18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
piter555 2010-04-26, 15:22 54
nie słuchajcie tego pierdolenia w mediach jaki to Lech był cudowny! żeby oni jeszcze oni od poczatku tak go wychwalali, a nie tylko po śmierci..... każdy ma swoje zdanie do chuja pana, nie dajcie się omamić mediom robiącym wszystko żeby zwrocic uwage i zarobić kase!! osobiście uważam że nasz były prezydent nie był taki wielki
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-04-26, 15:24 104
Lechu nie żyje !?
Zgłoś
Avatar
teken 2010-04-26, 15:26 37
Kurwa jak cała rzesza mocherów pojdzie na wybory z litości to ten pajac wygra :/ Trzeba iść, zagłosowac na jakieś mniejsze zło.
Zgłoś
Avatar
N 2010-04-26, 15:39 29
znowu będzie akcja 'zabierz babci dowód'

tak z innej beczki, ludziom się pojebało w dupach po tej katastrofie. Tragedia - ok. Czyja wina - chuj mnie to. Ale kurwa most w samym centrum mojego miasta chcą nazwać imieniem Lecha Kaczyńskiego
Zgłoś
Avatar
Podgor 2010-04-26, 16:01 9
Połowa nie rozpozna jarka na zdjęciu.
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-04-26, 16:08
Ja uważam, że największym błędem jest głosowanie na kandydata z PO. Nie mogą mieć całej władzy bo nas sprzedadzą zachodowi...
Zgłoś
Avatar
sknerus 2010-04-26, 16:10 2
da się to jakoś podwiesić na głównej stronie ?
Zgłoś
Avatar
Kuba! 2010-04-26, 16:16 12
@WaszMiso - wszyscy nas sprzedadzą, tylko trzeba zagłosować na tych co nam odpalą za to najwięcej
Zgłoś
Avatar
prozal 2010-04-26, 16:19 15
Jarek na prezydenta potrzeba nowej twarzy w polityce

PS. błagam tylko nie on, ludzie opamiętajcie się!!
Zgłoś
Avatar
Mattias1 2010-04-26, 16:19 4
ale mu się ładnie krawat na brzucholu ułożył <3 <3 <3
Zgłoś
Avatar
CreativePL 2010-04-26, 16:20 27
Kurwa mac zal mi was, jak widzę wypowiedzi probably ludzi których nie znają się na polityce i mówią" trzeba zagłosować na mniejsze zlo" to mnie kurwica strzela. Jasne zagłosujcie znowu na pseudoliberalna PO (tak tak glosuje się na partie nie na człowieka) niech zrobią więcej afer(na chwile obecna maja jakieś ponad 180 afer) niech znowu podwyższa podatki, niech znowu spierdolą nasza gospodarkę, ale skąd gimbusy mogą to wiedzieć skoro nie mówią takich rzeczy w TVN.
Zgłoś
Avatar
draaxx 2010-04-26, 16:22 10
najlepiej zaglosujcie na leppera...Powiem tak, nie jestem az tak bardzo za PiS, tym bardziej za PO, lewicy u nas nie ma normalnej bo jest ciagle powiazana z poprzednim ustrojem ale i tak wkurza mnie tekst - nie glosuj na kaczora, kaczor byl ble bo byl niski. To jest jedyny argument ktory slyszalem zawsze przeciw niemu (a jest tylko 3 cm nizszy od tuska...). Jesli ktos mowi ze kaczynscy nie nadawaja sie do wladzy to niech chociaz podaja jakies konkretne argumenty...to samo tyczy sie oczywiscie reszty kandydatow ( ale tylko o kaczynskich slyszalem najwiecej zlego).

PS. z tego co kiedys czytalem w necie i na forach to w polsce RZADZI prezydent....a nie premier i rzad...
Zgłoś
Avatar
Slevin 2010-04-26, 16:24 2
WaszMiso napisał/a:

Ja uważam, że największym błędem jest głosowanie na kandydata z PO. Nie mogą mieć całej władzy bo nas sprzedadzą zachodowi...

wytłumacz mi ten argument, bo ja go kurwa nie kumam. kto komu chce coś sprzedać?!
bo po pierwsze, jesteśmy w UNII EUROPEJSKIEJ.
po drugie, POLSKI JUŻ DAWNO NIE MA.
Zgłoś
Avatar
CreativePL 2010-04-26, 16:32 14
Sprzedawanie złóż koncernom zagranicznym, odszkodowania powojenne na rzecz niemcow, jeszcze brakuje żebyśmy oddali im za naboje którymi do nas strzelali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie