18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Andrzeja Szczepańskiego, byłego etatowego działacza PZPR i członka SLD, najwyraźniej bardzo zabolał transparent kibiców na meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław. Brzmiał on po prostu "Precz z komuną". Nie pierwszyzna na polskich stadionach, ale afera była dopiero w niedzielę.To zdarzenie trudno nazwać inaczej niż skandalem! W 2012 roku można oberwać za to, że wyraża się swoją pogardę dla systemu, którzy przez dziesiątki lat niszczył Polskę i dzięki któremu wiele szumowin do dziś pociąga za sznurki w naszym kraju. Wstyd i hańba!
Ktoś powie, że transparent należał do tych z grupy "niezwiązanych z meczem". Założę się jednak, że gdyby przedstawiciele środowisk gejowskich zagościli na sektorze z transparentem "Wiwat tęczowa rewolucja!", nikt z działaczy nie zmuszałby ich do jego usunięcia, bo zaraz zniszczyłyby ich mainstreamowe media. Przez tydzień mielibyśmy temat na okładki i głównych wydań wiadomości" P.Michalak (2x45).
Zgłoś
Avatar
piotrek0171 2012-04-03, 1:08
petru cos chyba nie byles ostatnio na meczu Koronki teraz mozna smialo isc z dzieckiem czy nawet z ciocia z zakonu bo za kurwowanie sie placi i to dosyc slono, Korona gra a doping slabiutki, pilkarze pokazuja ze im brakuje tego dopingu mimo ze czasem i im sie kurwa wymknie, a co do bicia to takie cos jak awantury na stadionie to teraz skrajne przypadki, na Polonii pan czerwony delegat kazal zdjac bo mu nie pasowalo, a w ochronie tez sa nieraz ludzie ktorzy dla przyjemnosci i ku przestrodze potrafia kogos jebnac palka po nerach albo gazem po oczach, pozdro idz na mecz i zobacz
Zgłoś
Avatar
NcLR 2012-04-03, 1:11 6
Kara za wbiegnięcie na boisko
Anglia 15-120 tys. zł
Polska przeważnie żadna

Kara za bójkę i niszczenie obiektu
Anglia od 22 tys. zł plus dożywotni zakaz stadionowy
Polska zakaz stadionowy (ale tylko na ligę)

Kara dla klubu za
niezapewnienie bezpieczeństwa
Anglia od 500 tys. zł w górę
Polskado 100 tys. zł

Interwencja policji na stadionie
Anglia koszty ponosi klub
Polska koszty ponoszą podatnicy

http://www.sportfan.pl/artykul/25775/tak-anglicy-poradzili-sobie-z-kibolami-poznaj-te-przepisy

Powinno być to samo w Polsce i na boiskach byłby spokój bo każdy by się bał wychylać jak by wiedział, że wyłapie taką kare.
Zgłoś
Avatar
grongow 2012-04-03, 1:23
Jak dobrze możemy zauważyć na tym filmie to nie ochrona zaatakowała 1wsza kibiców, a wręcz odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-03, 1:40 3
Prawda jest taka, że ochrona na stadionie musi być. To jest ich praca. Tak jak większość z was kibole robi pałkę biznesmenom pod mostem tak oni też mają pracę... I idą przez stadion bo MUSZĄ, a kibice w tym czasie co robią? Prowokują ich... Wyzywają a na koniec atakują. Potem wchodzą na sadola i mówią, że propaganda. Nie oglądam TVNu ani telewizji w ogóle. Gazet też nie czytam, więc nie mówcie, że mi TV i wybiórcza wodę z mózgu zrobiły.

Widać jak CHUJ, że to pizdy atakują oczrone a nie na odwrót więc już skończcie z tym jacy to jesteście biedni, że policja do kitu. Dobrze, że jest policja bo by takie bydło i patologia jak wy biegała bezkarnie po ulicach i wszystkich atakowali...
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-04-03, 6:45 1
Te krypto pedały zwane kibolami, coraz bardziej działają mi na nerwy... coraz więcej w sieci filmów jacy to oni biedni i poszkodowani, a na każdym widać że bydło zadymę zaczyna kręcić...
Zalecam:
3 razy dziennie wpierdol
3 razy dziennie zimny prysznic
jeden mały posiłek raz na 2 dni, jestem pewny że zwierzyna szybko zmądrzeje...
Zgłoś
Avatar
Scout 2012-04-03, 7:01
Hmmm ja tu widzę że ochronę zaatakowali kibole, a nie na odwrót...
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2012-04-03, 7:23
no kurwa rzeczywiści atak OCHRONY jak chuj! banda pokurwów, nie kibiców...
Zgłoś
Avatar
series 2012-04-03, 8:20 1
petru23 napisał/a:

powiem tak...
prawdziwi kibice na stadionie będą wtedy, gdy bez problemu pójdę z dzieckiem i żoną na mecz, w miłej atmosferze go sobie obejrzę, spędzę naprawdę miłe popołudnie w rodzinnym gronie na meczu Korony czy tez Reprezentacji polski.
A do tego czasu tępić skurwysyństwo na stadionach wszelakimi środkami! Bydło nie kibice



A byłeś kiedyś, czy wgl się interesowałeś tym co się dzieje teraz na stadionach? Kurwa, na reprezentacje Polski teraz przychodzą sami piknikowcy, ludzie co wolą wpierdalać hot-dogi, robić sweet focie na nk/fb niż dopingować z całego serca. Fakt, pojdzie pośpiewa troche moze na poczatku zeby był fajny, ale bramke nam strzelą to zamiast głośniej spiewać to kurwa usiądzie na piździe i nawet nie mrugnie bo "reprezentacja jest do dupy, ciagle przegrywa i nie warto kibicować jak przegrywa, szkoda gardła" to sie pytam, po chuj iść na mecz?... Teraz jest tyle kamer na stadionach, ze kibice nia są głupi i nie biją się miedzy sobą, ale jak policyjna kurwa podejdzie i Cie wyzywa od skurwieli debili chujów etc, to czlowiekowi puszczają nerwy, a o tym w mediach nie powiedzą...
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-04-03, 8:49 1
Co tępy dres może o komunie wiedzieć, jak zjeb siedzi 3ci rok w gimnazjum
Zgłoś
Avatar
zeta 2012-04-03, 8:59 1
@petru23. Tak czytam Twoje komentarze i widzę, że wiedzę o atmosferze na stadionach to czerpiesz chyba tylko z wyborczej. Można iść dzisiaj jak najbardziej na mecz ekstraklasy z całą rodziną. Ja sam jeżdżę często na mecze Lecha (te w Poznaniu i czasem na wyjazdowe) i nigdy nie bałem się siedzieć na meczu. Czasem zabieram młodego bratanka i nie mam żadnej obawy, że może mi się coś stać. W kotle jest doping cały mecz i trzeba stać i śpiewać (swoją drogą polecam, świetna atmosfera). A jak chcesz sobie popiknikować to są od tego sektory rodzinne i możesz tam bez obaw zabrać swoje pociechy. A takie gadanie, że niebezpiecznie, że kibole itp. to można między Tuwima a Braci Grimm włożyć. Bujda i tyle.

Co do tematu, to ten transparent "Precz z komuną" kazał zdjąć delegat PZPN, który co Ciekawe był działaczem PZPR i nie spodobało mu się to hasło. Sami włodarze Polonii nie mieli nic przeciw takim transparentom. Także podziękujmy PZPN za takie prowokacje. Wszystko w temacie.
Zgłoś
Avatar
lukas02 2012-04-03, 9:42
Błąd strategiczny... nie psika się gazem pod wiatr ;]
Zgłoś
Avatar
mld1993 2012-04-03, 9:56 1
napierdalacie tak na tych kibiców a ja się pytam co takiego zrobili, że potrzebna była interwencja ochrony w kaskach z gazem pieprzowym? Za wzór stawiacie Anglię czy Hiszpanię. Widzieliście tam policjanta na meczu uzbrojonego w tarczę, pałę, gaz, kask, pełną zbroję? A potem dziwicie się skąd agresja się bierze...
Zgłoś
Avatar
marcin3ck 2012-04-03, 11:15 1
@petru23
Wiele osób już obnażyło to, że masz zerowe pojęcie o tym co się dzieje na stadionach.

Jako dzieciak byłem na kilku meczach Orląt Kielce wraz z ojcem i przeklinanie w okół, wrzucanie sędziemu było na porządku dziennym. Podobnie na Koronie jak grali na Szczepaniaka jeszcze. To jest coś naturalnego, bo jeśli Cię naprawdę interesuję mecz to wzbudza on w Tobie ogromne emocje. Ale jeśli ty chcesz siedzieć grzecznie na tyłku i za przeproszeniem wpierdalać kiełbaski w czasie meczu to jak ty chcesz się nazywać kibicem, jeśli nie rusza Cię to co się dzieje na murawie. Zostaw lepiej komuś miejsce, kto przychodzi na mecz aby poczuć tą całą atmosferę. Dla takich jak ty jest miejsce przed telewizorem i nie staraj się zmieniąć stadionu w niedzielny piknik.
Co do samej Korony, jeśli się naprawdę tym interesujesz, to powinieneś wiedzieć, że zadym na stadionie to już od dawna nie było, poza tym jak ktoś wcześniej powiedział, jest sektor rodzinny i tam możesz sobie usiąść i w spokoju oglądać. I przestań się czepiać tych co przychodzą na mecze by kibicować własnej drużynie (mówię tu o Młynie, Ultrasach, którzy nie mają nic wspólnego z kibolami i sami nawołują do pokoju, nie obnoszenia się z własnymi barwami na "nieprzyjaznych terenach" i nie prowokowania).
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2012-04-03, 12:01 3
petru23 napisał/a:

@up
doping dopingiem, gdzie kurwa polecieć niekiedy musi. Ale rozróżnijmy chamstwo, syf od dopingu. Bo chyba co niektórzy tu tego nie są w stanie rozróżnić i wszystko w jeden worek wrzucają.

edit do @up
twierdzisz że bandziorka utrzymuje kluby? Zobacz jak wyglądają mecze w innych krajach (anglia, Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Portugalia i jak to wygląda) Tam często murawy od trybun nie dzieli zasieka... ciekawe czemu? A dla każdego znajdzie sie miejsce... bo ci co musza sprawy swe załatwiają tam gdzie powinni a doping tworzy cały stadion. I dzieci, i babcie, i kazdy kto przyszedł.

No tak, bo młyn to jest na oddzielnym stadninie.

Weźcie wejdźcie w srodowisko kiboli i dowiedzcie sie co robią, a nie gimbusy pierdolone będziecie sie wypowiadać na tematy o które nie macie zielonego pojecia. Jak ktoś mi mówi że kibile-kibice to normalni ludzie co dzieciom pomagają... a

chuja wiecie i szczekacie. Się kurwa "gangsterka" znalazła. Nie dość że do prawdziwych kiboli wam brakuje to jeszcze kibicami się nazwać nie możecie. JP 100% zafajdane. Kibol prawdziwy krzywdy niewinnemu nie zrobi (niewinny - nie kibol innej drużyny). A jak nie wiecie co się dzieje wokół to otwórzcie oczy. Na moich własnych rodzina przekopana została bo ojciec zwrócił uwagę "kibicom" co najgorsze rzeczy wykrzykiwali (i nie na młynie a na rodzinnym). I on, i może 8-10 lat dzieciak i jego matka poznały co to działania charytatywne kiboli, patriotów kacza jego mać! Chcesz tego dla swojego dziecka i żony?

Możliwe że nie dotyczy to wszystkich, ale swoje wiem i taka prawda.



AHHAHAAH

W Poznaniu , Krakowie (oba stadiony) , Kielce , Warszawa , Gdańsk , Wrocław , Lubin

NA KAŻDYM STADIONIE w tych miastach trybuny od muraw dzieli kilka metrów , a nawet nie ma żadnych siatek , co ty człowieku pierdolisz za smuty , weź skończ bo się twoich żali czytać nie da , zaczynasz odbiegać od tematu bezpieczeństwa na stadionach do ustawek po za meczami , puknij się w łeb.

Jedz sobie wielki znafco meczowy do Angli , to będziesz więcej fucków słyszał niż kurew na Polskim stadionie.
WIELKI KIBIC , który na mecze nie chodzi bo się boi

jebłem
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2012-04-03, 12:08 2
T-Will napisał/a:

Pedały z kamiennej.



sam jesteś pedał tylko że z łazienkowskiej! szkoda że cwe7ki nie byli tacy twardzi jak im np. starucha w czasie meczu z gniazda zawijali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie