, niż je robiłem?

Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-15, 23:31
Everizon napisał/a:


Porównaj moje posty i tego kolesia najpierw i przestań się pogrążać haha a zresztą - pogrążaj się lubię w zasadzie czytać jak ludzie sami z siebie robią debili (nomen omen)...



Ty kurwa za głupi nawet na klony jesteś. Póki co to sam z siebie robisz debila.

Kurwa, w profil sobie wpisać "nie z tąd"? Z chujem się na łby pozamieniałeś na lekcjach? Oczywiście zaraz pierdolniesz wywód, przecież to prowokacja miała być.

elslimomexicano napisał/a:

viszti108, Nie potrafisz pomyśleć, że zdjęcia wrzuciłem w odwrotnej kolejności, niż je robiłem?

Obrazek



Czyli jak? Najpierw wylazł glut, później otwierałeś karton? Przecież ty kurwa nawet nie potrafisz zrozumieć pytania.

Ja spierdalam. To forum jest dla upośledzonych umysłowo chyba.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2014-03-15, 23:36 2
Ewentualnie napisz do tych co masz tam na opakowaniu czyli Jeronimo Martins Polska, nawet adres Ci napisali.

@up To żegnaj, nikt nie będzie tęsknił.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie