18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Andrzeja Szczepańskiego, byłego etatowego działacza PZPR i członka SLD, najwyraźniej bardzo zabolał transparent kibiców na meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław. Brzmiał on po prostu "Precz z komuną". Nie pierwszyzna na polskich stadionach, ale afera była dopiero w niedzielę.To zdarzenie trudno nazwać inaczej niż skandalem! W 2012 roku można oberwać za to, że wyraża się swoją pogardę dla systemu, którzy przez dziesiątki lat niszczył Polskę i dzięki któremu wiele szumowin do dziś pociąga za sznurki w naszym kraju. Wstyd i hańba!
Ktoś powie, że transparent należał do tych z grupy "niezwiązanych z meczem". Założę się jednak, że gdyby przedstawiciele środowisk gejowskich zagościli na sektorze z transparentem "Wiwat tęczowa rewolucja!", nikt z działaczy nie zmuszałby ich do jego usunięcia, bo zaraz zniszczyłyby ich mainstreamowe media. Przez tydzień mielibyśmy temat na okładki i głównych wydań wiadomości" P.Michalak (2x45).
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-04-03, 0:15 7
sado napisał/a:



Jak mnie wkur... takie osoby jak ty. Widać, że nic nie wiesz o historii naszego kraju... Gdyby nie Solidarność i jak to okresliłeś "bydło" gówno byś teraz oglądał a nie mecze. Był byś pod władzą czerwonych i byś robił grzecznie to co Ci by nakazali. A jak chcesz się z dzieckiem wybrać na mecz to polecam sektory RODZINNE a nie sektory dla "bydła". Pewnie oglądasz takie coś jak TVN i inne propagandowe stacje co? Już Ci zrobiły sieczkę z mózgu. Słyszysz tylko "kibol to kibol tamto bandyci recydywiści" pewnie nie wiesz, że wielu ludzi z tego "bydła" pomaga innym ludziom? Akcje charytatywne, oddawanie krwi itp itd. Mógłbym Ci podawać wiele przykładów ale wydaje mi się, iż nie ma to wiekszego sensu. Tyle w temacie! Przemyśl to poczytaj troche a nie łykasz informacje jak pelikan i w to wierzysz.



widzisz... mimo iz mam 30 lat to historię kraju znam, bo to obowiązek każdego Polaka. A flagi i inne hasła "patriotyczne" na stadionach... to jest arena sportowa a nie sejm czy plac przed nim. Tu rozgrywa się walka sportowa a nie polityczna i żądza władzy. A akcje charytatywne? A wyobraź sobie że w ciemię bity nie jestem i znam "kiboli". I wiem co robią. I mam tego świadomość. Tu pomoże dziecku a tam go przekopie bo szalik inny nosi. kogo Ty oszukujesz?
I nie raz w mordę dostałem, nie raz w mordę dałem (czego się nie szczycę). Ale jak już minął gówniany wiek i sie na oczy przejrzało to troszkę więcej się zobaczyło. Idź pierdolnij sympatyka przeciwnej drużyny dla zasady. Posadź go na wózku, zabierz ojca dzieciom bo tak... bo tego wymaga wasz patriotyzm i miłość do klubu. A na meczu byłem nie jednym, dla Twojej wiadomości.
Miłość do klubu, miłość do Ojczyzny to przede wszystkim miłość do rodaka, do Polaka. Zasłaniajcie się hasłami, ideami... bandyci i tyle.

pokolenie JP które odwołuje sie do komuny, które śpiewa patriotyczne pieśni... wstyd mi za Polskę taką jaką teraz jest, czy to PO, PiS, SLD, PSL, i inne żłobożłopy z jednej linii dawnej Solidarności się wywodzące są u władzy.
Zgłoś
Avatar
Dakanred 2012-04-03, 0:15 5
Byłem na dwóch meczach... prawdopodobnie nie pójdę więcej, dlaczego:
- na derbach, nie ma czegoś takiego jak "normalne oglądanie meczu", najpierw jest wyzywanie, potem ustawka (zdarza się przed stadionem), gdzie nie możesz normalnie wyjść.
- byłem też na meczu towarzyskim, gdzie panowała miłość, że ta i ta drużyna to godność, jedna rodzina bla bla bla i inne duperele, a tak naprawdę nie jeden z was by uderzył, jakiejś osobie z przeciwnej drużyny żeby się wyżyć.
- najlepsze jak się ciebie pytają w pociągu lub innej komunikacji "za kim jesteś". to mnie niszczy w sumie najbardziej. Kogo to interesuje? chyba ludzi z wodogłowiem i padaczką.

PS: nie ma czegoś takiego jak pseudo-kibic, tylko po prostu kibic. Porównując koszykówkę, do piłki nożnej na boisku występuje całkiem inna kultura, przepraszam w nożnej jej brak.

Poprawione.
Zgłoś
Avatar
Artos 2012-04-03, 0:16 1
Ja tu wyraźnie widzę kibiców atakujących ochronę. Chcecie to sobie na ustawki chodźcie debile.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-04-03, 0:21 3
A ja jestem ciekaw kiedy skończy się pierdolenie o tym że ktoś chce iść z synem na mecz, od tego są sektory rodzinne MATOŁY a nie młyn!, następnie widział ktoś żeby kibice bili się między sobą?, kolejne bić idzie się ten kto chce. Tylko zapomniałem, że facet który nie był nigdy na stadionie zawsze będzie marudził jak to tam źle, że chuligani, że bijatyki, że stanie w banie. Jakoś od 3 lat chodzę na mecze GieKSy i ani razu ani w ryj nie dostałem, ani krzesłem, ani nawet "Ty chuju" do mnie nikt nie powiedział a jakimś wielkim farciarzem życiowym nie jestem. Tak więc chcesz iść na mecz? Idź. Nie chcesz iść to nie idz, ale nie pierdol frazesów o chuligaństwie, bo gdyby nie było represji, wandalizmu też by nie było. Ot co !
Zgłoś
Avatar
duchh 2012-04-03, 0:23 1
nie jestem kibicem ale uważam ze to jedyna grupa która potrafi się przeciwstawić chorej władzy(i opozycji), niestety w nich nadzieje ze któregoś dnia wyjdą na ulice i zrobią porządek, alternatywa dla demokracji jest normalność! mam dość tej obłudy pokazywanej w mediach, rozumiem ze może coś nie wychodzić ze może brakować pieniędzy ale robić z ludzi idiotów? ile można słuchać tej obłudy, ci posłowie nawet nie wiedza za czym glosują ! lobbyści rządzą krajem !
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-04-03, 0:26 1
petru23 napisał/a:



nie, chcę pokazać dziecku piękno piłki nożnej, ale nie w TV a na żywo. Bo mamy w Kielcach kawał stadionu, mamy ekipę z czołówki tabeli a strach się wybrać na mecz. I nie chcę aby dzieciak po takim meczu poznał więcej przekleństw niż ja swojego czasu oglądając Psy.

Koniec już tych wywodów, kiboli sie nie naprostuje, kibice prawdziwi nic nie poradzą.



piekno pilki noznej polega na dopingu i tym czego co poniektore cioty sie boja. jak myslisz czemu w siatkowce odnosimy sukcesy, a ludzie ogladaja mecze siatki od swieta, podczas gdy w pilce jestesmy ostatnimi ofermami, a jest to u nas sport narodowy?? gdyby nie te boruty i emocje z tym zwiazane pilka nozna bylaby w polsce jak koszykowka. na meczu w porywach 1/5 biletow(na hali sa o wiele mniejsze trybuny dlatego jakos to zapelniaja) by byla sprzedawana. gdyby nie ci "kibole" to polowa klubow w polsce by poupadala i juz bys nie mial w tych swoich zapyzialych kielcach zadnego stadionu tylko bazar a ekipy huliganow i tak by ci po miescie biegaly. wiec skoncz sie wyplakiwac bo szkoda tego czytac

a jak nie chcesz zeby dzieciak sie przeklenstw uczyl to mu komputer zabierz

chcesz w bonusie metaforke twojego podejscia? to jest tak jakbys zabral zone i dziecko do burdelu i mial pretensje do dziwek, ze tam sa i swieca cyckami
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-04-03, 0:29 2
@up
doping dopingiem, gdzie kurwa polecieć niekiedy musi. Ale rozróżnijmy chamstwo, syf od dopingu. Bo chyba co niektórzy tu tego nie są w stanie rozróżnić i wszystko w jeden worek wrzucają.

edit do @up
twierdzisz że bandziorka utrzymuje kluby? Zobacz jak wyglądają mecze w innych krajach (anglia, Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Portugalia i jak to wygląda) Tam często murawy od trybun nie dzieli zasieka... ciekawe czemu? A dla każdego znajdzie sie miejsce... bo ci co musza sprawy swe załatwiają tam gdzie powinni a doping tworzy cały stadion. I dzieci, i babcie, i kazdy kto przyszedł.

Prokurator napisał/a:

A ja jestem ciekaw kiedy skończy się pierdolenie o tym że ktoś chce iść z synem na mecz, od tego są sektory rodzinne MATOŁY a nie młyn!, następnie widział ktoś żeby kibice bili się między sobą?, kolejne bić idzie się ten kto chce. Tylko zapomniałem, że facet który nie był nigdy na stadionie zawsze będzie marudził jak to tam źle, że chuligani, że bijatyki, że stanie w banie. Jakoś od 3 lat chodzę na mecze GieKSy i ani razu ani w ryj nie dostałem, ani krzesłem, ani nawet "Ty chuju" do mnie nikt nie powiedział a jakimś wielkim farciarzem życiowym nie jestem. Tak więc chcesz iść na mecz? Idź. Nie chcesz iść to nie idz, ale nie pierdol frazesów o chuligaństwie, bo gdyby nie było represji, wandalizmu też by nie było. Ot co !



No tak, bo młyn to jest na oddzielnym stadninie.

Weźcie wejdźcie w srodowisko kiboli i dowiedzcie sie co robią, a nie gimbusy pierdolone będziecie sie wypowiadać na tematy o które nie macie zielonego pojecia. Jak ktoś mi mówi że kibile-kibice to normalni ludzie co dzieciom pomagają... a

chuja wiecie i szczekacie. Się kurwa "gangsterka" znalazła. Nie dość że do prawdziwych kiboli wam brakuje to jeszcze kibicami się nazwać nie możecie. JP 100% zafajdane. Kibol prawdziwy krzywdy niewinnemu nie zrobi (niewinny - nie kibol innej drużyny). A jak nie wiecie co się dzieje wokół to otwórzcie oczy. Na moich własnych rodzina przekopana została bo ojciec zwrócił uwagę "kibicom" co najgorsze rzeczy wykrzykiwali (i nie na młynie a na rodzinnym). I on, i może 8-10 lat dzieciak i jego matka poznały co to działania charytatywne kiboli, patriotów kacza jego mać! Chcesz tego dla swojego dziecka i żony?

Możliwe że nie dotyczy to wszystkich, ale swoje wiem i taka prawda.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-04-03, 0:30
@Dakanred nigdy nie byłeś na żadnym meczu.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-04-03, 0:37
@petru23 Zwykłe gadanie pod publike liczysz na piwa i tyle, na sadolu anty kiboli jest od zatrzęsienia, a prawdę tą chyba widzisz zza okna.
Zgłoś
Avatar
Dziuchni 2012-04-03, 0:41 1
Znowu jakiś stary grzyb się odzywa i płaczę że nie może iść na mecz z dzieckiem. Po pierwsze chcesz wychować dziecko na piknika i zwolennika Tuska? Brawo! Po drugie chcesz spokoju to idź na na sektor rodzinny tam nikt Ci nie zrobi krzywdy. Obecnie każdy stadion ma sektor dla starych palantów jak ty (autor pierwszego postu) lub Bongman (naczelny piknik Sadistica). Lepiej zjedz kiełbachę popij colą i nie wpieprzaj się w nie swoje sprawy. Jak chcesz to idź na paradę równości lub inną manifę tam znajdziesz "prawdziwych i spokojnych mężczyzn".
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-04-03, 0:41 1
Prokurator napisał/a:

@petru23 Zwykłe gadanie pod publike liczysz na piwa i tyle, na sadolu anty kiboli jest od zatrzęsienia, a prawdę tą chyba widzisz zza okna.



a widzisz... tak samo jak ja tak i Ty nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie monitora. Może jesteś największym kibolem na dzielni, ba, w miescie a może jesteś pozerową cipą. Chuj Cie wie. A może byłem skurwysynem jakich mało i udało mi sie odbić od dna. I może mam tą możliwośc wiedzieć ten temat z obu perspektyw? Chuj mnie wie.
Zastanowiłeś się nad tym?

kończę tą szczekankę bo sensu w tym nie widze. Co powiedzieć miałem powiedziałem. Wsio.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-04-03, 0:45
@petru23
no wlasnie ty wrzucasz wszystkich do jednego worka. masz na mysli najwieksza patologie, a piszesz o wszystkich kibicach. i jeszcze ich od bydla wyzywacie, a potem pierdolicie o szacunku. i kurwa najsmieszniejsze: patrza sie pajace spodelba na koxa jakby otwarcie nim gardzili, a potem sie dziwia ze kox jest niemily albo, ze ich pobil. ja raz kopnalem przez przypadek w glowe(lekko co prawda), typka co sie na codzien udziela i moglby mnie bez problemu w ziemie wdeptac, powiedzialem soryy, a on sie tylko usmiechnal, wiec nie ma chuja zebym teraz kupil pierdolenie tefalenu o kibolach napierdalajacych dzieci na lewo i prawo
Zgłoś
Avatar
kermicik 2012-04-03, 0:49
Ja chodze na stadion z rodzina, nie ma zadnego problemu kibole siedza w swojej klatce i tyle, a ilu emerytow jest... chlopie widac ze nigdy na stadionie nie byles..... siedz dalej w domu i chowaj dzieciaki beda takimi samymi dziwakami jak i ty....
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-04-03, 0:52
@petru23 nie powiedziałem,że jestem kibolem nie bije się za swój klub, nie robię opraw, czasem się podłączę do akcji na sąsiedniej dzielnicy, ale to Ty jesteś mistrzem kreowania wizerunku innych, nie? Wielki skurwysyn, który znalazł znalazł inne perspektywy, film o tym nakręć. Co do tej Twojej mistycznej Hiszpanii czy innych egzotycznych krajów, to inna mentalność ludzi rozumiesz to? Tutaj, żeby ludzie przetrwać za parę groszy miesięcznie muszą walczyć, a stadion to jedyne miejsce gdzie można krzyknąć chuj w dupę władzy a tacy ludzie jak Ty chcą to zniszczyć, i co z tego że bydło? Lepiej wyżyć się na stadionie przez 90 minut niż po ulicach napierdalać bogu ducha winne osoby.
Zgłoś
Avatar
303 2012-04-03, 1:05 2
warto przypomnieć ten filmik
Profesor Miodek o dawnych kibicach
sadistic.pl/profesor-miodek-o-dawnych-kibicach-vt105272.htm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie