18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
obywatele "drugiej kategorii"
herdzik • 2013-06-22, 15:18


Wrzucam coś takiego - wiadomo z jakiej stacji, wiadomo z jakiego portalu.

Jakiś czas temu pojawił się na sadolu temat, jakie to "trendi" i "top" jest poruszanie tematu homo, związków partnerskich etc.

Szczerze grzeje mnie to, ale tylko jedna rzecz zwróciła moją uwagę, nie wiem może robię się przewrażliwiony albo doszukuję się teorii spiskowych - mniejsza nie mnie to oceniać.

Wczorajszą wiadomością dnia w mediach chyba przez 2 czy 3 godziny było bankructwo firmy austriackiej budującej u nas autostradę i jakiś tam odcinek drogi krajowej( chyba 16tki), wiadomość się w ciągu dnia rozmyła - a dzisiejszy KURWA problem to biedne babochłopy narzekające na ciemnogród w Polsce i Gdańsku. Moim zdaniem? Jeśli mają nas za ciemnogród, to jestem kurwa z niego kurewsko dumny. Jebie mnie opinia i ocena tych słów ale publicznie (co z tego, że w necie) wyrażam swoje zdanie na ten temat. Straciłem jakikolwiek zapał do śledzenia w wiadomości w 75% polskich mediach.

Temat i post jest w sumie odpowiedzią o próbą NAPIĘTNOWANIA orwellowskich działań jebanej IV władzy.

Nie podoba się? - nie musi.

Miejmy prawo do wyrażania własnych myśli i poglądów.

Dziękuję i miłego weekendu.

P.S. - Penis z dedykacja dla pani/pana ze zdjęcia.

nie podoba się - niech umrze w czeluściach poczekalni[/b]
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-06-22, 20:10
Do Libertinusa - Urban jest jaki jest, ale nie gra nikogo przynajmniej. Od dawna chciał rozjebać wpływy kościoła, nie krył się z tym i... mu się nie udało. Tak samo jak nie krył się z tym, że lubi komunizm. Nic odkrywczego, że napisałeś iż jest on komunistą. Pamiętaj jednak, że gdy Urban używał pojęcia "ciemnogród", dotyczyło ono faktycznie tej rozmodlonej, ciemnej masy. Nie ludzi wykształconych o poglądach tradycjonalistycznych tak jak to dziś się niestety rozwinęło.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-06-22, 20:39
Samo życie. Polecam przeczytać ten krótki fragment i wyciągnąć stosowne wnioski:
sadistic.pl/fragment-ksiazki-joe-haldemana-wieczna-wojna-vt203150.htm
Gwoli ścisłości - nie mam nic przeciwko związkom partnerskim, ale wkurwia mnie w nich opcja adopcji dzieci i takie wynaturzenia jak:
wolnemedia.net/prawo/mezczyzna-aresztowany-za-prorodzinna-grafika/
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-06-22, 21:30
takim potworom to za ryj powinni nie dać
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-06-22, 21:57
Tak, są obywatelami drugiej kategorii. Niech to do nich w koncu kurwa dotrze.
Zgłoś
Avatar
Toks 2013-06-22, 22:40 1
Ja się wypowiem co do drugiej części posty autora:
Wiadomości nie oglądam (czasami jakieś programy publicystyczne na Regionalnej, ale tylko po to by poznać punkt widzenia danych polityków, a nie ich słuchać, zgadzać się z nimi, bądź nie...tym bardziej, że tacy często podczas jednej wypowiedzi potrafią sami sobie zaprzeczyć i to 2 razy...).
W bezstronne media nie wieżę - tylko z tego powodu, że nie ma ludzi bezstronnych, bez zdania, bez opinii na określony temat, zawsze jest się trochę na prawo, bądź na lewo.
Tematy które poruszają w niszówkach skierowanych głównie do pospolitego tłumu mają to do siebie, że mają być kontrowersyjne, przez co zachęcają przeciętnego Kowalskiego do wciśnięcia odpowiedniego guzika na pilocie telewizyjnym, dalej - "najważniejsze newsy" są podawane na samym końcu, by człowiek był zmuszony zostać "ze swoją ukochaną stacją TV jak najdłużej".
Dlaczego? Oczywiście chodzi o pieniądze - skandale, pokrzywdzeni ludzie, śmierć sprzedaje się lepiej, niż rosnący dług publiczny, budżet na najbliższy rok oraz kolejna sprzedaż "nieznanemu inwestorowi" dobrze prosperującej spółki państwowej.

Oczywiście jest to moje zdanie na dany temat. Jeszcze mam prawo do wyrażania własnego zdania

P.S. Co do przytłaczanego wcześniej w komentarzach "NIE" - wolnymi mediami można nazwać też np. "Radio Maryja", mimo że z wyrażanym tam zdaniem często się nie zgadzam, trzeba przyznać im to, że mówią co myślą (albo to co myśli Pan o.o. T.R. [o.o. czy jaki on tam ma zakonny tytuł]), ale zawsze jest to czyjeś zdanie/punkt widzenia i mimo rozległej krytyki takie media jak to powinny także istnieć.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-06-23, 1:21 11
No to który z Panów chętny do trójkąta?

Zgłoś
Avatar
guciunio11 2013-06-23, 1:29 4
won do Amsterdamu i nie wracać
Zgłoś
Avatar
chudy179 2013-06-23, 1:32 4
Ja oglądam na bieżąco ślizgacze. Wierzcie mi, to nie są prawdziwe lesbijki!
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-23, 1:32 12
konstytucja zabrania? a to pech...
Zgłoś
Avatar
bialyjelen2 2013-06-23, 1:32 7
ja pierd*le, wypi**dalać z Polski dziwolągi, Małżeństwo to związek TYLKO KOBIETY i MĘŻCZYZNY, wbijcie sobie to do łba!!!!
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-23, 1:33 1
i co z tego że się hajtną gdzieś tam skoro w PL będzie to nie ważne bo konstytucja zboczeń nie obejmuje
Zgłoś
Avatar
f................7 2013-06-23, 1:44 1
Ej, pilnujcie się. Przecież nowy regulamin Sadola zabrania podobnych wpisów!

Żartuje, jebać to. Wyjazd z tymi dziwolągami z tego kraju!!
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-06-23, 1:45 2
To są ONE? Bardziej przypominają facetów niż "kobiety".
Zgłoś
Avatar
Fiucio 2013-06-23, 1:49 1
zabrakło paska za młodu
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-06-23, 1:51 1
Ja myślałem że to coś po lewej to w 100% facet :x
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie