18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Andrzeja Szczepańskiego, byłego etatowego działacza PZPR i członka SLD, najwyraźniej bardzo zabolał transparent kibiców na meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław. Brzmiał on po prostu "Precz z komuną". Nie pierwszyzna na polskich stadionach, ale afera była dopiero w niedzielę.To zdarzenie trudno nazwać inaczej niż skandalem! W 2012 roku można oberwać za to, że wyraża się swoją pogardę dla systemu, którzy przez dziesiątki lat niszczył Polskę i dzięki któremu wiele szumowin do dziś pociąga za sznurki w naszym kraju. Wstyd i hańba!
Ktoś powie, że transparent należał do tych z grupy "niezwiązanych z meczem". Założę się jednak, że gdyby przedstawiciele środowisk gejowskich zagościli na sektorze z transparentem "Wiwat tęczowa rewolucja!", nikt z działaczy nie zmuszałby ich do jego usunięcia, bo zaraz zniszczyłyby ich mainstreamowe media. Przez tydzień mielibyśmy temat na okładki i głównych wydań wiadomości" P.Michalak (2x45).
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2012-04-03, 17:57 3
Jak Setki kiboli najeżdża na 20 ochroniarzy to wszystko OK jak 5 skopie porządnie 1 kibola to od razu JAKA TO POLICJA CZY OCHRONA NIEDOBRA ... BO NIEWINNYCH BIJĄ ... niewinny nie ucieka niewinny wcześniej nie rzuca kamieniami i butelkami a później nie plącze.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-04-03, 18:19
rzut flagą - nie ma to jak szacunek do swojego zespołu
Zgłoś
Avatar
Quardio 2012-04-03, 19:43 3
Kurwa pierdolicie, że głowa boli. Najwięcej do powiedzenia mają Ci co na mecze nie chodzą...
Dalej się karmcie tym gównem z masmediów (m.in. tvn24 i GW) i mówcie jakich to złych mamy kibiców w Polsce. Chuligani na meczach to problem marginalny praktycznie go nie ma. Takie incydenty zdarzają się teraz bardzo rzadko. Jestem kibicem, chodzę praktycznie na każdy mecz Śląska Wrocław, zawsze jestem na młynie i jakoś żyje. Na stadionie obok mnie rodziny z dziećmi (tak na młynie też) wszyscy śpiewają, bawią się.

Siedźcie dalej na dupach przed kompem i nie wystawiajcie nosa z domu, bo matka wam na nic nie pozwala. Walcie konia i oglądajcie kwejki...
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2012-04-03, 20:42
vajron napisał/a:



Nie oglądam TVN, wypowiadam się na podstawie filmów, które znajduje sieci i tego co widze idąc na mecz śląska. Jest SYF. A wieszanie transparentu precz z komuną jest zajebiste tylko kibole są tacy zjebani i niedorozwinięci, żeby coś tak durnego wymyślić. Nikt z nich komuny nie pamięta (tak ja też) ale z tego co wiem jakby taki pizduś krzywo się na milicjanta popatrzył to by go ostro potyrali. A teraz drą się "białe kaski robią laski" i i mówią, że to ochrona ich podjudza.

Ochrona na stadionie musi być. I normalnym ludziom nie przeszkadza. Jak idę na mecz to nigdy nie miałem przypału z policją bo oni się do NIKOGO nie dopierdalają bez powodu. Pizdy krzyczą wulgarne hasła pod ich adresem, atakują ich i potem robią z siebie ofiary jakiegoś międzynarodowego spisku.

To tobie robią wodę z mózgu jeśli naprawdę tego nie widzisz... Obecność ochrony na stadionie to nie prowokacja, tylko konieczność...

Jakby do ciebie ktoś krzyczał, że robisz laskę, że jesteś kurwą to byś stał z założonymi rękami. Rozumiem cie. Ale ja np nie i uważam, że za takie coś, gaz, gumowa amunicja i pół roku więzienia. Plus grzywna 50 tyś zł to sie kureswo uspokoi.



Nie odpowiedziałeś znafco na 1 pytanie.
W czasach komuny za wywieszenie transparentu "Solidarności" dostawałeś wpierdol , teraz za wywieszenie "Precz z komuną" , delegat wysyła dzielną ochronę uzbrojoną w pały , tarcze i pieprz gazowy na sektor .
Zressztą po chuj ja Ci to wszystko piszę , czytałeś/oglądałeś coś od drugiej strony medalu?
Kurwa ludzie taki tv'n puści raz na rok filmik jacy kibice to są źli i cała polska przeciwko , a jak kurwa premier wam doi kasę z kieszeni to nic nie potraficie zrobić .
Wyjdz kurwa z domu i walcz o mniejsze podatki, większe emerytury , płace , a nie pierdolisz o kibicach ciemniaku który chuja wie nt kibicowania , i ruchu kibicowskiego.

Przytocze sytuacje kiedyś gdy wracałem z meczu
Wychodzimy ze stadionu , przechodzimy przez pasy , jakiś koleś szedł pół metra od pasów , a do niego pies który kierował ruchem
p-"Jak kurwa chodzisz pajacu"
gosc-"Tak jak chce , a kurwa masz jakis problem?"
p-"Ty kurwo pierdolona nie kozacz bo do suki zaraz i na komende pojedziesz"

goscia odciagnelo 2 kumpli , i powiedz mi kurwa jak kibic moze dobrze traktowac policje / ochrone

2 sytuacja z ochrona
gosc sobie stoi przy barierkach patrzy sie na ochroniarza
ochroniarz - " co sie kurwo patrzysz"
gosc naszczescie olal sprawe , ale to jest kurwa zalosne .
i nie pierdolcie mi tu smutow ze pewnie prowokowali.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-03, 21:14 1
@up to co napisałeś przesądza sprawę. Rzeczywiście teraz jak przeczytałem, że policjant nazwał kibica pajacem to wszystko jasne. Skończ z tym tvnem bo nawet nie mam TV w domu bo nie oglądam. Ru7chy kibicowskie? a co wy sie macie za jakis wyzwoleńców? nie rzucajcie się do policji to oni nie będą się rzucać do was i tyle. Ja nigdy nie dostałem pała na meczu śląska wiec nie pierdol. Jak ktoś prowokuje to dostanie w ryj i tyle. I naprawdę nie będę gadał z kimś tak ograniczonym jak ty... Wiem, że policja potrafi być niemiła ale napewno nie bardziej niż kibole. I zwykli ludzie nie są na ulicach okradani przez policję, ani bici. Ty całe życie w domu siedzisz to możesz sobie pierdolić pod nosem, ale ja dużo razy dostałem wpierdol od widzewiaków bo mieszkam w łodzi i jestem z wrocławia. Za nic po prostu wpierdol i tyle. Broń ich proszę bardzo ale to zwierzęta bez honoru i ambicji, którzy niczego w życiu nie osiągną bo olali szkołe już w podstawówce i jedyne co im daje powód do życia to walka z policją, która z nimi walczy bo oni tego chcą.

I fajnie by było gdybyś też spojrzał na drugą stronę medalu a nie fanatycznie ich bronisz jak jakis PiSior sprawy w smolensku....
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-04-03, 21:57
Ręce opadają jak czytam komentarze takie jak ten powyżej, widzę że rządowego chuja bierzesz ostro w gardło, ale są tacy co się nie dają i nie mówię tylko o kibicach, prowokacje policyjne są na porządku dziennym przy każdej dogodnej okazji. Nie zapominaj, że policja ma swoje korzenie w ZOMO i MO, nie zapominaj ile czerwonych zajmuje posady w instytucjach rządowych bo zostali pominięci w lustracji. Jeśli chodzi o honor to kibice wiedzą o nim więcej niż Ty i jestem o tym przekonany, co do ambicji tak masz racje że czasem znajdą się czarne owce, tylko w jakiej grupie takich nie ma?
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-04-03, 22:28 1
Syjonistyczna dzicz.Powinno się do nich strzelać normalnymi a nie gumowymi kulami.
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2012-04-03, 22:44
@ vajron
odbiegasz zupełnie od tematu , sam zobacz , na początku napierdalałeś jak to jest źle na stadionach , a teraz nagle że Cie kiedyś tam pobili widzewiacy , temat jest o wtargnięciu ochrony na sektor Poloni , a ty o tym że Cię widzewiacy pobili w Łodzi bo jesteś z Wrocławia .

Ruch kibicowski powstał w ub. wieku , widzisz tępaku pierdolisz o czymś o czym nie masz pojęcia , weź już skończ i dalej dawaj się tłuc Widzewiakom , z ŁKS'em nie masz na pieńku rozumiem?
Zgłoś
Avatar
HokusPokus 2012-04-03, 22:45
petru23 napisał/a:

powiem tak...
prawdziwi kibice na stadionie będą wtedy, gdy bez problemu pójdę z dzieckiem i żoną na mecz, w miłej atmosferze go sobie obejrzę, spędzę naprawdę miłe popołudnie w rodzinnym gronie na meczu Korony czy tez Reprezentacji polski.
A do tego czasu tępić skurwysyństwo na stadionach wszelakimi środkami! Bydło nie kibice



A ja powiem tak jesteś starym chłopem po 40 z żoną i dzieckiem (nie mowie ze to cos zlego) ale jak bys byl mlodziakiem to pewnie pierwszy bys tam wleciał . Młodość robi swoje , pewnie nie raz posuwałeś obrzygany na melanżu jakaś paniene za młodu
Zgłoś
Avatar
efer 2012-04-03, 23:12
vajron napisał/a:

mówie tylko, że teraz oni mają lajcik a za komuny by mieli przejebane więc ten transparent jest z dupy wzięty. Troche jak tłumaczenie skinów, że hailując, nie pozdrawiają Hitlera tylko, że to przywitanie strzelców podhalańskich.

W takim razie podtrzymuję, pierdolisz od rzeczy - milicja ich za spojrzenie nie pałuje (chociaż to też kwestia dyskusyjna...ojj mocno dyskusyjna), więc krytyka komuny jest głupia. A za chwilę coś o hitlerze i hailowaniu radykalne lewactwo tak już chyba ma, wszędzie hitler, nawet tam gdzie go nie ma Czasem ciężko zrozumieć potok bełkotu, wybacz.
Uzbrojone służby porządkowe pojawiają się na sektorach tylko w momencie interwencji. W tym przypadku interwencją było usunięcie transparentu krytykującego ustrój komunistyczny. Halo! O tym rozmawiamy w tym temacie!

Oczywiście zdaję sobie doskonale sprawę, że dzisiaj nie tylko dla ciebie ale i dla wielu ludzi krytyka tego ustroju zasługuje na miano burdelu i na eliminację przy pomocy grupy kilkunastu uzbrojonych chłopa, a w razie czego gazu łzawiącego. Tym bardziej cieszę się, że kibice nie machnęli na to ręką. I cieszę się, żę istnieje środowisko które potrafi z uporem maniaka przypominać, że nie tylko hitler był fe. Bo hitlera dziś miłuje niewielka i niewiele znacząca grupa debili, a pociąg do sierpa, młota i generała...no właśnie. Z tym jest gorzej.
Zgłoś
Avatar
matx 2012-04-04, 1:07
Odwaga was wszystkich konczy sie jak stajecie sam na sam z przeciwnikiem.
Dopki jest spora grupa "swoich" przed i za plecami czy w przypadku wiekszosci monitor to kazdy z siebie robi wielkiego kozaka, wykrzykuje hasla i rowna z ziemia policje czy ochrone, ktorzy zarabiaja na chleb utrzymywaniem porzadku. Kazdy z was jak juz jest sam na sam z policjantem czy osoba z innej druzyny juz nie ma jaj robic tego co przed monitorem lub w grupie kilkudziesieciu innych kibicow na statdionie.

Taka prawda, ze jak spotykam sie sam na sam z tym co wczoraj jeszcze wielki kozak w grupie byl to okazuja sie, ze jest zwykla pizda, niczym wiecej.
Wiec jak juz sie wypowiadacie o tym co wy byscie nie zrobili to mowcie w liczbie pojedynczej.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-04-04, 2:58 1
Kurwa, czytam te komentarze i widzę, że jest niezła nagonka na kiboli.. Już nie wracając do meczów, na których pewnie nawet nie byliście na najwięcej pierdolicie: Chodzi o sprawę usunięcia flagi, bo troszkę kurwa jego zajebana mać zeszliście z tematu Moim zdaniem Ci co najwięcej tutaj szczekają i popierają działania ochrony powinni iść razem z Tuskiem zrobić Putinowi Blowjoba ( gimbaza: loda, obciągnąć druta, itp. ). To właśnie tacy ludzie jak wy głosują na PO w wyborach, czekać, jak ten pierdolony kraj upadnie przez takich debili. Na waszych oczach zabierają flagę, która mówi o walce o Polskość, a wy mówicie żeby bili tą bandę łysych debili jak to mówicie. Macie napierdolony w głowach przez Gówno Prawdę i TVN. A tak apropo, to więszkość kibiców, czy kiboli jak to ich nazywacie jest od was w chuj inteligentniejsza i niebotycznie lepiej zna historię Polski, do tego są prawdziwymi patriotami. Założę się, że jeśli w Polsce wydarzy się coś złego to wy będziecie piździć te swoje ciotowate mordy w domach, a kibice będą walczyć o waszą pierdoloną spokojną przyszłość, żebyście potem WY ich mogli hejtować na sadolu. Brawo kurwa POLACY
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-04-04, 8:58
arkosek07 napisał/a:

ak jak chce , a kurwa masz jakis problem?"



Jakbym był policjantem to bym spałował chuja
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-04, 18:35
arkosek07 napisał/a:

@ vajron
odbiegasz zupełnie od tematu , sam zobacz , na początku napierdalałeś jak to jest źle na stadionach , a teraz nagle że Cie kiedyś tam pobili widzewiacy , temat jest o wtargnięciu ochrony na sektor Poloni , a ty o tym że Cię widzewiacy pobili w Łodzi bo jesteś z Wrocławia .

Ruch kibicowski powstał w ub. wieku , widzisz tępaku pierdolisz o czymś o czym nie masz pojęcia , weź już skończ i dalej dawaj się tłuc Widzewiakom , z ŁKS'em nie masz na pieńku rozumiem?



Nie, od ŁKSiaków nie mam lipy bo jakoś nie są wrogo nastawieni do śląska... Nie, że na poczatku napierdalałem o jednym a potem o drugim... Najpierw jeden argument potem drugi na tym polega dyskusja... A mówiłem to dlatego, że uważam to za patologie, jak ktoś mnie kopie za to, że jestem z innego miasta... Dla was to może normalne ale dla mnie... A na stadionach jest syf (jedno nie wyklucza drugiego tylko sie uzupełnia) bo zamiast się normalnie zachowywać jak ludzie na mundialu chociażby (tam jakoś nie ma dymów z policja i nie mówcie, że atmosfery nie ma... Tam, to jest prawdziwe kibicowanie) a u nas na stadionach kibole chodza się wyżyć na policji i innych kibolach, jak im się uda ich dorwać... Taka prawda.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-04-05, 0:30 1
Ręce kurwa opadają...rozstrzelać każdego, kto podczas/po meczu podniesie rękę na drugiego człowieka i po problemie.

Tak, mówię o pseudokibicach. W pizdu ich, żeby normalnym ludziom żyło się bezpieczniej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie