18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
"Andrzeja Szczepańskiego, byłego etatowego działacza PZPR i członka SLD, najwyraźniej bardzo zabolał transparent kibiców na meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław. Brzmiał on po prostu "Precz z komuną". Nie pierwszyzna na polskich stadionach, ale afera była dopiero w niedzielę.To zdarzenie trudno nazwać inaczej niż skandalem! W 2012 roku można oberwać za to, że wyraża się swoją pogardę dla systemu, którzy przez dziesiątki lat niszczył Polskę i dzięki któremu wiele szumowin do dziś pociąga za sznurki w naszym kraju. Wstyd i hańba!
Ktoś powie, że transparent należał do tych z grupy "niezwiązanych z meczem". Założę się jednak, że gdyby przedstawiciele środowisk gejowskich zagościli na sektorze z transparentem "Wiwat tęczowa rewolucja!", nikt z działaczy nie zmuszałby ich do jego usunięcia, bo zaraz zniszczyłyby ich mainstreamowe media. Przez tydzień mielibyśmy temat na okładki i głównych wydań wiadomości" P.Michalak (2x45).
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-04-02, 13:39 113
powiem tak...
prawdziwi kibice na stadionie będą wtedy, gdy bez problemu pójdę z dzieckiem i żoną na mecz, w miłej atmosferze go sobie obejrzę, spędzę naprawdę miłe popołudnie w rodzinnym gronie na meczu Korony czy tez Reprezentacji polski.
A do tego czasu tępić skurwysyństwo na stadionach wszelakimi środkami! Bydło nie kibice
Zgłoś
Avatar
robertoo 2012-04-02, 13:48 40
a to co Ty mowisz to dla mnie jest piknik, chcesz miec taka atmosferke jak np w hiszpanii, a dla mnie to jest do dupy. w milej atmosferze to z zona i dzieckiem sobie film obejrzyj, na stadion sie przychodzi dopingowac swoja druzyne. juz widac ne reprezetnacji jaka to atmosfere potrafia stworzyc pikniczki.
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-04-02, 13:50 66
robertoo napisał/a:

a to co Ty mowisz to dla mnie jest piknik, chcesz miec taka atmosferke jak np w hiszpanii, a dla mnie to jest do dupy. w milej atmosferze to z zona i dzieckiem sobie film obejrzyj, na stadion sie przychodzi dopingowac swoja druzyne. juz widac ne reprezetnacji jaka to atmosfere potrafia stworzyc pikniczki.



no ja wiem, że dla was, prawdziwych kibiców to dopingiem jest zabicie kibica przeciwnej drużyny (Małpa R.I.P), skopanie jego kobiety i spalenie barw klubowych. Albo jak ogry wpadaja na zawody dla 8-12 latków, kilku skopią, zabiorą szaliki i się cieszą jakie to nie są kozaki.

Mecz to mecz, wydarzenie sportowe a takie akcje to sobie na ustawkach rozgrywajcie gdzieś w pizdu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-04-02, 13:51 17
"precz z komuną"..... ja pierdole banda debili....

PS> Fajny atak ochrony. Stoją w miejscu zmuszając nadnaturalnymi psychofizycznymi zdolnościami kibiców aby w nich weszli tłumem i zaczeli ich bić. Ach ta dzisiejsza ochrona i ich nadnaturalne ataki....
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-04-02, 13:56 27
@ robertoo

Mylisz syneczku pojęcia chyba Banda rozdartych kiboli, krzyczących same przekleństwa i rzucających czym popadnie w ludzi, którzy pracują jako ochrona. Ładnie kibic szanuje innych ludzi. Kibice w większości tacy patrioci, wspaniali obrońcy barw klubowych i kierujący się niesamowitymi zasadami i honorem. Ale tylko w sloganach wychodzących z ust. Bo na filmie widać zupełne przeciwieństwa, niskie wartości, potrzeby prymitywne i brak poszanowania człowieka, który wykonuje swoją pracę. Ale to przecież przeciwnik dla Was matoły, wiec mozna mu złamać rękę, wybić oko takim kijem, zniszczyć resztę życia. Banda degeneratów chowających swój prymitywizm pod słowem "DOPING.
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2012-04-02, 14:25 5
Tylko kibice Poloni mogą tak "szanować" flagi i barwy swojej drużyny...
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2012-04-02, 15:35 10
AHAHAHA ochrona atakuje kibiców pojebały ci sie kolejnosci tych skurwysynów z trybun to bym z ak47 napierdalal za takie zachowanie a nie tylko mandat i kara wejscia na stadion która i tak mozna obejsc ! jestes kibicem idziesz na stadion i dostosowujesz sie do warunkow nałożonych przez oragnizatorów a nie napierdalasz świecami dymnymi i butelkami w ludzi którzy strzegą porządku
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-04-02, 16:28 1
Najlepsze że to że chcieli zdjąć ten transparent teraz ludzie będą odbierać za pozbawienie wolności słowa. Ostatnimi czasy PiS nadużywa słowa "komuna", to dziwne gdy są sami strasznie socjalistyczni...
Zgłoś
Avatar
bojan6 2012-04-02, 17:03 7
Wybić tępe bydło , zrównać te stadiony z glebą i spokój. Niewiem na huj to komu.
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-04-02, 17:06 7
A mi najśmieszniejszy w tym wszystkim wydaje się być inny fakt.
Otóż ci sami kibice Polonii, którzy tym transparentem tak bohatersko postanowili wyrazić swój stosunek do komunizmu, mają w Radzie Nadzorczej swojego klubu pewnego jegomościa którego uroczy wizerunek wklejam poniżej .


Tak. To Józef Oleksy .
Ale to im wcale nie przeszkadza, bo jakikolwiek protest móglby sprawic, ze ich dobroczyńca Józef Wojciechowski zwinie swoje manatki i zostaną z niczym
Hipokryzja w czystej postaci.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-04-02, 17:44
petru23 chcesz z dziecka robic kolejnego kibola ?
Zgłoś
Avatar
Bohdan Chmielnicki 2012-04-02, 17:45 2
Po oglądnięciu filmiku wiedziałem jedno - "kurwa, wiedziałem że tak będzie" - czytając komentarze.
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-04-02, 18:22 6
moonmaker05 napisał/a:

petru23 chcesz z dziecka robic kolejnego kibola ?



nie, chcę pokazać dziecku piękno piłki nożnej, ale nie w TV a na żywo. Bo mamy w Kielcach kawał stadionu, mamy ekipę z czołówki tabeli a strach się wybrać na mecz. I nie chcę aby dzieciak po takim meczu poznał więcej przekleństw niż ja swojego czasu oglądając Psy.

Koniec już tych wywodów, kiboli sie nie naprostuje, kibice prawdziwi nic nie poradzą.
Zgłoś
Avatar
tinaijuz 2012-04-02, 19:05 3
ja tam widzę, że to kibol popchnął ochroniarza, więc to chyba nie ochrona zaczęła, ale widać kolega stronniczy i zawsze każdy jest winny tylko nie kibole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie