18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Szokujące materiały z fermy norek należącej do Andrzeja Piątaka, posła Ruchu Palikota, opublikowane przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Nieleczone rany uszu, głowy i innych części ciała, szczątki zwierząt, klatki zanieczyszczone odchodami -- to tylko niektóre z udokumentowanych problemów. Sprawa została skierowana do prokuratury.

Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-01-25, 12:19 7
Najgorsze kurestwo to krzywdzenie zwierząt,wedle mnie to sie mogą pozabijać te skurwysyny w rządzie,ale za skrzywdzenie zwierzęcia powinna być szuwienica.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-25, 12:30 40
FrasQs napisał/a:

Najgorsze kurestwo to krzywdzenie zwierząt,wedle mnie to sie mogą pozabijać te skurwysyny w rządzie,ale za skrzywdzenie zwierzęcia powinna być szuwienica.



Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-01-25, 13:47 1
androgenius napisał/a:



Obrazek



Zgłoś
Avatar
R................s 2013-01-25, 13:58 3
skurwysyn za nasze pieniądze holocaust fretkom urządza.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-25, 14:51 25
Ja pierdole, co to za partia, albo jacyś faceci z uciętym chujem, albo jakieś komuchy, albo jakieś pedały, albo tacy "biznesmeni". Zresztą wiadomo, głupie społeczeństwo wybierze głupich przedstawicieli...
Zgłoś
Avatar
zjemcichlep 2013-01-25, 16:33 7
Oczywiści że ich wybiorą bo przecież tylko Jedna Partia zalegalizuje marichuane, jest naprawdę liberalna względem mniejszości wszelakich a pozatym najwazniejsze antyklerykalna

Kurwa co za elektorat... ćpunki, pedły i niedouczeni debile... no i kilka tys osób co zagłosowało dla ,,jaj" brawo kurwa brawo
Zgłoś
Avatar
Srasłkasz 2013-01-25, 16:34
Kurwa, jakby normalnie w chinach to było... Szczyt skurwysyństwa.
Zgłoś
Avatar
rudapaskuda 2013-01-25, 16:35 1
do każdego futra taki filmik gratis i może popytu by nie było tak dużego...czym ja sie łudzę,przeciez to kupują bogate skurwysyny bez sumienia
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-25, 16:37 4
tylko idiota głosuje na palikota... mam nadzieje, że prokuratura dokurwi maksymalną karę
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-01-25, 16:40
ludzie od zawsze ubierali się w futra i skóry zwierząt i żaden alterglobus z naszywką gandzia nie ma prawa wchodzić na teren prywatny
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-01-25, 16:41
Ja rozumiem, że to biznes. Ale to co się wyprawia z tymi futrzakami, to czyste skurwysyństwo. Wpierdolił bym go tak samo do ciasnej klatki i niech żre własny gnój. Głosowałem na tych chujków, bo od zawsze miałem raczej lewicowe poglądy. Kurwa powinienem przyjebać głową w mur ze wstydu. Następnym razem zagłosuję na prawicę. Chuj, że jestem antyklerykałem, ale nie cierpię pedalstwa i bezczłonkowych mężczyzn udających stare baby.
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-01-25, 16:45 1
Nie chcę tu nikogo bulwersować i zaczynać spiny jakiejś, wiadomo, że ten syf powinien być ogarnięty lepiej, ale co tak naprawdę decyduje o naszym politowaniu dla tych stworzeń?
Świętość życia? No to i zalanie mrowiska jest masowym mordem.
Wielkość mózgu? Skoro ludzie mogą zapierdalać w trochę tylko lepszych warunkach, a kury zdychać w jeszcze gorszych, no to w sumie fretki mają tak, jak im się należy.

Większość z tych "przedsiębiorców - polityków" napierdala coś na boku. Tu ewidentnie nie problem zwierząt się liczy, ale fakt, że należą do tego i tego gościa z takiej i takiej partii. Robienie z problemu gry politycznej też nie jest cool.
Zgłoś
Avatar
crupal 2013-01-25, 16:47
Karać to tych co zajmują się tymi zwierzętami sam "poseł" pewnie niczego o tym nie wiedział najważniejsze żeby mu się hajs zgadzał i tyle.
Zgłoś
Avatar
b................1 2013-01-25, 16:54 2
Ale co niektórzy pierdolą głupoty. Nie chodzi przeciez o to że "to nie ładnie i nieetycznie robić z takich cudnych zwierzątek futra". Tu chodzi o to że jak juz sie hoduje takie małe skurwysynstwa to powinno się to robic w przyzwoitych warunkach, zadbac o ich zdrowie i ogolne warunki w klatkach. Zaloze się że takie mięso fredki czy podobnych stworzen nie jest wypierdalane do piece po zdarciu skóry. Na pewno trafia to komus do talerza albo jest przerabiane na pasze dla zwierząt czy huj wie cos w podobnym stylu. A patrzac na te otwarte rany i ogolne warunki to mozna miec watpliwosci co do tego czy nie nosza one różnych chorób
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie