18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
grzech. 2010-04-26, 17:44 1
CreativePL napisał/a:

Kurwa mac zal mi was, jak widzę wypowiedzi probably ludzi których nie znają się na polityce i mówią" trzeba zagłosować na mniejsze zlo" to mnie kurwica strzela. Jasne zagłosujcie znowu na pseudoliberalna PO (tak tak glosuje się na partie nie na człowieka) niech zrobią więcej afer(na chwile obecna maja jakieś ponad 180 afer) niech znowu podwyższa podatki, niech znowu spierdolą nasza gospodarkę, ale skąd gimbusy mogą to wiedzieć skoro nie mówią takich rzeczy w TVN.



mógłbyś wymienić chociaż 50 afer?
Zgłoś
Avatar
e................n 2010-04-26, 17:49 1
piwa dali ci co na zeszłych wyborach błąd popełniły, nie?
Zgłoś
Avatar
combo 2010-04-26, 18:08 3
jak dla mnie tylko i wyłącznie Korwin-Mikke. nie widze innej opcji..
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-04-26, 18:26
Janusz Korwin Mikke to mistrz Ciętej riposty i wporzo dziadzia hehehe
Jeżeli o mnie chodzi hmmm nie lubie partii PiS i co tu wiele mówić. Więc jak kogoś nie darzycie sympatia i nie lubicie dziwne aby nagle obrót o 180 stopni zrobić

Ja tam patrze tak aby były 2 tury wtedy za siedzenie na wyborach zgarnęło by się 270 zł
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2010-04-26, 18:47
dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.
Zgłoś
Avatar
k................n 2010-04-26, 18:50
i tak miałem głosować na Kaczyńskiego
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-26, 18:57
ja nic nie mówię, ale w sondzie na stronie tvn24 zasugerowano, że lechu dalej żyje o_O



tak, tam było na pewno lech kaczyński, tylko jak już kliknęłam w wyniki, to nie dało się cofnąć
Zgłoś
Avatar
jebca_maszyn 2010-04-26, 18:58 1
draaxx napisał/a:


PS. z tego co kiedys czytalem w necie i na forach to w polsce RZADZI prezydent....a nie premier i rzad...



Chyba Ty!

To każdy wie, że więcej do gadania ma Premier i Rząd. Kiedyś jak była Konstytucja kwietniowa wtedy prezydent miał większą władze, mógł zwoływać i odwoływać senat i sejm, mianować premiera i ministrów itp itd. A teraz Premierem być lepiej. Myślisz, czemu Tusk nie startuje na Prezydenta, dobrze mu tam gdzie jest.
Zgłoś
Avatar
Człapi 2010-04-26, 19:07
Pamiętaj Obywatelu Nie Pieprz Bez Sensu
w skrócie PONPBS
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-26, 19:16 1
jebca_maszyn napisał/a:

dobrze mu tam gdzie jest.



A ja myślałem że Tusk kandydował na prezydenta i przegrał w drugiej turze.
Ale on pewnie nie wiedział że prezydent nie ma władzy

Dwa słowa - Veto Prezydenta
Zgłoś
Avatar
Angerfist 2010-04-26, 19:33 1
Tylko i wyłącznie JANUSZ KORWIN MIKKE
Zgłoś
Avatar
zeta 2010-04-26, 19:40
CreativePL napisał/a:

Zeta, teraz to dojebałeś, wystarczy poczytać gazety,portale, pooglądać telewizje(nie jedna gazetę a gazety, nie 1 program w tv a programy, nie jeden portal a portale) żeby wiedzieć co się dzieje. A co Zeta tak nie jest? Nie ma odszkodowań powojennych na rzecz niemcow chocby na warmi i mazurach? Nie ma pozwolen na odwierty dla takich kolosow jak Exxo(prawo górnicze stwierdza ze ten co odkryje jakieś złoże ma pierwszeństwo to jego wydobycia)
A tu masz o aferach, każda afera opisana i dodane s alinki do wiadomości w których to było markd.pl/afery-po/ . Nadal uważasz ze nic się nie dzieje?



Jeśli naprawdę wierzysz w to co jest napisane na tej stronie, to ja już więcej nie dyskutuję. Po 20 "aferze" przestałem czytać bo takich bajek i domniemań dawno nie czytałem. Nawet strona komixxy.pl jest wiarygodniejsza. Powiedzmy sobie szczerze - PO daaaaleko do idealnej partii (chociaż takich nie ma) ale ja innej alternatywy dzisiaj nie widzę. I na pewno nie zagłosuje na Jarosława bo jestem pewien na 100%, że będzie takim samym gburem jak jego brat.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-04-26, 19:43 1
Angerfist napisał/a:

Tylko i wyłącznie JANUSZ KORWIN MIKKE



jego ekscelencja janusz korwin-mikke

pajac i kłamca, który pieprzy dużo i bez sensu. podaje z dupy wzięte statystyki, a dzieciaki mu wierzą. wielcy ekonomiści kurwa mać z gimnazjum
Zgłoś
Avatar
jebca_maszyn 2010-04-26, 19:47 1
Bóg napisał/a:



A ja myślałem że Tusk kandydował na prezydenta i przegrał w drugiej turze.



Ty, ja myślę, że on teraz się cieszy, że przegrał D
Zgłoś
Avatar
CreativePL 2010-04-26, 19:49 3
@Befoul, widzisz, ja w żadnym poście nie napisałem ze popieram PiS ani Jarka. Ale media tak zaszufladkowały ludzi ze ten kto nie z nami ten z Pisu...

@Zeta czemu bajki? Masz w każdej aferze odnośniki do gazet w których to się ukazało,a nie tylko słowa rzucone na wiatr, powodzenia w dalszym życiu jeżeli zostało ci przedstawione na tacy co i jak a ty nadal idziesz w zaparte. Widać ze twój tok rozumowania to taki ze skoro media tego nie nagłaśniają to to nie istnieje, wiec jedno słowo dla ciebie ode mnie

@Fog dałem linka wystarczy kliknąć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie