18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Uriz 2010-04-26, 23:49
Mogłby ktoś mi wyjaśnić czemu do tego jakże miłego portalu zakrada się problem polityki?
Nie chce tutaj nikogo pouczać , ale powinniśmy zachować nasze przemyślenia na temat polityki dla siebie albo osób o podobnych gustach , bo inaczej zrobi się wielka debata na 10 stron , w której jedyną 'rozrywką' będzie obrzucenie błotem innego sadyste.
Eksperci ze Smoleńska udowodnili , że kaczki to jednak nieloty
Zgłoś
Avatar
sagitalis 2010-04-27, 0:05 3
@Ramsey007 To jakim tytułem ty (nie przypadkiem z małej litery) możesz się pochwalić? A może sam masz lepsze kwalifikacje do pasania bydła?! Obydwaj bracia walczyli z ustrojem komunistycznym i byli za to represjonowani. Ciekawe jakie ty masz zasługi dla tego kraju?
Wolę żeby np: Ziobro, Kępa, Kaczyński, Kamiński byli u władzy niż Piesiewicz (senator na speedzie), Chlebowski, Drzewiecki (przyjaciele Sobiesiaka, a ponadto Drzewiecki bierze społeczne urlopy na koszt państwa), Komorowski, Sikorski, Tusk.
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-04-27, 0:11 2
grace napisał/a:

Ludzi którzy nie oglądają telewizji jak ślepy?



może się głupio pytam, ale po co ślepy miałby oglądać telewizję?
Zgłoś
Avatar
Kreatura and Pluszaczek 2010-04-27, 1:17
Po co się kłócić,zagłosujcie na mnie .Praca w poniedziałek od 12-14,od wtorku weekend pensje 4 razy socjal unijny dla uczniów i studentów unijne dopłaty,sejm -zwolnienia grupowe.....to tylko część programu wyborczego.
Zgłoś
Avatar
barondaniello 2010-04-27, 6:39 3
TVN nauczył was kiedyś szydzić z Pisu i Lecha - bo wtedy jesteście fajni - i tak już wam zostało.
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-04-27, 7:54
barondaniello napisał/a:

TVN nauczył was kiedyś szydzić z Pisu i Lecha - bo wtedy jesteście fajni - i tak już wam zostało.

Twoje magiczne radio z ryjem nauczyło cie pisać głupoty i myślisz że jesteś fajny... kurwa kaca mam i mnie nie wkurwiaj!
Zgłoś
Avatar
docent77 2010-04-27, 9:00
taki szit a tyle piw się polało, zaraz pojawi się coś podobnego z Tuskiem.
Zgłoś
Avatar
lakusjo 2010-04-27, 10:10 1
Najlepiej zagłosować na kandydata PO. Oni sprzedadza nasz kraj i nie bedzie problemu. ENEA S.A. miała być sprzedana to pewnie uda im się jak będa mieli prezydenta. Chcą ją sprzedać niemcom zebyśmy płacili rachunki za prąd i tym samym opłacali emerytury niemcom. GŁOSUJMY NA PO ! NIECH SPRZEDADZA WSZYSTKO

[ Komentarz dodany przez: Lashlo: 2010-04-27, 10:18 ]
Nie drzemy ryja.
Zgłoś
Avatar
Globusick 2010-04-27, 10:25
janbet napisał/a:

Śmiać mi się z was chce, niedorosłe dzieciuchy wychowane na propagandzie TV TVN... Gów*o się znać na polityce a się wypowiadacie, bo modnie jest cisnąc Kaczyńskiego ;]

Edit: Co do wzrostu to Lech Kaczyński był tylko 1 cm niższy od Kwaśniewskiego, tylko jakoś na Kwaśniewskiego nie wołali w mediach kurdupel, sami zobaczcie obiektywnie co z wami robią media, zdejmijcie te klapki z oczu i pomyślcie SAMI! Po to macie mózg żeby go używać!



Zdaję rozszerzony WOS na maturze i absolutnie mi to nie przeszkadza w nielubieniu braci K. Byłbym hipokrytą gdyby w momencie śmierci prezydenta zaczął go kochać i szanować. Był człowiekiem i prezydentem mojego kraju, byłem na tej Marszałkowskiej kiedy przejeżdżał w Prezidento Mobile... TYLE! Wiesz, na ten portal zaglądam gdzieś od roku, konto mam może od 2 dni? Wiesz dlaczego? Bo nie lubię internetowych filozofów.

sagitalis napisał/a:

@Ramsey007 To jakim tytułem ty (nie przypadkiem z małej litery) możesz się pochwalić? A może sam masz lepsze kwalifikacje do pasania bydła?! Obydwaj bracia walczyli z ustrojem komunistycznym i byli za to represjonowani. Ciekawe jakie ty masz zasługi dla tego kraju?
Wolę żeby np: Ziobro, Kępa, Kaczyński, Kamiński byli u władzy niż Piesiewicz (senator na speedzie), Chlebowski, Drzewiecki (przyjaciele Sobiesiaka, a ponadto Drzewiecki bierze społeczne urlopy na koszt państwa), Komorowski, Sikorski, Tusk.



Następny się znalazł... Wiesz czemu tak bardzo nie lubię zwolenników PIS'u? Bo nie ma w was za grosz obiektywizmu. Tak się składa mój drogi kolego, że bracia K. byli drugorzędnymi działaczami, nie wiele ich było widać i słychać, a te "represje" to o kant dupy potłuc. Lech Kaczyński był cieniem Wałęsy, taka jest prawda... Szkolenia dla robotników z Panią Anną W. która też się roztrzaskała... Faktycznie, działania propagandowe mające na celu wyplenienie komunizmu
Zgłoś
Avatar
Antylewak_1920 2010-04-27, 11:39
Cytat:

Tak się składa mój drogi kolego, że bracia K. byli drugorzędnymi działaczami, nie wiele ich było


Uważaj na rozszerzonej maturze z WOSu, bo ci jeszcze punkty za ortografię odejmą. Chyba, że w propagowaniu głuPOty Hall jeszcze kilka oczek doda...
Zgłoś
Avatar
sagitalis 2010-04-27, 11:44
@Globusick Nie bardzo mnie interesuje kogo lubisz. Nie jestem maszyną (tylko maszyny mogą być obiektywne). Nie zwracanie uwagi na przekręty pewnych środowisk tylko dlatego, że się nie lubi ich przeciwników świadczy o ignorancji. Skoro kwestionujesz ich wartość przez pryzmat represji to powiedz mi jak był prześladowany L. Wałęsa, a jak Gwiazda, Kaczyńscy, śp. Walentynowicz? Jak nie lubisz czytać przemyśleń internetowych filozofów to po co czytasz komentarze. Chyba ,że lubisz się znęcać nad sobą
Zgłoś
Avatar
necrovagina 2010-04-27, 11:57
Globusick napisał/a:

Wiesz, na ten portal zaglądam gdzieś od roku, konto mam może od 2 dni? Wiesz dlaczego? Bo nie lubię internetowych filozofów.



Przeczytałam to zdanie kilka razy i, szczerze mówiąc, nie widzę tu ani związku ani logiki. Zwłaszcza w świetle faktu, że właśnie dołączyłeś do armii - jak ich nazywasz - "internetowych filozofów"
Zgłoś
Avatar
barondaniello 2010-04-27, 12:28
Pener666 napisał/a:

Twoje magiczne radio z ryjem nauczyło cie pisać głupoty i myślisz że jesteś fajny... kurwa kaca mam i mnie nie wkurwiaj!



Jestem ateistą.
Zgłoś
Avatar
skiber_p 2010-04-27, 12:52
Zwolennik partii A: linki, fakty, artykuły itp. - partia B jest chujowa
Zwolennik partii B: Twoje argumenty są chujowe a poza tym partia A i tak jest gorsza.
A: dlaczego?
B: bo tak.

Za A i B można przyjąć dowolne partie. Taki jest schemat dyskusji nt. polityki, ale czemu tu się dziwić skoro polityczne debaty pokazywane w telewizji wyglądają dokładnie tak samo? Dla mnie trochę szkoda, że Kaczyński startuje w wyborach, bo tak może PiS znalazłby jakiegoś na prawdę sensownego konkurenta dla Komorowskiego. Bo myślę że kandydatów innych partii nie możemy uznawać za bardzo znaczących. Choć ciekawie by było gdybym się mylił. A tak mamy do wyboru brata prezydenta wokół którego było narobione ogrom niezdrowego szumu w ostatnim czasie i jako alternatywę starego cwaniaka komucha powiązanego z WSI, którego miałem nieprzyjemność poznać osobiście.

A dyskusje polityczne też proponuję uciąć bo z nich jeszcze nigdy nic dobrego nie wyszło. Nikt nikogo nie przekona a zaczną się kłótnie i brednie wypisywane.
Zgłoś
Avatar
Globusick 2010-04-27, 13:26
necrovagina napisał/a:



Przeczytałam to zdanie kilka razy i, szczerze mówiąc, nie widzę tu ani związku ani logiki. Zwłaszcza w świetle faktu, że właśnie dołączyłeś do armii - jak ich nazywasz - "internetowych filozofów"



Nie rozumiesz bo jesteś necrovaginą, nie wymagam od Ciebie zbyt wiele w związku z tym

Ustosunkuję się do przedmówcy i nie będę kontynuował tej bezcelowej dyskusji z której absolutnie nie wyniknie nic dobrego...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie