18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
obywatele "drugiej kategorii"
herdzik • 2013-06-22, 15:18


Wrzucam coś takiego - wiadomo z jakiej stacji, wiadomo z jakiego portalu.

Jakiś czas temu pojawił się na sadolu temat, jakie to "trendi" i "top" jest poruszanie tematu homo, związków partnerskich etc.

Szczerze grzeje mnie to, ale tylko jedna rzecz zwróciła moją uwagę, nie wiem może robię się przewrażliwiony albo doszukuję się teorii spiskowych - mniejsza nie mnie to oceniać.

Wczorajszą wiadomością dnia w mediach chyba przez 2 czy 3 godziny było bankructwo firmy austriackiej budującej u nas autostradę i jakiś tam odcinek drogi krajowej( chyba 16tki), wiadomość się w ciągu dnia rozmyła - a dzisiejszy KURWA problem to biedne babochłopy narzekające na ciemnogród w Polsce i Gdańsku. Moim zdaniem? Jeśli mają nas za ciemnogród, to jestem kurwa z niego kurewsko dumny. Jebie mnie opinia i ocena tych słów ale publicznie (co z tego, że w necie) wyrażam swoje zdanie na ten temat. Straciłem jakikolwiek zapał do śledzenia w wiadomości w 75% polskich mediach.

Temat i post jest w sumie odpowiedzią o próbą NAPIĘTNOWANIA orwellowskich działań jebanej IV władzy.

Nie podoba się? - nie musi.

Miejmy prawo do wyrażania własnych myśli i poglądów.

Dziękuję i miłego weekendu.

P.S. - Penis z dedykacja dla pani/pana ze zdjęcia.

nie podoba się - niech umrze w czeluściach poczekalni[/b]
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-06-22, 19:09
galanonim napisał/a:


akt urodzenia nie musisz spelniac zadnych wymogów, idziesz do urzedu stanu cywilnego i tyle



Akt urodzenia był tylko przykładem... W takim razie zamiast aktu urodzenia wstaw sobie jakikolwiek papier, jakiekolwiek zaświadczenie, gdzie urzędnik będzie chciał info "na chuj Ci to".
Zgłoś
Avatar
RHGM 2013-06-22, 19:10
mialy byc lesbijki a tu dwoch pedalow?
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-22, 19:12 1
Akurat NIE to zajebista gazeta - przekleństwa, wyśmiewanie wszystkich i wszędzie, brak poprawności politycznej. Czytać trzeba ją z przymrożeniem oka, no i nie mogę powiedzieć, żeby była jakoś lewacka, bo się na jej łamach śmieją i z Tuska i Kaczyńskiego i Putina i gejów i z samych siebie

A co do tematu to bym sobie rękę dał uciąć, że ta w niebieskiej koszulce to facet (i to całkiem przystojny). A co do homo to nic do nich nie mam i mieć nie będę.

U nas na portalu jak ktoś nie ma nic przeciwko gejom to od razu nazywają go lewakiem. A ja nie mam nic przeciwko patriotyzmie, dumie narodowej itp, ale również nie mam nic przeciwko gejom.

A ten obrazek "Nowoczesne Państwo/Ciemnogród" to głupota - pojedźcie sobie np do Holandii - wszyscy żyją w zgodzie i nie ma tam jakiejś wielkiej dekadencji. To tylko u nas jest tak, że albo robimy Sodomę i Gomorę, albo robimy nacjonalistyczne państwo - brak nam chęci znalezienia złotego środka.
Zgłoś
Avatar
galanonim 2013-06-22, 19:15 1
Alex_De_Large napisał/a:



Akt urodzenia był tylko przykładem... W takim razie zamiast aktu urodzenia wstaw sobie jakikolwiek papier, jakiekolwiek zaświadczenie, gdzie urzędnik będzie chciał info "na chuj Ci to".



Ostatni raz napisze.

Skoro chca zaswiadczenie o braku przeszkod do zawarcia małżeństwa, to chyba nie moze byc takich przeszkód co nie ?

A skoro są tej samej płci, to jest to przeszkoda NIE DO OBEJSCIA przy obecnym stanie prawnym
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-06-22, 19:18
Autorze tu to już maść na ból dupy nie pomoże nawet. Spróbuj z Glockiem w skroń.
Za takich kurwa buraków trzeba się wstydzić za granicą, że jest się z Polski.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2013-06-22, 19:20
kokos19 napisał/a:

@darnok99 i tak właśnie z wami jest jak ktoś nie popiera tego zwyrodnienia to od razu jest be.



Jakie z wami? Nigdzie nie napisałem, że ktokolwiek jest be, tylko zapytałem dlaczego ci którzy nie popierają nie popierają

kokos19 napisał/a:


osoba się z tym nad miarę afiszuje i próbuje z reszty świata zrobić homoseksualistów i narzuca mi swoje zdanie to mam ochotę taką osobę siarczyście kopnąć w dupę tak aby nie mogła sobie do niej nic włożyć przez najbliższy rok.



Mnie nikt nie przymusza do bycia homoseksualistą(żeby nikt nie sugerował, że już jestem - mam żonę) a żyjemy chyba w tym samym kraju:) Popatrz na to z innej strony: Oni też walczą o to, żeby być jak inni ludzie. Ty nie musisz tego robić bo prawo już mówi, zę spokojnie możesz sobie się żenić. Oni tego przywileju nie mają.

Lavo napisał/a:


Może dlatego, że afiszują się ze swoją odmiennością? Czy ja, kurwa, robię co roku parady, blokując centrum miasta? Nie, kurwa. I chuj im w cyce.



Ale Tobie nikt nie zabrania się żenić. Wydaje mi sie, że homoparady są po to, żeby zaznajomić ludzi z tematem homoseksualizmu. Że oni też w tym kraju zyją.

Lavo napisał/a:


Poza tym wszystkie mniejszości mnie wkurwiają, bo chcą jakiegoś specjalnego, wyjątkowego traktowania tylko dlatego, że są "inni". Niedługo, do kurwy nędzy, pedały, ciapaci i inne zwyrodniałe ścierwo będzie miało większe prawa, niż normalny człowiek.



Może na początek zacząć ich traktować jak "normalnych ludzi". A jak będą tak traktowani i będą chcieli więcej to wtedy protesty uważam za totalnie zasadne bo dlaczego mają móc więcej? Swoją drogą kto to jest normalny człowiek - wszyscy się od siebie różnimy. Dla mnie nienormalni są Ci agresywni - to im też należy zabronić ślubów?
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-06-22, 19:26
galanonim napisał/a:


A skoro są tej samej płci, to jest to przeszkoda NIE DO OBEJSCIA przy obecnym stanie prawnym



I to dlatego jedna dostała a druga nie?
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-06-22, 19:32
Zauważyliście że u lezb,zawsze jedna wygląda jak facet,lub chce wyglądać jak facet.
Zgłoś
Avatar
galanonim 2013-06-22, 19:32
Alex_De_Large napisał/a:



I to dlatego jedna dostała a druga nie?



A ja nie wiem. Jeste napisane ze ta jedna nie dostała. Co z druga to nie wiem.

Ale patrzcie co ogarnałem w tym artykule

Cytat:

Ta pani wystąpiła o zaświadczenie, że nie ma przeszkód prawnych do zawarcia małżeństwa jednopłciowego.



HAHAHAHAHA
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-06-22, 19:35
galanonim, dostała ale naprawdę nie chce mi się szukac rzetelnego źródła, a nie będę podawał tefałenów, czy wybiórczych jako źródło info. więc uwierz mi na słowo
Zgłoś
Avatar
zejfi 2013-06-22, 19:42
Tak na marginesie. Jak powstają parady równości? Grupa pedałów (bo porządni geje na to nie chodzą), postanawia pokazać całemu światu, że nie są oni zboczeńcami. Jak to robią?

Tak:


Tak:


I tak:


No chyba że to poli... wróć! prawicowi prowokatorzy...
Zgłoś
Avatar
galanonim 2013-06-22, 19:42
Alex_De_Large napisał/a:

galanonim, dostała ale naprawdę nie chce mi się szukac rzetelnego źródła, a nie będę podawał tefałenów, czy wybiórczych jako źródło info. więc uwierz mi na słowo



Nie dostała.
Dostałą zaswiadczenie o stanie cywilnym

Ci dziennikarze i te lesbijki mylą pojęcia.

Ta jedna zlozyla zaswiadczenie o braku przeszkod do zawarcia malzenstwa jedno plciowego ( nie ma czegos takiego)

Chciala zlozyc zaswiadczenie o braku przeszkod do zawarcia malzenstwa ( nie dostanie, a i po co jej to jak za granica chce zawrzec)

A miala zlozyc zaswiadczenie o stanie cywilnym
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-06-22, 19:45 1
A tak gwoli ścisłości to na tym obrazku jest dwóch facetów, babka i facet czy dwie babki?
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-06-22, 19:49
galanonim napisał/a:



Nie dostała.
Dostałą zaswiadczenie o stanie cywilnym

Ci dziennikarze i te lesbijki mylą pojęcia.

Ta jedna zlozyla zaswiadczenie o braku przeszkod do zawarcia malzenstwa jedno plciowego ( nie ma czegos takiego)

Chciala zlozyc zaswiadczenie o braku przeszkod do zawarcia malzenstwa ( nie dostanie, a i po co jej to jak za granica chce zawrzec)

A miala zlozyc zaswiadczenie o stanie cywilnym



To teraz mnie zgasiłeś, uczę się i nie mogę pogrzebac, więc kończę polemikę
Zgłoś
Avatar
F................e 2013-06-22, 20:09
Niedługo hetero będą obywatelami drugiej kategorii, jebane pizdy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie