18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
Avatar
bob26 2017-04-05, 16:55
Czy ja wiem czy takie felerne? Zwykły lewoskręt.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-04-05, 17:05 34
Spotkało się dwóch kretynów, bezmyślnych i narwanych. Audi narowiście byle skręcić a Touran zapierdala przez skrzyżowanie na pełnej kurwie z klapami na oczach. A wystarczyło pomyśleć że ktoś może wymusić i jechać trochę wolniej. Gdybym nie myślał za innych to szef wyjebałby mnie z roboty bo nigdzie towaru bym nie dowiózł na czas. Ciągle bym gdzieś kurwa dzwony zaliczał.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-04-05, 17:22 3
Fantastico juz dostaje kase za reklame kamer
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-04-05, 17:27
Tylko czekać na tematy od fantastycznego z udziałem kamer ABAKS-SYSTEM
Dużo płacą ?
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-04-05, 17:30
ile my tu wypadków przy lewoskrętach i 2-3 pasach widzieliśmy to nawet chomik nie zliczy.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-04-05, 18:46 3
bob26 napisał/a:

Czy ja wiem czy takie felerne? Zwykły lewoskręt.



Właśnie, dlatego nie felerne (wadliwe), a feralne... czyli pechowe
Zgłoś
Avatar
Henboh 2017-04-05, 18:57 3
A ja bym się dopatrywał przyczyny w BMW. Przez te jebane przyciemniane szyby i wysokość samochodu gówno widać.
Co nie zmienia faktu, że Audi nie powinno skręcać, nie mając widoczności.
Zgłoś
Avatar
Erni90 2017-04-05, 23:18
o moje osiedle tamto skrzyżowanie jest kolizyjne przez co jest sporo stłuczek lub wymuszeń. Sam tamtędy jeżdżę i zwalniam jak jest duży ruch bo nie chcę piedzielnąć w wymuszających

swoją drogą zajebiste kamery ma Abaks
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2017-04-05, 23:22 4
@Henboh: ja pierdole, większej głupoty nie czytałem - a jak by tam stał dostawczak nieprzeszkolny(paka), to też jego "wina"? + z ciekawości znalazłem skrzyżowanie na mapach google - wina audi, bo wymusił pierwszeństwo, ale temu popierdoleńcowi z Tourana powinno się zabrać prawo jazdy, żeby nie zrobił nikomu więcej krzywdy... Niech szybciej zapierdala
Zgłoś
Avatar
Henboh 2017-04-05, 23:37 5
KiKiZ napisał/a:

@Henboh: ja pierdole, większej głupoty nie czytałem - a jak by tam stał dostawczak nieprzeszkolny(paka), to też jego "wina"? + z ciekawości znalazłem skrzyżowanie na mapach google - wina audi, bo wymusił pierwszeństwo, ale temu popierdoleńcowi z Tourana powinno się zabrać prawo jazdy, żeby nie zrobił nikomu więcej krzywdy... Niech szybciej zapierdala



Dawno nie czytałem takiej niekompetencji.
Gdzie napisałem, że "wina" jest BMW? W którym kurwa miejscu to wydedukowałeś? Bo ewidentnie masz problemy ze zrozumieniem tekstu, a "wina" i "przyczyna" to dla Ciebie synonimy.

Dawno też nie czytałem takich głupot.
Odebrać prawko, bo na zielonym miał w dupie "podporządkowanego". Może jeszcze zabierajmy prawko za używanie kierunków.
Ile według Ciebie jechał "popierdolony" Touran? Bo może tu jest problem. Śmiem wątpić, żeby jechał więcej jak 50-60/h (podobną prędkość miały samochody jadące tym pasem wcześniej, do tego zatrzymał się w ~15 metrów, co by potwierdzało, że jechał przepisowo). Ty z pewnością jeździsz 10/h poniżej dopuszczalnej.
Bzdury Panie piszesz, aż oczy bolą.
Zgłoś
Avatar
wzl_1946 2017-04-06, 0:05 6
Wymiękam czytając "fachowe" komentarze niektórych "ekspertów". VW zapierdalał? Czym wy na co dzień jeździcie? Taczkami z gnojem?
Zgłoś
Avatar
e................y 2017-04-06, 0:25 2
Kurwa, już byle stłuczka trafia na główną.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-06, 8:29 1
Cytat:

A ja bym się dopatrywał przyczyny w BMW.


Cytat:

Gdzie napisałem, że "wina" jest BMW? W którym kurwa miejscu to wydedukowałeś? Bo ewidentnie masz problemy ze zrozumieniem tekstu, a "wina" i "przyczyna" to dla Ciebie synonimy.


Idąc twoim tokiem rozumowania przyczyną kolizji był seks dziadków kierującego srebrną octavią bo jakby nie urodzili się jego rodzice to by nie spłodzili jego a co za tym idzie tej octavii by nie było a więc audi by mogło skręcić wcześniej unikając kolizji.

Jesteś wynikiem milionów lat ewolucji. Gratuluję.
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-04-06, 9:20 2
Kierowca Touran jechał w okolicach 70 km/h. Także ściśnijcie dupę Ci co mówicie, że zapierdalał.
Główna, zielone, normalna prędkość, a kierowcy rowerów i skuterków drą mordę jak zawsze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie