18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Obrońca Homoseksualistów
t00malek4 • 2014-01-17, 0:27
Siemanko,wczoraj w szkole dokładniej w zawodówce (tak tak chodzę do zawodówki bo jestem zbyt głupi na LO)na informatyce jak to w zwyczaju z pojebami z klasy przeglądaliśmy sadola(starsze strony) było pewne zdjęcie jak jakiś pedał trzyma w mordzie penis.Zaczęliśmy się śmiać że to pedał jebany i takie tam nagle podszedł do nas nauczyciel i wyjebał z tekstem że to wcale może nie być pedał bo cytuje"trzymając w buzi penisa jestem tak samo pedałem co trzymając klucz do świec mechanikiem" cała szkoła się dowiedziała i nauczyciel ma Przezwisko "rycerz na Czarnym koniu " Gość jest zaszczycony wręcz pseudonimem bo myśli że mamy do niego szacunek:D,lecz chodzi o coś innego
"Pozdro Dla Kumatych"

Możecie zacząć wyzywać że chujowe słabe itp itd ale na żywo usłyszeć to od nauczyciela to później dzień rozjebany do końca
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-01-17, 0:51 8
trudne sprawy
Zgłoś
Avatar
rantanplan 2014-01-17, 1:00 15
Czekaj, czekaj... zaczęliście się śmiać widząc zdjęcie, na którym koleś robi laskę drugiemu kolesiowi?
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2014-01-17, 1:19 7
to jest najdłuższy tekst jaki w życiu napisałeś?
Zgłoś
Avatar
amwwm 2014-01-17, 1:26 165
Bracie uwierz mi że gdybym mógł cofnąć czas to poszedłbym do zawodówki. Chodziłem do LO i nic z tego nie mam poza "zaliczoną szkołą". Ty i twoi koledzy skończycie szkołę z fachem w ręku i przyuczeniem do zawodu, co będzie miało konkretne przełożenie na znalezienie pracy, zarobki itd. Nie daj sobie wmówić że jesteś gorszy czy głupszy bo chodzisz do zawodówki. Nie chcę nikogo obrazić ale ogólniak to wylęgarnia życiowych ofiar, bo niczego tam nie uczą. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-17, 1:30 30
Dobrze, że napisałeś, że jesteś za głupi. Tak jak i twoi koledzy. Nauczyciel powiedział, że jak ktoś dostanie do ryja kutasa to nie staje się przez to pedałem. Przypuśćmy, że by cię w pierdlu zecwelili czy jakaś grupa pedałów cię zgwałciła. To wtedy zmienia się nagle twoja orientacja, stajesz się pedałem i przestają cię kręcić kobietki? Nie sądzę.
Przynajmniej ja to tak zrozumiałem z twojego tekstu.

@amwwm:
Ogólniak ma cię przygotować na studia, sam w sobie faktycznie "nic nie daje", a na pewno nie zapewni ci żadnego "fachu". Oczywiście wybór odpowiedniego liceum, jak i później szkoły wyższej to już inna sprawa. To że trafiłeś do szkoły, w której "nic nie uczą" to faktycznie lipa.
Zgłoś
Avatar
amwwm 2014-01-17, 2:03 13
Widzę kolego że nie przeżyłeś jeszcze zderzenia z rzeczywistością. Chodzi o to że idziesz do ogólniaka potem na studia i co dalej? Nic kurwa, nie masz pracy, a jak masz to chujową, oczywiście nie wszyscy tak mają ale zdecydowana większość. Życzę ci jak najlepiej ale możliwe że niedługo zmienisz zdanie
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-17, 2:18 8
amwwm napisał/a:

Widzę kolego że nie przeżyłeś jeszcze zderzenia z rzeczywistością. Chodzi o to że idziesz do ogólniaka potem na studia i co dalej? Nic kurwa, nie masz pracy, a jak masz to chujową, oczywiście nie wszyscy tak mają ale zdecydowana większość. Życzę ci jak najlepiej ale możliwe że niedługo zmienisz zdanie


Dlatego ci napisałem, że ważne jest jakie liceum wybierz i jaką szkołę wyższą.

A jeżeli po zawodówce masz gwarant pracy to powiedz mi dlaczego 90% emigrantów w Holandii czy Anglii to ludzie po zawodówkach (można zresztą po zachowaniu wywnioskować jakie jest ich wykształcenie)?

A po trzecie to nie dla każdego najważniejsze jest, żeby była byle jaka praca, aby była. Są ludzie, którzy mają jakieś ambicje, własne plany, chcą robić coś kreatywnego, a nie układać pustaki. Żeby iść do pracy z przyjemnością, a nie z obowiązku. Nie pomyślałeś o tym?
Zgłoś
Avatar
AxL 2014-01-17, 10:42 1
t00malek4 napisał/a:

było pewne zdjęcie jak jakiś pedał trzyma w mordzie penis.

Zgłoś
Avatar
amwwm 2014-01-17, 13:07 8
Ambicje, własne plany, kreatywność i wisienka na torcie - chodzenie do pracy z przyjemnością. Albo masz 15 lat albo wychowałeś się w Ameryce Miłego dnia
Zgłoś
Avatar
karamon 2014-01-17, 13:44 2
Zarammoth napisał/a:


Dlatego ci napisałem, że ważne jest jakie liceum wybierz i jaką szkołę wyższą.

A jeżeli po zawodówce masz gwarant pracy to powiedz mi dlaczego 90% emigrantów w Holandii czy Anglii to ludzie po zawodówkach (można zresztą po zachowaniu wywnioskować jakie jest ich wykształcenie)?



Bo politologów socjologów i wszystkich innych "logów" mają sami do bólu i im jest potrzebny do pracy tokarz, spawacz, frezer, a do sprzedawania w MC maja swoich \

I robote po zawodówce znajdziesz szybko, problemem jest to , że ofert pracy masz 60% za granica z czego ogromna ilość to skandynawia, 10% to są względnie normalne oferty pracy w Polsce i 30% w "agencji pracy tymczasowej"
Zgłoś
Avatar
ace55PL 2014-01-17, 20:37 3
Za głupi, żeby iść do LO? Jestem w LO. I zawodówka wcale nie jest zła.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-01-17, 20:49 7
Zarammoth napisał/a:


Dlatego ci napisałem, że ważne jest jakie liceum wybierz i jaką szkołę wyższą.

A jeżeli po zawodówce masz gwarant pracy to powiedz mi dlaczego 90% emigrantów w Holandii czy Anglii to ludzie po zawodówkach (można zresztą po zachowaniu wywnioskować jakie jest ich wykształcenie)?

A po trzecie to nie dla każdego najważniejsze jest, żeby była byle jaka praca, aby była. Są ludzie, którzy mają jakieś ambicje, własne plany, chcą robić coś kreatywnego, a nie układać pustaki. Żeby iść do pracy z przyjemnością, a nie z obowiązku. Nie pomyślałeś o tym?



No właśnie od dłuższego czasu się zastanawiałem czy wiek pod avatarem to nie ściema. A co do wyższości zawodówek - zależy jaka. Wiadomo nie do każdej się opłaci iść. Z drugiej strony macie studia (sam skończyłem dziennie Polibudę Warszwską rok temu), na których traci się średnio 4 lata. Dostajesz co prawda praktyki i staże ale trzeba być zajebistym by się dostać do tych które tak naprawdę Ci coś dają. Podsumowując: znajomi z roku, posiadając dobre oceny stwierdzają to samo co ja: w Polsze niestety nawet studia techniczne bywają o kant potłuc (nie wspominam o humanistycznych bo to już całkowita nędza). Dużo lepszym rozwiązaniem jest umieszczenie się w dobrym technikum czy zawodówce, a potem kontynuacja powiązana lub nie na studiach zaocznych. Masz jakiś grosz (pragnę podkreślić że to często element decydujący, nie każdy ma rodziców na których stać utrzymanie studiującego dziecka - smutne ale prawdziwe), jakiś początek kariery - czasami nędzny ale lepszy niż jej brak, plus nie zatrzymujesz się bo uczysz się dalej. Tak wszystko fajnie, tylko kto po gimnazjum wie o tych sprawach? Wydaje mi się, że zwykle człowiek jest za głupi po gimnazjum by wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie.
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2014-01-17, 20:50 3
@amwwm

Jak się wybiera beznadziejne i bez przyszłości studia to potem jest rozgoryczenie. Wiesz mi kolego, że jeżeli wybierzesz dobre i przemyślanie studia to już w trakcie nauki masz pracę. Przykład? Nawigator na Wyższej Szkole Morskiej albo chemia na WAT. A nawet po głupiej socjologii czy historii jak się zakręcisz to możesz osiągnąć dużo, zostać premierem-Tusk, hehe.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-17, 21:07
Sam chodzę do zawodówki, i już wiem czemu wszyscy mają o niej takie zdanie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie