18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
Znawca_Cipek 2021-07-13, 19:48 23
A już miałem blondasa zbesztać za brak ciosu nokautującego. No ale postawię Mu piwo i przepraszam.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2021-07-13, 19:53 47
Co ci tępi amerykanie mają z tym napierdalaniem się na wybetonowanych powierzchniach? Za moich czasów szło się kulturalnie na trawnik dać sobie parę strzałów po mordzie i ponad to nikt leżącego nie kopał po łbie.
Zgłoś
Avatar
burunduk 2021-07-13, 20:20 7
Młodziki napierdalający się są najlepsi bo widać w nich gniew i instynkt, zero taktyki a czysta napierdalanka
Zgłoś
Avatar
Bona1 2021-07-13, 20:44 4
Dać sobie wpierolic gimbusowi, wstyd i hańba. Ale należało się ulanemu zjebowi za mentalną gimbaze
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-07-13, 20:48 11
No kurde, niby lekki suchoklates a dał radę
Zgłoś
Avatar
programista4k 2021-07-13, 20:50 1
leżącego się nie bije

@LaChupacabra a za moich czasów nie napierdalało się, bo ludzie nie byli debilami, żeby nie rozumieć, że możesz komuś krzywdę trwałą zrobić od napierdalania
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-07-13, 21:05 28
Ten ostatni strzał mógł się okazać przepustką do pomarańczowej piżamy, ładnie zajebał banią o asfalt.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2021-07-13, 21:07 23
programista4k napisał/a:

leżącego się nie bije
@LaChupacabra a za moich czasów nie napierdalało się, bo ludzie nie byli debilami, żeby nie rozumieć, że możesz komuś krzywdę trwałą zrobić od napierdalania



Końcówka lat 80 i początek 90 to był najbardziej pojebany okres jaki pamiętają moi rodzice. Ja zresztą też. Gdy szedłem do podstawówki, to pierwszaki były często gnojone przez parówy z klas ostatnich, a nie było jeszcze gimnazjów. Osiedla i szkoły były przepełnione patologią. Więc albo siedziałeś pod kloszem całe dzieciństwo albo naprawdę życia nie poznałeś czyli siedziałeś pod kloszem.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-07-13, 21:26
Na koniec pięknie mu się łeb odbil od betonu. Raczej trup.
Zgłoś
Avatar
blokern 2021-07-13, 21:33
ale skurwiel wytrzymaly
Zgłoś
Avatar
youzeck1984 2021-07-13, 21:45 7
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-07-13, 22:15 18
KoniecZartow napisał/a:

Końcówka lat 80 i początek 90 to był najbardziej pojebany okres jaki pamiętają moi rodzice. Ja zresztą też. Gdy szedłem do podstawówki, to pierwszaki były często gnojone przez parówy z klas ostatnich, a nie było jeszcze gimnazjów. Osiedla i szkoły były przepełnione patologią. Więc albo siedziałeś pod kloszem całe dzieciństwo albo naprawdę życia nie poznałeś czyli siedziałeś pod kloszem.



W punkt. Lata 80/90 to była prawdziwa "dzikota", gnojenie słabszych w szkołach przez szkolnych cwaniaków, solówki po lekcjach, napierdalanki osiedle na osiedle, do tego narkomania w tym najgorszym wydaniu. Dzisiaj to jest kulturka i spokój, ludzie wolą klikać niż napierdalać, kompot zastąpiły dopalacze, a w szkołach miejsce patologii zajęło pedalstwo
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-07-13, 22:50 14
Mam niespełna 40 lat i panom powyżej powiem - przestańcie pierdolic. Patologia to jest dzisiaj, bo szacunek i honor nie istnieją. Wtedy mimo że było ostro, to jednak były pewne zasady. Kto je łamał ten sam był łamany. Jeśli nie zasłużyłeś to nie o skoczyłeś woierdol, chyba że byłeś pizda co było widać. Dziewczyny nie świeciły duoskami, rodziców i nauczycieli się szanowało a słowo dawało gwarancję, bo bycie słownym coś znaczyło.
A teraz? Aż się o córkę boję...
Zgłoś
Avatar
BuahahaXD 2021-07-13, 23:02 1
Szacunek dla młodego suchoklatesa za odwagę i najebanie mentalnego ścierwa, ale prawda jest taka, że gdyby to ścierwo (naćpane?) choć trochę się broniło i zadawało jakiekolwiek ciosy, to by z palcem w dupie najebało suchoklatesa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie