18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
Thomas_Terkovitz 2010-04-26, 16:35 10
Jak Kaczyński znowu będzie prezydentem, to ja wyjeżdżam z tego kraju, zrzekam się obywatelstwa. Szkoda Lecha, ale powiedzcie mi - ILE KURWA JESZCZE MOŻNA?
Zgłoś
Avatar
wredna 2010-04-26, 16:37 4
kurwa po co ta debata ? każdy zagłosuje jak chce i jeden drugiego do swojego zdania nie przekona . Ludzi pojebało po tej katastrofie i tyle , teraz każdy kocha Lecha z którego jak żył to się tylko śmiano
Zgłoś
Avatar
zeta 2010-04-26, 16:37 11
@CreativePL przestań słuchać "jedynego słusznego radia"... 180 afer? odszkodowania powojenne na rzecz niemców ? stawiam w ciemno, że przemawia przez Ciebie Ojciec Dyrektor ;]
Zgłoś
Avatar
Bula 2010-04-26, 16:39 1
Dokładnie! Nie dajcie się wziąć na litość!!
Nie wytrzymam drugi raz (prawie) tego samego gościa.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-04-26, 16:40 8
piter555 napisał/a:

nie słuchajcie tego pierdolenia w mediach jaki to Lech był cudowny! żeby oni jeszcze oni od poczatku tak go wychwalali, a nie tylko po śmierci..... każdy ma swoje zdanie do chuja pana, nie dajcie się omamić mediom robiącym wszystko żeby zwrocic uwage i zarobić kase!! osobiście uważam że nasz były prezydent nie był taki wielki



no jasne, że nie był taki wielki. 160 cm tylko
Zgłoś
Avatar
CreativePL 2010-04-26, 16:44 11
Zeta, teraz to dojebałeś, wystarczy poczytać gazety,portale, pooglądać telewizje(nie jedna gazetę a gazety, nie 1 program w tv a programy, nie jeden portal a portale) żeby wiedzieć co się dzieje. A co Zeta tak nie jest? Nie ma odszkodowań powojennych na rzecz niemcow chocby na warmi i mazurach? Nie ma pozwolen na odwierty dla takich kolosow jak Exxo(prawo górnicze stwierdza ze ten co odkryje jakieś złoże ma pierwszeństwo to jego wydobycia)
A tu masz o aferach, każda afera opisana i dodane s alinki do wiadomości w których to było markd.pl/afery-po/ . Nadal uważasz ze nic się nie dzieje?
Zgłoś
Avatar
sarahblack 2010-04-26, 16:55 1
DO WSZYSTKICH- NIE ROBCIE OFF TOPU!! oceniacie wstawiony temat, takie dyskusje ida do klopa.
Zgłoś
Avatar
Globusick 2010-04-26, 17:01
Nie wiedziałem że Jarek potrafi być takim medialnym rekinem, jak na mój nos jakiś dobry beef się szykuje
Zgłoś
Avatar
Kopytkov 2010-04-26, 17:01 67
Nawet jak wygra to nie ma tragedii - wciaz mamy drugiego Tupolewa 154M
Zgłoś
Avatar
Globusick 2010-04-26, 17:04 4
Podobno trzeci brat jest w Brazylii (stąd też 3 dniowa żałoba w tym kraju była) Pablo Kaczynskinho
Zgłoś
Avatar
janbet 2010-04-26, 17:16 8
Śmiać mi się z was chce, niedorosłe dzieciuchy wychowane na propagandzie TV TVN... Gów*o się znać na polityce a się wypowiadacie, bo modnie jest cisnąc Kaczyńskiego ;]

Edit: Co do wzrostu to Lech Kaczyński był tylko 1 cm niższy od Kwaśniewskiego, tylko jakoś na Kwaśniewskiego nie wołali w mediach kurdupel, sami zobaczcie obiektywnie co z wami robią media, zdejmijcie te klapki z oczu i pomyślcie SAMI! Po to macie mózg żeby go używać!
Zgłoś
Avatar
Befoul 2010-04-26, 17:18
CreativePL posluchaj w ogole co mowisz! jasne, kazdy wie, ze PO nie jest szczytem marzen ale na litosc Boska ... PIS? przeciez oni nic wiekszego nie sp.......li bo NIC nie zrobili! 0 km autostrad, otwierali tylko te zbudowane za lewicy, 0 wnioskow do Europy o dotacje. A teraz? teraz przynajmniej wszystko sie rozbudowywuje
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-04-26, 17:26
Profilaktycznie przypomnę o promocji.
Czerwone krawaty pod avatarem za bluzganie innych Użytkowników oraz nadmierne offtopowanie. Tylko w tym topicu dwa razy więcej!

Nie krępujcie się zatem.


To były reklamy.
Zgłoś
Avatar
wielki_koziol 2010-04-26, 17:29 1
Heh. Z jednej strony mówicie, że media kłamią a z drugiej, że mamy płacić jakieś reperacje dla Niemców.
Powiem wam jedno, nikogo nie obchodzi już 2-ga wojna światowa, religia, wiara czy patriotyzm. Żadne medium i żadnego polityka to absolutnie nie obchodzi. Ten teatrzyk jest odgrywany dla nas żebyśmy się mieli nad czym zastanawiać, żebyśmy zajęli jakieś stanowisko czego w normalnych okolicznościach byśmy nie zrobili. I tak mamy do wyboru wolności obywatelskie albo patriotyzm, tolerancje albo cheścijaństwo.
Tak na prawdę to jako społeczeństwo nie mamy żadnego wyboru bo system, który utrzymuje istnienie tworu jakim jest państwo musi zniewalać i musi być narzędziem przymusu inaczej kto dobrowolnie żyłby w Polsce.
Zgłoś
Avatar
shyic 2010-04-26, 17:38
nitromalyna napisał/a:

Ale kurwa most w samym centrum mojego miasta chcą nazwać imieniem Lecha Kaczyńskiego



sport.pl/sport/1,65025,7761191,Ruszyla_akcja__Stadion_Narodowy_imienia...

N/C
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie