18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
ginx2666 2013-12-03, 21:31
mloncur napisał/a:



witamy studenta humanistyki, napisz kiedy skończysz studia to wpadnę po frytki



Studiuję zaocznie informatykę na AGH. Chujnia jakich mało - blisko 20% zajęć przepada, bo albo lektorów albo ćwiczeniowców nie ma, a dziekanat studiów zaocznych to porażka (zero terminowości i współpracy z innymi wydziałami i SJO). A ja za to jak głupi, kurwa, płacę.

Na takim UEKu to przynajmniej wirtualny dziekanat był w porządku...
Zgłoś
Avatar
Goger 2013-12-03, 21:35 9
Silnia była w liceum, jeśli dla kogoś to poziom AGH to widocznie jest po gimnazjum
Zgłoś
Avatar
zukuLBW 2013-12-03, 21:38 1
@Goger zaraz tam po. Może jeszcze nie skończył?
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-12-03, 21:52 4
trampolina napisał/a:

silnie w gimnazjum to nic nadzwyczajnego, przynajmniej ja mialem



Goger napisał/a:

Silnia była w liceum, jeśli dla kogoś to poziom AGH to widocznie jest po gimnazjum



A ja tego nie miałam ani w gimnazjum ani w technikum.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-12-03, 21:59 3
to ciekawe jak rozwiązywałaś zadania z prawdopodobieństwa
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2013-12-03, 22:04
Kurwa, w żadnej szkole nie ma nic o wymianie żarówki, gotowaniu itd. Czy to oznacza że nikt poza elektrykami nie powinien umieć wymienić żarówki?
Zgłoś
Avatar
koń rafał 2013-12-03, 22:07 3
@ginx2666 no jak jesteś zbyt głupi na dzienne na AGH i ci sie nie podoba na zaocznych to wypierdalaj na UJ, dziekuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-12-03, 22:21 1
@Małolata

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się dlaczego obecny poziom w większości szkół jest słaby to masz już swoją odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
Pecikk 2013-12-03, 22:30
Lepiej jakby ojciec był informatykiem, bo by to na 512 przerobił.
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-12-03, 23:41 4
Małolata napisał/a:



A ja tego nie miałam ani w gimnazjum ani w technikum.



Wybacz kochanie, ale w kobiecych technikach na kierunku Higiena Kuchenna i Obiadotwórstwo nie ma potrzeby uczyć was o silni. Kuchenki i zlewu po tym lepiej nie umyjecie.
Zgłoś
Avatar
Puszale 2013-12-03, 23:52
silni chyba w gimnazjum uczą
Zgłoś
Avatar
b7kj 2013-12-04, 0:10
Eee tam pierdolicie wszyscy

Jeden w liceum, drugi w gimnazjum Zaraz się okaże że jakiś cwaniak miał w przedszkolu. Ja osobiście nie jestem pewien czy miałem to w liceum, albo mnie nie było na tej lekcji albo jak zwykle nasza tępa strzała zwana nauczycielką nie wyrobiła z materiałem, mimo to maturka zdana więcej niż dobrze, studiuję na wspomnianym AGHu, mam matmy od chuja i nie mam większych problemów Jak ktoś ma łeb to zatrybi i chuj tu do gadania ma poziom polskich szkół (to do Ciebie !Timon ). Problem jest w gimbusiarni i tych co z gimnazjum pójdą do liceum, dla których średnia klasowa próbnej matury z matematyki na poziomie 31% to powód do radości ;/
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-12-04, 0:21
@b7kj

Problemem jest niski poziom szkół bo jeśli "państwowa edukacja" ma w jakikolwiek sposób wyrównywać szanse w społeczeństwie to musi mieć BARDZO wysoki poziom, żeby dzieciaki biedne a zdolne też się nauczyły. Te bogatsze czy będą w chujowej szkole czy nie, pójdą sobie na korki gdzie zrealizują porządny materiał.
Dostanie się na studia dostaniem ale jak masz porządną wiedzę po liceum to szybciej ogarniasz materiał i masz zdecydowanie większą szansę na jeszcze większe poszerzenie tej wiedzy.
Zgłoś
Avatar
zarazor 2013-12-04, 0:58 3
koń rafał napisał/a:

@ginx2666 no jak jesteś zbyt głupi na dzienne na AGH i ci sie nie podoba na zaocznych to wypierdalaj na UJ, dziekuję dobranoc.



Za jebanie UJ zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
byo18 2013-12-04, 1:36 4
Jak już na informatyków zeszło, to powiem:
Istnieje 10 rodzajów ludzi, ci, którzy rozumieją system binarny, i ci, którzy go nie rozumieją.

Co się zaś matmy tyczy:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie