18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
E................t 2012-01-31, 16:10
taka sa Polskie realia bandziory biegaja na wolnosci a te jebane kurwy lapia typa co handluje malinami czy tam poziomkami wstyd mi kurwa za nich
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-01-31, 16:14 1
To nie tak że my nie widzimy... Tylko mamy na to wyjebane. Niestety idę się dalej opierdalać przed komputerem tak jak w tej chwili
Ale piwko leci poruszyła mnie ta scenka z truskawkami
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-01-31, 16:18 17
Mam wrażenie, że większość ludzi tu to gimnazjaliści. Każdy ma prawo do zarobku i godnego życia jak i posiadania pracy i wykonywania tej najcięższej (kto kiedyś np: zbierał truskawki w upale wie o czym mówię). Każdy ma prawo ciężko pracować, żeby utrzymać rodzinę, tak jak tą rodzinę posiadać. Nie wszyscy w społeczeństwie są oportunistycznymi cwaniakami, żeby urządzić się w chorym systemie jaki mamy i w durnym systemie prawnym. Niektórym, jak nie większości, prosta, fizyczna praca wystarczy i za tą pracę powinni nie żyć poniżej krytyki, a godnie funkcjonować. Argument o gumkach też gimnazjalny... Was też może w pewnym momencie nie być stać na dzieci, które już macie czy będziecie mieć niezależnie od tego jaki macie charakter pracy i ile zarabiacie. Najbogatsi, najlepiej ustawieni tracą prace, firmy, toną w długach i dla mnie niczym się nie różni ich wołanie o pomoc, jeśli chodzi o brak środków na utrzymanie rodziny, od wołania tego pana. Zwłaszcza, że im wyższy poziom zarobków tym więcej machlojek i tym dalej od ręki wymiaru sprawiedliwości. Tym co niszczy dobrobyt są podatki. Skoro państwo zabiera większość zysków, trudno się dziwić, że czarny handel kwitnie i na szczęście kwitnie, bo on rodzi dobrobyt. Niech ten pan sprzedaje truskawki bez opodatkowania, z pewnością chętniej kupię od niego niż w supermarkecie, 22% i tak zapłaci kupując chleb z margaryną dziecku, zapłaci też akcyzy, podatki gruntowe i inne badziewia, a zapewne nie będzie miał emerytury, którą ma kasjerka w biedronce. Lepiej?
Zgłoś
Avatar
siewier666 2012-01-31, 16:31
@Teodozja

Lepiej 23%
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-01-31, 16:33
Nie wiem o co chodzi, ale straż miejska kradnie truskawki
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-01-31, 16:43
Ciekawe czy autor filmiku zdaje sobie sprawę z tego, że sam jest zmanipulowany
Zgłoś
Avatar
Esz 2012-01-31, 17:08 3
dadzbog2 napisał/a:



No a jaki procent jest z tego łapany? duży, kolejna osoba co drze jape o ludzi którzy wykonują prawo, a nie je ustalają.. Co chwila słyszę , że któryś z znajomych idze siedzieć za swoje przewinienia. Coś się stanie, pierwszy będziesz leciał na policje zgłaszać cokolwiek , jak facet nie ma pracy to po chuj łapie się czegoś na co nie ma zezwolenia? Można pracować legalnie? A, tak zaraz jakiś gimbo odpali, że co to za praca za 1300 zł? szczerze? jeżeli koleś jest naprawdę taki zdesperowany, to i za 1200 pójdzie robić. Nie mówię , że to co robią jest ok ale kurwa, te teorie spiskowe i etc, to normalnie jason bourne i jak chcesz być wolny to żyj jak on.. a co to za wolność wtedy? Tak głośno niektórzy krzyczą walic system, a są w nim po uszy. Ale i tak Hater gona hate..


Duzy procent jest łapany? ciekawe... zgławcisz kobietę w nocy, w kominiarce, w gumce i jakie będą mieli slady, zeby Cie znalezc? to nie CSI człowieku. Wykrywalnosc jest minimalna! jedyne statystyki są nabijane na małolatach z gietem w kielni, ludziach, którzy ukradli bułkę i ktoś ich złapał i tym podobne chuja warte rzeczy.
Za jazde rowerem po dróżce osiedlowej po paru piwach dostajesz zawiasy, a kurwy podrabiające przez pare lat dokumenty panstwowe umorzenie postępowania w zawieszeniu. Problem? nie no, zajebiscie! a poza tym 1300zł to kurwa marne grosze przy tym co się należy za wykonaną pracę. to są jebane ochłapy. jak mniemam pewnie takiego problemu nigdy nie miales, po twojej wypowiedzi widac, ze pochodzisz z jebanej nowobogackiej rodziny, ale nasz problem dosiegnie kazdego niedlugo, jesli z tym nic nie zrobimy.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-01-31, 17:14
Ale że co ? Idziemy pod sejm i rozpierdalamy wszystko ? Kurna, nie mam pieniędzy żeby pojechać do warszawy. Chciałbym głośno zaprotestować i powiedzieć co o tym myśle. Nie moge.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-01-31, 17:16 1
M.ChObi napisał/a:

Nie no następny film dla " ambitnych" ani to śmieszne ani zabawne nawet nie sadystyczne.
Autor filmu zapewne myśli że po obejrzeniu tego czegoś wstanę , wyjdę na ulice i zacznę.... no właśnie co mam robić ? sprzedawać truskawki w zimę na znak protestu ? krzyczeć do ludzi " przejrzyjcie na oczy władza was torturuje i nakazuje to i to , obalcie Rząd niech nie będzie policji , władzy , administracji powróćmy do prawa dżungli ( silniejszy wygra ).
A może zamiast zwalać winę na innych ruszmy się i pracujmy na swoje potrzeby .
Co do Sm to gdyby koleś zapłacił w UM za stoisko to by sprzedawał te swoje produkty , ciekawe czy ma kasę fiskalną bo na takim handelku ma się niezłą przebitkę i spokojnie da się zarobić ale lepiej się drzeć że dzieci że on niewinny że wszyscy źli tylko nie ON

Ps proszę nie dawajcie na sadola populistycznych filmików dla ludzi z IQ grabi ogrodowych bo się drugi pudelek zrobi i będziemy się podniecać co ma na sobie Cichopek i dla czego patologiczna rodzina nie ma na wódkę



Ty może wracaj do tasowania się, niech każdy robi to co umie najlepiej.
Zgłoś
Avatar
anras 2012-01-31, 17:20
Film zrobiony w konwencji "ludzi obudźcie się" ale jako przykład daje gościa z tuskawkami. Myślę że jest masa lepszych przykładów na skale całych narodów. Jeszcze pod koniec komentarz z radia MaRyja. A protestujący ludzie w ostatnim czasie to pseudokibice podjudzani przez PiS .
Dziękuj dobranoc
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2012-01-31, 17:31
Esz napisał/a:


ale nasz problem dosiegnie kazdego niedlugo, jesli z tym nic nie zrobimy.



i co zrbisz, Ty szary człowiek? Co zrobie ja, jak to określiłeś "nowobogackiej" rodziny? Gówno, bo tyle możemy, bo to nie Somalni a czy chuj wie co, żeby z czołgami na stolice jechać (przydało by się). W jakim Ty hejterze, mieście z palmami żyjesz , że nie masz "kolegów" którzy za swoje czyny poszli siedziec? BTW nie pisze tu , żeby hejtować na Ciebie chociaż.. dobra tylko ogarnij jeszcze raz co napisałem człeniu.

PS . Zgadzam się z Tobą, że to ochłapy - to co przyszło zarabiać. Ale znów, jaki problem z legalną pracą? Co do tego gwałtu ,masz racje i nie życze Ci hejterze , żeby kogoś z twojej rodziny trafiło cos takiego, i ze służby raczej sobie poradzą.
Zgłoś
Avatar
Gizmobba 2012-01-31, 17:34
Czas na rewolucje drodzy państwo !! inaczej bd klepać biedę
Zgłoś
Avatar
charliegreen 2012-01-31, 17:40
Próbujecie uwięzić mnie tym filmikiem? Gość niech się spyta ile kosztuje pozwolenie na handel. Gienek Loska mówił kiedyś, że płaci chyba z 50 zł dziennie i może se brzdąkać nawet na molo w sopocie, gdzie zarobi pewnie z 200.
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-01-31, 17:59
Żebyś kretynie montując ten film użył muzyki jako podkładu a nie jako pierwszego planu to może by się trochę wygodniej oglądało. Bo póki co to się trzeba na siłę wsłuchiwać w teksty wypowiadane przez bohaterów.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-01-31, 18:08
ale porażka... koleś sprzedaje pierdolone truskawki na placu w mieści za free, a inni płacą kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie za miejsce. Dlatego krótko i zwięźle powiem, wypierdalaj koleś z tymi truskawkami gdzieś na pobocze drogi za miastem tam możesz sobie partyzantkę uprawiać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie