18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
Mzimu 2022-08-12, 22:11 58
Flodzia, mam taką propozycję: jak wrzucasz taki zjebany materiał, to napisz kilka słów wyjaśnienia, co Ty w nim widzisz wartego wrzucenia na Sadola. Wiesz, czy Cię rozbawił, czy zmartwił, czy zszokował czy tam kurwa jeszcze jeszcze doznałaś.
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2022-08-12, 22:58 2
Mzimu napisał/a:

Flodzia, mam taką propozycję: jak wrzucasz taki zjebany materiał, to napisz kilka słów wyjaśnienia, co Ty w nim widzisz wartego wrzucenia na Sadola. Wiesz, czy Cię rozbawił, czy zmartwił, czy zszokował czy tam kurwa jeszcze jeszcze doznałaś.



nie warto...
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2022-08-12, 22:58 3
Mzimu napisał/a:

Flodzia, mam taką propozycję: jak wrzucasz taki zjebany materiał, to napisz kilka słów wyjaśnienia, co Ty w nim widzisz wartego wrzucenia na Sadola. Wiesz, czy Cię rozbawił, czy zmartwił, czy zszokował czy tam kurwa jeszcze jeszcze doznałaś.



Nie zesraj się.
Zgłoś
Avatar
szym13 2022-08-13, 0:23 17
Clistwood napisał/a:

Nie zesraj się.



I już wiemy z kim śpi. Weź z nią pogadaj bo niedługo nam sriktok zamknie sadola za prawa autorskie.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-08-13, 1:17 3
Flodzia wariatko.. w kabarecie powinnaś pracować z taką fantazją..
Zgłoś
Avatar
DonJaro 2022-08-13, 8:03 1
Batoniknoname napisał/a:

Nie mylcie portali i nie róbmy śmietnika z Sadistica.



Pan w PR pracuje? Się złożyło idealne hasło reklamowe. A Flodzia niech ssie
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2022-08-13, 10:05 3
Flodzia, ić stont
Zgłoś
Avatar
Innanazwa 2022-08-13, 10:19
Mzimu napisał/a:

Flodzia, mam taką propozycję: jak wrzucasz taki zjebany materiał, to napisz kilka słów wyjaśnienia, co Ty w nim widzisz wartego wrzucenia na Sadola. Wiesz, czy Cię rozbawił, czy zmartwił, czy zszokował czy tam kurwa jeszcze jeszcze doznałaś.



Ale jakiś "mądry" admin to klepnął, tak?
Zgłoś
Avatar
boowa1986 2022-08-13, 15:17
Mzimu napisał/a:

Flodzia, mam taką propozycję: jak wrzucasz taki zjebany materiał, to napisz kilka słów wyjaśnienia, co Ty w nim widzisz wartego wrzucenia na Sadola. Wiesz, czy Cię rozbawił, czy zmartwił, czy zszokował czy tam kurwa jeszcze jeszcze doznałaś.



Stary jestem tu od dawna. Nie warto, uwierz mi.
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2022-08-13, 19:23
boowa1986 napisał/a:

Stary jestem tu od dawna. Nie warto, uwierz mi.



A może przywołamy fantastico? On robił fajne opisy.

Zgłoś