18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Andrzeja Szczepańskiego, byłego etatowego działacza PZPR i członka SLD, najwyraźniej bardzo zabolał transparent kibiców na meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław. Brzmiał on po prostu "Precz z komuną". Nie pierwszyzna na polskich stadionach, ale afera była dopiero w niedzielę.To zdarzenie trudno nazwać inaczej niż skandalem! W 2012 roku można oberwać za to, że wyraża się swoją pogardę dla systemu, którzy przez dziesiątki lat niszczył Polskę i dzięki któremu wiele szumowin do dziś pociąga za sznurki w naszym kraju. Wstyd i hańba!
Ktoś powie, że transparent należał do tych z grupy "niezwiązanych z meczem". Założę się jednak, że gdyby przedstawiciele środowisk gejowskich zagościli na sektorze z transparentem "Wiwat tęczowa rewolucja!", nikt z działaczy nie zmuszałby ich do jego usunięcia, bo zaraz zniszczyłyby ich mainstreamowe media. Przez tydzień mielibyśmy temat na okładki i głównych wydań wiadomości" P.Michalak (2x45).
Zgłoś
Avatar
efer 2012-04-05, 9:32
vajron napisał/a:

Tam, to jest prawdziwe kibicowanie) a u nas na stadionach kibole chodza się wyżyć na policji i innych kibolach, jak im się uda ich dorwać... Taka prawda.

Musiałeś biedaku bardzo dawno nie widzieć na oczy żadnego meczu. Kibice mają swoje za uszami, niektórzy nawet za dużo, ale to co tu wypisujesz o atmosferze i prawdziwym kibicowaniu, to jakaś kpina. Ja miałem okazję być np na tym watch?v=nNhTSNspDC8
i o tak, to było straszne, atmosfera nie do wytrzymania, nie to co na mundialu, to tylko 1/10 tego co dzieje się na mundialu. Żadnego kibicowania. Bydło zmarnowało kupę kasy i wysiłku na przygotowanie jakiejś idiotycznej marnej oprawy tylko po to żeby wyżyć się na policji. Taka prawda. No i te bluzgi później, Boooże...kto to widział Trzeba było przykładnie pomalować pyski na niebiesko-biało, wykrzykiwać przez 90min "Lech Lech Lech" i rozdawać darmowy popcorn wtedy banda naszych mundialowych ciapków byłaby w pełni usatysfakcjonowana.

I pisze to gość, który prosi aby spojrzeć też na drugą stronę medalu.
Zgłoś