18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ColdSteel 2012-01-31, 18:12
Powiem krótko, polskie państwo jest skurwysyńskie
Zgłoś
Avatar
chomik1234 2012-01-31, 18:26
najbardziej mnie wkurwiają te cioty stojące wokół gdyby taka sytuacja miała miejsce w Białymstoku to straż miejska dostała by wpierdol
Zgłoś
Avatar
Esz 2012-01-31, 18:34 3
dadzbog2 napisał/a:



i co zrbisz, Ty szary człowiek? Co zrobie ja, jak to określiłeś "nowobogackiej" rodziny? Gówno, bo tyle możemy, bo to nie Somalni a czy chuj wie co, żeby z czołgami na stolice jechać (przydało by się). W jakim Ty hejterze, mieście z palmami żyjesz , że nie masz "kolegów" którzy za swoje czyny poszli siedziec? .



Ja jako szary człowiek mogę zjednoczyć się z resztą szarych ludzi i rozpierdolic tą gangrene. A poza tym konstytucja gwarantuje mi prawo do działania bez przemocy. To ja jestem częścią tej władzy, władza należy do ludu, a więc pośrednio, mogę odwołać rząd, mogę stworzyć nowy, mam bardzo wiele możliwości. A poza tym ludzie podczas zaborów byli tacy sami, zwykli chłopi i inne niskie warstwy spolecznne mialy w dupie kogo maja za króla, a znaleźli się ludzie, bohaterowie narodowi, przywódcy i cały naród ruszył, oprócz zdrajców i kurew.
A poza tym, czemu nie pozajmować tak jak gdzies w Libii jednostek wojskowych, garnizonów, posterunków policji, obiektów rzadowych i rozpizdzic całe to "tanie państwo" w pizdu i porozwieszać skurwysynów po kolei na rynku dla przykładu.
Polak potrafi. Polak ma potencjał, tylko kurwa dlaczego rządzą nami takie kurwy?
Ale jakbyś ledwo wiązał koniec z końcem zmienilbys zdanie.
A poza tym mam wielu znajomych, którzy siedzieli, kilku, ktorzy siedzą, sam byłem karany, ale nie siedziałem w pierdlu, z resztą każdy ma takich znajomych, ale kurwa to najczesciej jest posiadanie, drobna kradzież itp. A łapią ich raz na 20 przestępstw.
Zgłoś
Avatar
M.ChObi 2012-01-31, 18:52
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Ty może wracaj do tasowania się, niech każdy robi to co umie najlepiej.



Twoja wybitna i jakże długa odpowiedz sprawiła iż nie mam zamiaru z Tobą dyskutować , Siła Twych argumentów oraz moc Twoich tez sprawia iż nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć .
niestety muszę Cię zmartwić od " tasowania się " mam ludzi i niestety Twoja aplikacja na to stanowisko została rozpatrzona negatywnie mimo Twojego doświadczenia
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2012-01-31, 18:52
Esz napisał/a:


.



Szczerze? Masz racje, tylko , że takich jak Ty jest niewielu, Polskie społeczeństwo woli stać i patrzeć , jak banda debili bije jedną osobę niż zareagować, myślałem jak Ty kiedyś, ale pora zejść na ziemie bo wiem , że za tego pokolenia nie da rady nic zrobić. Ale jeżeli, tak się stanie To będę stał , obok, jak nie przed Tobą.

P.S mój ojciec jest kowalem, i tym się zajmuje metaloplastyką dzięki LEGALNEJ, pracy i temu, że się zaparł i pracował ciężko na to żebyś Ty mógł nazywać Moją rodzine " jebaną nowobogacką" ,kurwasz Twoja mać. Jak Cie uraziłem, czym kolwiek przepraszam.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-01-31, 19:16
Niedługo nie będzie czasu na protesty, własne myśli ani bunty. Trzeba będzie skupić się na utrzymaniu siebie.
Zrobią z nas drugie chiny...
Zgłoś
Avatar
osobliwy nick 2012-01-31, 19:24 1
Skoro gość ma dziecko czy kilkoro dzieci na utrzymaniu i chce na nie zarobić sprzedając truskawki, to chyba nie jest najrozsądniejszym człowiekiem na świecie. Nie rozumiem jak ludzie mogą robić sobie dzieci bez chociażby śladowej pewności, że będą w stanie zapewnić im godziwy byt. Jak na przykład aktualnie mam zdecydowanie za mało środków finansowych na bezpieczną przyszłość dla mnie i tym bardziej dla moich ewentualnych dzieci. Stąd nie robię sobie dzieci. Co jest w tym trudnego do zrozumienia?

Poza tym facet pewnie sprzedawał bez pozwolenia, ani rejestracji działalności, a zatem ewidentnie łamał prawo, a straż miejska lub policja dowiedziawszy się o takim zdarzeniu złamałaby prawo nie reagując. Ciężar problemu leży zatem po stronie prawa. A prawo stanowią politycy. Ale łatwiej oczywiście nazwać policjanta bandytą niż pójść po rozum do głowy.
Zgłoś
Avatar
Paciuq 2012-01-31, 19:35 1
Policję szanuję, rozumiem. Ale te kurwy ze straży miejskiej to bym zajebał...
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-01-31, 19:36 1
Tak mi się skojarzyło i póki jeszcze jest w internecie bo przecież prawa autorskie.

Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2012-01-31, 20:20 1
Wyobraźcie sobie co by było, gdyby można było handlować na ulicach bez żadnych pozwoleń i kontroli. Burdel na kółkach! Nie byłoby gdzie palca wcisnąć, nie mówiąc o swobodnym poruszaniu się po mieście. Wszyscy ci cyganie, rumuni i cwaniaczkowate pijaczyny staliby co krok sprzedając jakieś śmieci. Zostawialiby po sobie syf i biliby się o każdy skrawek chodnika, a w końcu i jezdni.

Druga rzecz: wszyscy potencjalni klienci tego truskawkowicza są tam tylko dlatego, że państwo zbudowało ten chodnik, tą ulicę, zapewniło infrastrukturę, dzięki której mogą pracować i mieszkać w tej okolicy. Gdyby tego wrednego państwa nie było, nie byłoby tam nic, a jeśli już, to bez policji i straży miejskiej ktoś by mu te truskawki bezkarnie zajebał i jeszcze gościowi wpierdolił - tak dla zaspokojenia kaprysu.

Warto myśleć szeroko o świecie, a nie dać manipulować się takimi materiałami jak ten tutaj. System jest chujowy, ale działa. Stworzyli go ludzie - zwierzęta myślące przede wszystkim o sobie. Prawo jest tworzone pod tych, którzy je tworzą lub mają kasę by wpłynąć na jego tworzenie. Dopóki wszyscy ludzie nie zechcą oddać wszystkich swoich wartości, dóbr i wiedzy dla dobra ogółu, dopóty będzie tak jak jest. Żadna rewolucja tego nie zmieni.

Na obecny moment rozwoju ludzkości najlepszym rozwiązaniem byłoby według mnie wprowadzenie technokracji. Niestety jak na razie żadnemu krajowi na chwilę obecną to nie grozi.
Zgłoś
Avatar
beniolbn 2012-01-31, 20:21 1
ten film mnie bardziej ruszyl niz nie jeden filmik na hardzie
Zgłoś
Avatar
sorra18 2012-01-31, 22:40 2
Wszyscy broncie systemu tylko dlaczego za mafie sie niebiora? Dlaczego za korupcje sie niebiora? Dlaczego ludzie sie boja ciemnymi uliczkami w nocy chodzic? Dlaczego przy nim jest 6, 8 czy huj wie ilu pajacy ze strazy miejskiej a jak dresy lub karki robia co chca gdzie chca to nikogo niema. No i tak to jest na tej jebanej planecie zawsze sie malutkich uciska ile wlezie a im wiekrza ryba tym mniej cwaniakow i kozakow. My jeszcze lajtowo doczekamy naszych dni ale pokolenia coraz to bardziej tempego maloletniego bydla beda mialy cieniutko.
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-02-01, 0:37
handlują taki jeden z drugim na straganach, nie płacą podatku ani czynszu, a pani w spożywczaku obok też ma dzieci na utrzymaniu, a płacić musi wysoki czynsz.
Zgłoś
Avatar
Lero 2012-02-01, 0:53 1
Kurwa, to jest chore...
@wciazszukam masz po części rację, ale system jest tak bardzo chujowy, że ludzie pracują nielegalnie, czy jak pan wyżej. I ich za to winić nie można, bo leniami raczej nie są, bo kurwa pracują. To przez kurwa rząd i system, a jeśli ktoś to popiera, to nie jest człowiekiem. To jest tak smutne jak głupota przeciętnego Nowaka, jak można nie dostrzegać tego, że jesteśmy zniewoleni ? Kiedyś jak to powiedziałem publicznie, to mnie wyśmiano, bo ludzie są głupi, albo może ogłupiła ich ta niewola...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-02-01, 17:50 1
Oddajemy się w niewolę prawa aby zachować wolność. Cyceron.
Dlaczego mamy płacić podatki od dochodów? W jaki sposób państwo pomogło mi zarobić pieniądze? Dlaczego mamy płacić podatek od ziemi? Ziemia jest niczyja i zarazem wszystkich!
Pierdolić posłówosłów!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie