18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Andrzeja Szczepańskiego, byłego etatowego działacza PZPR i członka SLD, najwyraźniej bardzo zabolał transparent kibiców na meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław. Brzmiał on po prostu "Precz z komuną". Nie pierwszyzna na polskich stadionach, ale afera była dopiero w niedzielę.To zdarzenie trudno nazwać inaczej niż skandalem! W 2012 roku można oberwać za to, że wyraża się swoją pogardę dla systemu, którzy przez dziesiątki lat niszczył Polskę i dzięki któremu wiele szumowin do dziś pociąga za sznurki w naszym kraju. Wstyd i hańba!
Ktoś powie, że transparent należał do tych z grupy "niezwiązanych z meczem". Założę się jednak, że gdyby przedstawiciele środowisk gejowskich zagościli na sektorze z transparentem "Wiwat tęczowa rewolucja!", nikt z działaczy nie zmuszałby ich do jego usunięcia, bo zaraz zniszczyłyby ich mainstreamowe media. Przez tydzień mielibyśmy temat na okładki i głównych wydań wiadomości" P.Michalak (2x45).
Zgłoś
Avatar
tentypluk 2012-04-02, 20:54 5
Mam nadzieje że dożyje czasów kiedy w Polsce będą rządzić ludzie którzy rozliczą czerwoną hołote.
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-04-02, 23:13 3
@petru23
Że tak nieśmiało spytam. Byłeś kiedyś na jakimś meczu?
Pytam bo zauważyłem, że najwięcej do powiedzenia mają Ci co w życiu na stadionie nie byli. Są sektory rodzinne, spokojnie możesz iść sobie z żoną i dzieckiem. A nawet na inne sektory idź i nie sądze, żeby cokolwiek sie komuś stało. Sam bałbym się zabrac co najwyżej na derby. A tak to luz.
PS: Ponad podziałami, brawa dla groclinu!! Raz sierperm raz młotem w czerwoną hołote!
Zgłoś
Avatar
Pczelu 2012-04-02, 23:16 1
Tia...1:08...widać jak to OCHRONA atakuje biednych kibiców...brak piwa za żałosny tytuł-.-
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2012-04-02, 23:21 7
@ petru23
tak tak , niech twoje dziecko lepiej siedzi przed komputerem albo wyjdzie na pole , to na pewno usłyszy tam mniej przekleństw , stadion to nie teatr , jak chcesz iść pooglądać bez bluzgów to skończ oglądać piłkę nożną bo zapewniam Cię że na każdym stadionie na świecie przekleństw są były i będą .

Od tej nagonki tvnu nagle strach iść na stadion , ja pierwszy raz na meczu byłem w wieku bodajże 6 lat , i jakoś nie bałem się, chodzę do tej pory.

Założę się że 90% osób które napisały tutaj komentarze nawet nigdy nie były na meczu , więc za przeproszeniem skończcie pierdolić.
Zgłoś
Avatar
Diral 2012-04-02, 23:23 1
"Że tak nieśmiało spytam. Byłeś kiedyś na jakimś meczu?
Pytam bo zauważyłem, że najwięcej do powiedzenia mają Ci co w życiu na stadionie nie byli."

Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-04-02, 23:28 1
petru23 napisał/a:

powiem tak...
prawdziwi kibice na stadionie będą wtedy, gdy bez problemu pójdę z dzieckiem i żoną na mecz, [...] Bydło nie kibice



A póki co idź z tą swoją rodzinką obejrzeć powtórkę "Rodziny zastępczej" a nie szukasz "rodzinnej atmosfery" na arenie gladiatorów.
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2012-04-02, 23:32
Pierdolą "Precz z komuną" a 70% z nich nie wie w ogóle co ty była komuna... ciekawe zapytać takiego imbecyla.. ah szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
11mta11 2012-04-02, 23:32 2
petru23 napisał/a:

powiem tak...
prawdziwi kibice na stadionie będą wtedy, gdy bez problemu pójdę z dzieckiem i żoną na mecz, w miłej atmosferze go sobie obejrzę, spędzę naprawdę miłe popołudnie w rodzinnym gronie na meczu Korony czy tez Reprezentacji polski.
A do tego czasu tępić skurwysyństwo na stadionach wszelakimi środkami! Bydło nie kibice



Jeśli tu ktoś się zachował jak debil/idiota to po 1 był to delegat PZPN, a po drugie ochrona, która jak barany idzie na rzeź - czytaj wykonuje polecenie delegata, wiem wiem niby muszą, ale... ALE PRZESADZAJĄ.
Po 2 Petru23 jesteś komunistą że boli Cię flaga precz z komuną??? tak jak pana delegata... Więcej tvn, gazety wybiórczej polecam.
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-04-02, 23:43 4
A i jeszcze dodam. Ostatnio na mecz Wisła - Legia (ponoć bardzo podwyższonego ryzyka) wisła podobno porozdawała jakimś dzieciakom z gimnazjów czy coś bilety na sektor G zaraz obok sektora gości i rzeczywiście było ich tam całkiem sporo. Mimo iż to zaraz obok legii, nic się nikomu nic nie stało, a dzieciaki bawiły się chyba dobrze, bo dopingowały zywiej niż nie jeden stary wyjadacz szalikowiec Gdybym miał bachora, to na pewno bym go zabierał na mecze. Jak chciałbym odpocząć z rodziną to bym siedział przed TV albo w kinie, a jak bym chciał przeżyć troche emocji i obejrzeć troche futbolu - zabrałbym na stadion. Proste. pozdrawiam myślących samodzielnie!
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-04-02, 23:44 4
Po raz kolejny wypowiadają się ci którzy z kibicowaniem nie mają nic wspólnego...
Zgłoś
Avatar
pedrossi 2012-04-02, 23:53
petru23 napisał/a:

powiem tak...
prawdziwi kibice na stadionie będą wtedy, gdy bez problemu pójdę z dzieckiem i żoną na mecz, w miłej atmosferze go sobie obejrzę, spędzę naprawdę miłe popołudnie w rodzinnym gronie na meczu Korony czy tez Reprezentacji polski.
A do tego czasu tępić skurwysyństwo na stadionach wszelakimi środkami! Bydło nie kibice



Problem jest taki, że w Polsce nie ma jako takiej kultury kibicowania. Jest tak zwane przez Ciebie bydło, ja się osobiście z tym nie zgadzam, albo są pikniki. To są 2 skrajności. Mówisz "stadion, żona, dziecko", ok ten "typ" kibicowania pokazał klasę na otwarciu Narodowego (Polska - Portugalia). Masa ludzi przyszła nie na mecz, tylko po to żeby spędzić miło czas. Poziom dopingu = dno. W Anglii spokojnie możesz zabrać syna na mecz. A to, że Młody będzie ciągle krzyczał "MU kurwy, MU śmiecie", będzie dla Ciebie dziwne?? To jest właśnie doping. I bliżej do niego mają chłopaki ze stadionów, niż Ty z rodziną.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-04-02, 23:54
Pedały z kamiennej.
Zgłoś
Avatar
lllll 2012-04-02, 23:56
Bydło i tyle.
Zgłoś
Avatar
sado 2012-04-02, 23:56 7
petru23 napisał/a:

powiem tak...
prawdziwi kibice na stadionie będą wtedy, gdy bez problemu pójdę z dzieckiem i żoną na mecz, w miłej atmosferze go sobie obejrzę, spędzę naprawdę miłe popołudnie w rodzinnym gronie na meczu Korony czy tez Reprezentacji polski.
A do tego czasu tępić skurwysyństwo na stadionach wszelakimi środkami! Bydło nie kibice



Jak mnie wkur... takie osoby jak ty. Widać, że nic nie wiesz o historii naszego kraju... Gdyby nie Solidarność i jak to okresliłeś "bydło" gówno byś teraz oglądał a nie mecze. Był byś pod władzą czerwonych i byś robił grzecznie to co Ci by nakazali. A jak chcesz się z dzieckiem wybrać na mecz to polecam sektory RODZINNE a nie sektory dla "bydła". Pewnie oglądasz takie coś jak TVN i inne propagandowe stacje co? Już Ci zrobiły sieczkę z mózgu. Słyszysz tylko "kibol to kibol tamto bandyci recydywiści" pewnie nie wiesz, że wielu ludzi z tego "bydła" pomaga innym ludziom? Akcje charytatywne, oddawanie krwi itp itd. Mógłbym Ci podawać wiele przykładów ale wydaje mi się, iż nie ma to wiekszego sensu. Tyle w temacie! Przemyśl to poczytaj troche a nie łykasz informacje jak pelikan i w to wierzysz.
Zgłoś
Avatar
Dakanred 2012-04-03, 0:06 3
@pedrossi

Dziwne, że na meczach koszykówki, czegoś takiego nie ma...?

Odpowiem ci dlaczego bo tam jest kultura, doping tez jest a nie ku, chu itp.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie