18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
ehaft 2014-04-19, 1:41
Zalatujesz pedałem!
Zgłoś
Avatar
Konrad1910 2014-04-19, 1:42
Ciężko powiedzieć czy mówi logicznie bo nie da się jego głosu słuchać
Zgłoś
Avatar
C................1 2014-04-19, 1:46 10
No dosyć dobrze gada tylko kurwa po co się wyraża jak jakiś cwelo-gwiazdor z bravo girl. A co do przymusowej służby wojskowej to:
1.Koszty (państwo musi utrzymywać oficerów i personel który szkoli rekrutów i nie są to małe kwoty a tak naprawdę to w większości te pieniądze idą psu w dupę)
2.Patologia (jak się ludzie naoglądają filmów to im się kurwa wydaje że w wojsku będzie braterstwo broni i wyjdą stamtąd z "jajami", otóż nie realia są takie że z jajami wyjdą Ci którzy z jajami tam przyszli, kilku się wyrobi i jakoś to przeżyje a pozostali zostaną zgnojeni i sobie pewnie z tym za szybko nie poradzą)
3.Ojczyzna (jak ktoś dalej wierzy w zajebiste wartości "ojczyzna" "idę ginąć za swój naród" to niech sobie zda sprawę z takiego faktu że np taki Tusek zacznie teraz mącić wodę w związku z Ukrainą, Rosja wypowie wojnę i sru dostajecie wezwanie do wojska, raz raz szkolenie wpizdu jak mięso armatnie na front praktycznie bez sprzętu i wszystkich to chuja obchodzi, a potem jak już milion młodych polaków zginie (oczywiście młodych rosjan też) to będzie wielka dyplomacja Putin wybaczy Tusek przeprosi i wszyscy będą to mieli w dupie. To nie jest X wiek żeby polityką się pewnych rzeczy nie dało załatwić. A jak ktoś mi powie że trzeba walczyć żebyśmy mogli rządzić naszym własnym państwem to go śmiechem zabiję. Niczym nie rządzimy już bardzo długo o ile kiedykolwiek czymś rządziliśmy.
Zgłoś
Avatar
mattheo 2014-04-19, 1:47 1
Głos typowego pedała ktory trzesie swoja poszerzona dupa ''co by bylo gdyby wzieli mnie do woja o jaaaaa'' koles na sama mysl co tam jest (czyt. w koszarach) nadstawia kuper....
Zgłoś
Avatar
8broda8 2014-04-19, 1:53 3
Kto nie odbył zasadniczej ten ciota i chuj gorszy od mangi i anime...tyle

a kto nie zalajkuje ten ciota i rurka z anime i mangi i kurwa gimba i chuj mnie trafia bo ja po zasadniczej i normalnym człowiekiem jestem do dziś.........
........
........
była fala i chuj mi się stało.....
.......
Bóg Honor Ojczyzna

poniosło mnie, ale i tak jestem za przynajmniej 6 miechów obowiązkowej

dziękuje i dobranoc
Zgłoś
Avatar
SsijMiBojtel! 2014-04-19, 1:54 1
wypierdlać od ZSW z największej cipeczki potrafili zrobić choć w części faceta.Jedno wiem tY w wojsku nie byleś bo pierdolisz jak połamana Pizda! Granat boluś i nie pęka aż do śmierci.
Zgłoś
Avatar
Prezes17 2014-04-19, 1:54 5
Błagam, niech sie nie wypowiadają osoby, które nie miały styczności z wojskiem. Właśnie skończylem 4miesięczne szkolenie w X mieście. Osoby, które uważają, ze nie ma fali w wojsku, mają rację, ale tylko pośrednio, w Poznaniu zrezygnowalo 30 osob we Wrocławiu 25. na 1200 zgłoszeń w WKU Mińsk Mazowiecki przyjęto zostało tylko 8 osób. Przesiew jaki był tak jest. Norma dnia dla kotów jaka jest taka było tylko stosunek przełożonych do kotów sie nie zmienił, nadal jest to samo jebanie, ale każdemu facetowi przyda sie taka szkoła życia, kuźnia charakterów. to co robilili w 2 lata teraz robią w ciągu 4 miesięcy na mniejsza skalę, fakt, ale i tak podczas tego czasu człowiek nauczy sie tylu rzeczy ile by w obecnym cywiliu nie doznał przez cale życie. Strzelinica i taktyka 10godzinna dała by nie jednemu sadolowi w kość, zreszta co ja sie bede tutaj wypowiadał jak i tak 90% nowosadolowych twardzieli mnie zhejtuje, chociaz mają po 18 lat i jedyną styczność z AK lub Berylem miała to w Call of Duty lub Medal of Honor. Chciałbym wyrazuć szacunek dla typowych Zetkowiczów, którzy w wojsku przetrwali nie tylko 9miesięcy, ale też 2 lata. SZACUNEK W CHUJ!
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2014-04-19, 2:01
Zalatuje ciepłym waflem.
Zgłoś
Avatar
ppanzer 2014-04-19, 2:02 1
dlaczego kobiety nie mogą służyć w wojsku?
-bo na komendę ,,padnij'' kładą się na plecach...
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-04-19, 2:03 3
8broda8 napisał/a:

Kto nie odbył zasadniczej ten ciota i chuj gorszy od mangi i anime...tyle


Hehe mama Cię przechowała?
Zgłoś
Avatar
ArioN 2014-04-19, 2:31
Obowiązkowa,myślę że nie jest potrzebna,myślę że wystarczyłby kurs obchodzenia się z bronią,podstaw samoobrony i odrobinę wiedzy na temat obecnego uzbrojenia i zagrożeni z tym płynącym.Ja postawiłbym bardziej na zachęcacie młodych,silnych ludzi do wojska,dodatkową płacą czy przywilejami,z niewolnika nie ma pracownika,żołnierza też.A i tak większa część która płacze obowiązkowe wojsko jest potrzebne bo społeczeństwo ciotowate itp. proponuje patrzeć na siebie,a nie oglądać za pedałami , świecić przykładem i pokazywać jacy to z was twardziele a przebiec 200 metrów to tylko z shiftem da rade.A tera idę spać bo rano muszę wstać żeby koszyczek poświęcić.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2014-04-19, 2:33 1
Polskie Wojsko psia jego mać; nawet się tam kurwa dostać nie idzie bo studia (przykład wrocław) 3000 chętnych na 126miejsc (40 laureatów jakiś jebanych konkursów i 1/3 miejsc poszła się jebać). WKU? 10 osób rocznie biorą a chętnych ponad setka. No dobra czyli mamy 10% szans? Nie, bo biorą tych co nie trzeba szkolić czyli jak jeździsz tirem z naczepą to możesz śmiało iść.
Zgłoś
Avatar
gojira 2014-04-19, 2:45 2
Nic wiecej nie trzeba dodawac.





Zgłoś
Avatar
dawkam86 2014-04-19, 6:59 2
Byłem, swoje odbębniłem i jestem za. JW 2423 Żagań się kłania. Jeżeli kiedyś będą mieli wpaść do nas ruscy czy niemcy kto wam obsluzy nawet kalasza o innych sprzetach nie mówiąc - pedały w rurkach które o życiu dużo nie wiedzą? Zetka powinna byc i koniec. A 3/4 mojej służby polegało na sprzątaniu. Wiecie jak porusza sie żołnierz?? Żołnierz porusza sie z szybkością szmaty na wysokości lamperii.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-04-19, 8:49
Hasło jednego z plakatów walecznego wojska polskiego:

"STAJEMY JAK OJCE"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie