18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
smietnikpalacza 2010-04-27, 13:54
kurwa jak on wygra wybory to spierdalam z polski i czekam na kolejna rocznice katynia z udziałem tu 154 tupolew:D
Zgłoś
Avatar
sagitalis 2010-04-27, 13:59
Globusick napisał/a:

Nie rozumiesz bo jesteś necrovaginą, nie wymagam od Ciebie zbyt wiele w związku z tym


A od ciebie czego można wymagać Globusick? Zamiast do treści odnosisz się do formy. Jeśli chodzi o dyskusje to jej celem nie musi być zmiana poglądów oponentów, ale wymiana przemyśleń, co prowadzić może do lepszego zrozumienia tematu lub osoby z którą się dyskutuje.
Zgłoś
Avatar
necrovagina 2010-04-27, 14:17 1
Globusick napisał/a:



Nie rozumiesz bo jesteś necrovaginą


Obstawiam tu jednak inną przyczynę - nie rozumiem, bo twoje wypowiedzi nic nie wnoszą i nie trzymają się kupy. Polecam powrót do podręczników od wosu, a po maturze wróżę karierę na politologii, bo pieprzysz waść od rzeczy i bez sensu jak zawodowy polityk
Zgłoś
Avatar
CreativePL 2010-04-27, 14:58
Drogi tegoroczny maturzysto rozszerzonego wosu, to że piszesz ten przedmiot i to na rozszerzeniu nie robi z ciebie politologa, sam 4 lata temu pisałem wos na rozszerzeniu i jakoś nie czułem się "wyższy" od innych. Co do twoich "merytorycznych" rozważań to proponuje pierw pisać na brudno a później przeczytać sobie na głos czy to ma sens(tak uczyła mnie pani od Polskiego i się sprawdzało). Bo nie dość, że twoje zdania nie maja logicznego sensu, to na dodatek sam się w nich obrażasz, co do twoich argumentów to proponuje znaleźć jakiekolwiek bo na maturze, a tym bardziej na maturze z Wosu rozszerzonego musisz używać racjonalnych i mocnych argumentów a także co jest chyba podstawa czytać ze zrozumieniem. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że porywasz się z motyką na słonce,z tym wosem, ale zobaczymy co ci z tego wyjdzie. Bo stopniowanie kto był bardziej represjonowany jest śmieszne.
Zgłoś
Avatar
Bartz 2010-04-27, 15:05
WaszMiso napisał/a:

Ja uważam, że największym błędem jest głosowanie na kandydata z PO. Nie mogą mieć całej władzy bo nas sprzedadzą zachodowi...



A jak całą władzę miał PiS to było cacy?
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-04-27, 17:38
Ja dla jasności wam odpowiem w ten sposób
Jeżeli ktoś się nie sprawdził to sobie darujmy; Proste.

Dla Mnie np. Partia PiS była pomyłka z wyborów z 2005 roku. Byli tak daremni ze woleli się skipnąć z partia reprezentującą chłopskich populistów i maniakalnych gorliwców z grupy Narodowego katolicyzmu.
Coś im nie wyszło i nie byli zdolni do rządzenia tak więc przepadli.

Wybieram innych. Aktualnie jest PO jak się sprawdzą dam im szanse po raz drugi. Jak nie nie będę na 100% popierał maniakalnie ugrupowań i ludzi co byli u władzy i nie sprawdzili się.

Dlatego uważam że należy dać szansę każdemu. Przecież to demokracja, a nie USA gdzie ciągle jest to samo czyli albo demokraci albo republikanie.

Maniakalne popieranie przez lata czegoś co się nie sprawdziło jest niemniej jednak głupie i płytkie. To tak jakby popierać komune która upadła, bo jeśli byłą by dobra to by nadal istniała, a jakoś żyjemy w wolnym kraju mamy lepiej niż w Chinach czy Ukrainie itd.

Jeżeli chodzi o Ukrainę dość specyficzna sprawa podpisali pakt żeby Rosjanie byli na Krymie do 2042 roku. Mówią ze sa durni a wg. Mnie NIE bo to samo jest u nas w kraju. Polityka post USA itd. a gdyby Ruscy powiedzieli np. weźcie dajcie nam Hel na 20 lat to osobiście lepiej jakby sprzedali większa korzyść. Nie oszukujmy się Polska miałą wojska w Iraku ma w Afganistanie i co jesteśmy super bo nic z tego nie mamy ? Takie jest moje zdanie. Człowiek idzie w tą stronę z której czerpie korzyści.
Zgłoś
Avatar
s................r 2010-04-27, 21:05
Jak Kaczyńscy traktują Polskę?
Odpowiedź jest po wyborach w 1997 roku kiedy to wchodzili w skład AWS (czyli dziś PO PiS), otóż po ogłoszeniu wstępnych wyników jeden z nich wykrzyknął (co zanotowano na wizji!!!) Teraz Kurwa My! (to słynne TKM)
Dokładnie tak traktują Polskę, Teraz Kurwa My rządzimy i chuj.
A wy wyborcy nadal się sprzeczacie nad PO i PiS a oni was mają za debili:) Bo to kurwa ich folwark prywatny a wy co najwyżej jak prosiaki na folwarku cieszyła się jak wam do błota dorzucą trochę gówna.

ja to pamiętam
Zgłoś
Avatar
sagitalis 2010-04-28, 0:45
Norbias napisał/a:

Byli tak daremni ze woleli się skipnąć z partia reprezentującą chłopskich populistów i maniakalnych gorliwców z grupy Narodowego katolicyzmu.


Weszli w koalicje z Samoobroną i LPR żeby mieć rząd większościowy. Co prawda przez te 2 lata niewiele zrobili ,ale nie można powiedzieć ,że nic.
Norbias napisał/a:

Coś im nie wyszło i nie byli zdolni do rządzenia tak więc przepadli.

Nie coś tylko Lepper zaczął mieć problemy i zdecydowano o przedterminowych wyborach. Czyli od 2007 są u steru. Czy się sprawdzają? Uważam ,że nie. Dlaczego? 1.afery wewnątrz partii 2. brak reakcji premiera 3. Złe decyzje podjęte w sprawie kryzysu ekonomicznego (opinia Grzegorza Kołodki) 4. Sprawa prywatyzacji stoczni itd.
Norbias napisał/a:

To tak jakby popierać komune która upadła, bo jeśli byłą by dobra to by nadal istniała, a jakoś żyjemy w wolnym kraju mamy lepiej niż w Chinach czy Ukrainie itd.

Jeśli ludzie z Solidarności myśleliby tak jak Ty to żyłbyś w innym ustroju niż żyjesz. Jeśli chodzi o pozostałą część Twojej wypowiedzi, to muszę powiedzieć ,że Nie wiem o co Ci chodzi. Pozdro

@sister Myślę ,że słowa typu TKM brzmiały nie tylko w 1997 ale także w 2001,2005,2007 tylko nie zawsze z tych samych ust wychodziły. Jeśli miałabyś rację, to nie ma sensu interesować się polityką ani nawet głosować. Mimo wszystko pozostanę przy swoim (póki ktoś mnie nie przekona ,że się mylę).
Zgłoś
Avatar
wojtass 2010-04-29, 17:42 1
nie jestem autorem żadnego z tych obrazków. Ukradłem je z otchłani internetu i wrzucam tutaj ;]

PS. Wojewódzki i Figurski polecieli po całości.





Zgłoś
Avatar
~tip.top 2010-05-06, 14:25
Lepiej boso wejść w psie gówno
Pod sufitem mieć nierówno
Pod kościołem być staruszką
Ze staruszką dzielić łóżko
Mieć skrofuły pod ogonem
Alzheimera z Parkinsonem
Z krematorium dostać paczkę
Nic nie jedząc miewać sraczkę
Budzić śmiech wyrazem gęby
Stracić na raz wszystkie zęby
Lepiej czuć do siebie wstręta
Niż mieć z Jarka Prezydenta
Zgłoś
Avatar
BeKaEsiak 2010-05-09, 22:19
Kiedy wygra Jaro, jak ludzie będą się zwracać w stosunku do pierwszej damy? "Kotku"?
Zgłoś
Avatar
Better off dead 2010-05-10, 19:06
wzajemne koło adoracji stawiania piw pod postami zgodnymi z własnymi poglądami
fantastyczny temat
Zgłoś
Avatar
orlikB 2010-05-10, 23:39
smietnikpalacza napisał/a:

kurwa jak on wygra wybory to spierdalam z polski i czekam na kolejna rocznice katynia z udziałem tu 154 tupolew:D



Wstaw jakies fotki z zagranicy...
jak już wygra to zobaczymy czy rzeczywiście "spierdolisłeś"...
Zgłoś