18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Oburzony włoch
~Velture • 2017-09-05, 9:59
Włoch troszkę się oburzył na panią prezenterkę

( tłumaczenie w spoilerze jakby ktoś potrzebował od 0:14 )



ukryta treść

-Wiesz... jakbyś miał w tym szynkę... to byłoby bliskie brytyjskiej carbonarze.
-Jakby moja babcia miała koła to byłaby rowerem. Co do cholery... to nie ma żadnego sensu... to są zupełnie inne przepisy... to nie ma nic wspólnego z makaronem z serem...
Zgłoś
Avatar
qhash 2017-09-05, 10:50 1
widać z ryja, że prezenterka głupsza niż ustawa przewiduje
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-05, 10:57 54
@up
Ona nie ma być mądra tylko świecić ładną buźką, cyckiem i dupą.
To nie polska gdzie można być spasionym wieprzem o wzroście 150cm i fryzurze "na feministkę" i prowadzić program śniadaniowy z niedoszłym koszykarzem.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-09-05, 11:27 2
Velture napisał/a:

@up
Ona nie ma być mądra tylko świecić ładną buźką, cyckiem i dupą.
To nie polska gdzie można być spasionym wieprzem o wzroście 150cm i fryzurze "na feministkę" i prowadzić program śniadaniowy z niedoszłym koszykarzem.



Chyba pośrednio przyznałeś, że weltmajster jest mądra
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-09-05, 11:34 19
@UP
Nie, przyznał że Polska ma po prostu zaniżone standardy
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-09-05, 11:39 6
@up

No może - co dziwne bo Polska teoretycznie słynie z ładnego piwa i tanich dziewczyn. Albo jakoś tak
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-05, 12:20 1
voidinfinity napisał/a:



Chyba pośrednio przyznałeś, że weltmajster jest mądra


Ty mnie za słówka nie łap
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-09-05, 13:16
Urażony i wysadził się ? Chyba nie jest z Rimini.
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-09-05, 13:22
Przynajmniej może go teraz ładnie przeprosić.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-09-05, 16:36 10
Klasyczna włoska potrawa, z tego, co przeczytałem, to kucharz też jest dobry. A ta tępa dzida pierdoli, że jak czegoś tam się doda, to będzie smakować jak coś innego. Jak się doda coli do dobrego single malta, to będzie smakował, jak chujowy drink, niewiele lepiej niż czerwony, ohydny johnny walker z colą. Takie telewizyjne kurwiszony pierdolą od rzeczy po to tylko, żeby mieć swoje "5 minut", bo tylko wtedy wydaje im się, że mają coś ważnego do powiedzenia.
Spośród stu najlepszych restauracji na świecie, w dziewięćdziesięciu siedmiu szefami kuchni są faceci. Szach mat. Od dawna udowodniono, że mężczyzna potrafi lepiej przyrządzić i lepiej doprawić. Baba może natomiast gotować w kuchni zupę, ziemniaki, usmażyć schabowego i zrobić do tego surówkę z kapusty. Do tego przynosić piwo i robić do niego kanapki. Ale musi uważać, żeby ich nie spierdolić, bo zazwyczaj nie potrafi nawet odpowiednio dosolić.
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-09-05, 17:09 5
Up, uwielbiam to ciągłe powtarzanie, że faceci to najlepsi kucharze na świecie.
Prawda jest taka, że żeby zostać szefem kuchni w jakiejkolwiek liczącej się restauracji trzeba ciężko zapierdalać jak wół przez parę lat. A przecież wszyscy dobrze wiemy, że właśnie w tym jesteście najlepsi.
Okazjonalnie radzicie sobie wspaniale w kuchni, bo podchodzicie do tego zadaniowo. Wybieracie najlepszej jakości składniki, doskonale doprawiacie, dbacie o szczegóły.
Potraficie oczarować gości, zostawić po sobie niewyobrażalny syf i przez pół roku później powtarzać, jak wyśmienicie wyszła Wam wołowina.

Może jednak niech kobiety zostaną w kuchni, a faceci przestaną pierdolić, jacy wielcy z nich kucharze.

(Tak, oburzam się, bo kuchnia, to jedyne miejsce, gdzie mogę się wykazać)
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-05, 17:15 5
dobra.wróżka napisał/a:

(Tak, oburzam się, bo kuchnia, to jedyne miejsce, gdzie mogę się wykazać)


A sypialnia?
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-09-05, 17:24 6
TB303 napisał/a:

A sypialnia?


W tym jestem dobra z natury.
Zgłoś
Avatar
lordindycznik 2017-09-05, 17:33 2
@ up dobra.wróżka

Ty tak twierdzisz wypadałoby zapytań Twojego partnera obecnego i poprzednich o szczerą opinie czy jesteś dobra, bo wiesz jak to jest każda mówi, że dobrze obciąga a potem bywa różnie, to tak jak z facetami każdy ma po kolana, a jak przyjdzie co do czego to jeszcze włosów nie dotknie a już tryska ...
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-09-05, 17:34
lordindycznik napisał/a:

@ up dobra.wróżka

Ty tak twierdzisz wypadałoby zapytań Twojego partnera obecnego i poprzednich o szczerą opinie czy jesteś dobra, bo wiesz jak to jest każda mówi, że dobrze obciąga a potem bywa różnie, to tak jak z facetami każdy ma po kolana, a jak przyjdzie co do czego to jeszcze włosów nie dotknie a już tryska ...


Jak chcesz, to pytaj śmiało, ja się nie skupiam na pogaduszkach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie