18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Rodman 2010-04-26, 19:54 4
Teraz mamy tylu kandydatów bo każdy chce być zagrzebany na Wawelu.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-04-26, 20:03
Jak pójdę na wybory to w pierwszej turze wybiorę Korwina Mike, natomiast w drugiej turze napiszę na kartce "Przeczytałem Nazwiska = bez komentarza "

ewentualnie dorobię kolejną kratkę i wpisze "Jerzy Szmajdziński".
Pomimo że był z SLD to jednak był zrównoważony. I zajebiście mi się z nim gadało na dożynkach.
Zgłoś
Avatar
Mafo 2010-04-26, 20:26
I znowu będzie ten sam ryj przez kolejne pięć lat.
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-04-26, 20:35 4
na bank ~70% z tu wypowiadający się nie ma jeszcze 18 lat i pierdolą tak, bo "trendi" jest być przeciwko PiSowi.
Zgłoś
Avatar
acidos 2010-04-26, 20:37
WaszMiso napisał/a:

Ja uważam, że największym błędem jest głosowanie na kandydata z PO. Nie mogą mieć całej władzy bo nas sprzedadzą zachodowi...



taaaa, na tobie to by kurwa biznes zrobili....
Zgłoś
Avatar
uookie 2010-04-26, 20:47
Cytat:

- Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? - tak Marek Migalski podsumował decyzję Jarosława Kaczyńskiego o kandydowaniu na prezydenta. - Stańmy wszyscy przy królu! - apeluje politolog i europoseł PiS.



źródło

/sarkazm i cynizm mode on
Zgłoś
Avatar
zeta 2010-04-26, 21:13
CreativePL napisał/a:

@Befoul, widzisz, ja w żadnym poście nie napisałem ze popieram PiS ani Jarka. Ale media tak zaszufladkowały ludzi ze ten kto nie z nami ten z Pisu...

@Zeta czemu bajki? Masz w każdej aferze odnośniki do gazet w których to się ukazało,a nie tylko słowa rzucone na wiatr, powodzenia w dalszym życiu jeżeli zostało ci przedstawione na tacy co i jak a ty nadal idziesz w zaparte. Widać ze twój tok rozumowania to taki ze skoro media tego nie nagłaśniają to to nie istnieje, wiec jedno słowo dla ciebie ode mnie

@Fog dałem linka wystarczy kliknąć



Dobrze. Tylko nie powieś się jak przeczytasz jutro w gazecie, że za 2 dni koniec świata, skoro tak łatwo przyjmujesz to co piszą. Wiem, że mają na swoim koncie kilka brudów, ale 180 "afer" to w większości jakieś wyssane z palca pierdoły. Swoją drogą wolę przekręty w PO, bo widać, że coś się w kraju dzieje, niż przekręty PiS i słuchać tego ujadania piesków Kaczyńskiego.
Zgłoś
Avatar
CreativePL 2010-04-26, 21:41 2
A to ciekawe, powiedz mi co się w kraju dzieje?
Zgłoś
Avatar
koksiq 2010-04-26, 21:54 5
A macie lepszych kandydatów ? Kto by nie został wybrany i tak zostanie później zmieszany z błotem. Jarosław Kaczyński ma dobre wykształcenie (stopień naukowy doktora), a poza tym może się pochwalić długą działalnością polityczną. Najłatwiej go zbesztać bo tak robią inni
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-04-26, 22:00 1
Zamiast tych dyskusji i kłótni proponuję po prostu pójść na wybory. Niby jednostka nie jest słyszana. Lecz sądzę, że każdy dyskutujący, że znowu "nie Kaczyński", gdyby się wybrał i zagłosował, to pomimo babć z dowodem, Kaczyński mógłby nie wygrać. Nie wierzycie w Polską inteligencję? Ludzi którzy nie oglądają telewizji jak ślepy?

Jak nie, to rozumiem. Przecież inteligent poszedłby na głosowanie. Inteligentna osoba wie, że głosowanie to nie obowiązek ale przywilej.
Zgłoś
Avatar
Special 2010-04-26, 22:02
I chuj, dorysuje kratkę i będę głosował na Leszka Kaczyńskiego!
Zgłoś
Avatar
KubaGD 2010-04-26, 22:05
rrdzony napisał/a:



jego ekscelencja janusz korwin-mikke

pajac i kłamca, który pieprzy dużo i bez sensu. podaje z dupy wzięte statystyki, a dzieciaki mu wierzą. wielcy ekonomiści kurwa mać z gimnazjum



Mógłbyś rozwinąć swoje czcze, ogólne i jakże kłamliwe pierdolenie?
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2010-04-26, 23:09
@PinkRose: dożyłkach?

koksiq napisał/a:

A macie lepszych kandydatów ? Kto by nie został wybrany i tak zostanie później zmieszany z błotem. Jarosław Kaczyński ma dobre wykształcenie (stopień naukowy doktora), a poza tym może się pochwalić długą działalnością polityczną. Najłatwiej go zbesztać bo tak robią inni



Takiego doktora jak on ma to sobie można wsadzić...
Leszek dobrze się nie oswoił z Wawelem i arrasami wawelskimi, a ten już pierdoli o kontynuacji dzieła brata . Człowiek, który całe życie nie robił nic tylko wichrzył i podjudzał. Takie śmiecie muszą zostać w polityce, bo co on by mógł robić innego? Jedynie być pastuchem.

nitromalyna napisał/a:

znowu będzie akcja 'zabierz babci dowód'

tak z innej beczki, ludziom się pojebało w dupach po tej katastrofie. Tragedia - ok. Czyja wina - chuj mnie to. Ale kurwa most w samym centrum mojego miasta chcą nazwać imieniem Lecha Kaczyńskiego



A w Krakowie Rondo Mogilskie chcą przemianować na Rondo Lecha Kaczyńskiego...

Dla nieobeznanych - Rondo Mogilskie to jest trejd mark, który ma w piździeeeec czasu.
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2010-04-26, 23:14 1
Jeden kij na kogo się zagłosuje. Cała ta polityka to jedno wielkie SKURWYSYŃSTWO/
Zgłoś
Avatar
Wraith 2010-04-26, 23:19 3
Jaroslawa skresla glownie to, ze jest to gosc ktory nie radzi sobie z wlasnym zyciem, jak wiec ma poradzic sobie z rzadzeniem 40-milionowym krajem.
Wybaczcie, ale 60 letni facet mieszkajacy cale zycie z mama ktora zarzadza jego finansami jest raczej malo przekonujacy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie