18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Andrzeja Szczepańskiego, byłego etatowego działacza PZPR i członka SLD, najwyraźniej bardzo zabolał transparent kibiców na meczu Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław. Brzmiał on po prostu "Precz z komuną". Nie pierwszyzna na polskich stadionach, ale afera była dopiero w niedzielę.To zdarzenie trudno nazwać inaczej niż skandalem! W 2012 roku można oberwać za to, że wyraża się swoją pogardę dla systemu, którzy przez dziesiątki lat niszczył Polskę i dzięki któremu wiele szumowin do dziś pociąga za sznurki w naszym kraju. Wstyd i hańba!
Ktoś powie, że transparent należał do tych z grupy "niezwiązanych z meczem". Założę się jednak, że gdyby przedstawiciele środowisk gejowskich zagościli na sektorze z transparentem "Wiwat tęczowa rewolucja!", nikt z działaczy nie zmuszałby ich do jego usunięcia, bo zaraz zniszczyłyby ich mainstreamowe media. Przez tydzień mielibyśmy temat na okładki i głównych wydań wiadomości" P.Michalak (2x45).
Zgłoś
Avatar
tinaijuz 2012-04-03, 12:56
czytam te komentarze i mi słabo...
nie wiem czy niektóre puste główki kiedyś zrozumieją, że stadion jest do oglądania meczów (tudzież innych imprez), a nie do napierdalania się... jak chcecie się napierdalać to wypad na ring czy też inne ku temu miejsce stworzone...
ktoś kto kocha piłkę nożną raczej nie zwraca uwagi na to kto komu kibicuje tylko cieszy się grą, ale niestety w tej chwili większość 'kibiców' woli jednak obijać mordy zamiast poczuć sportową atmosferę
Zgłoś
Avatar
efer 2012-04-03, 14:03 1
tinaijuz napisał/a:

większość 'kibiców' woli jednak obijać mordy zamiast poczuć sportową atmosferę

Pokaż mi JEDNĄ w miarę świeżą stadionową bójkę wywołaną przez żądnych krwi kiboli, a ja Ci pokażę 20 filmów z tego samego miesiąca prezentujących wspaniałą sportową atmosferę. Taką, jakiej na meczach siatkówki czy reprezentacji nigdy w życiu nie znajdziesz.
Zgłoś
Avatar
sebastan 2012-04-03, 14:21
Taka prawda, że Ci ludzie przynajmniej coś robią żeby walczyć o ten kraj, no ale lepiej przekazywać dalej stereotyp typka spod bloku co non stop ćpa i kradnie, który z meczami ma tyle wspólnego co górnik z ratowaniem australijskich ryjówek. Ludzie! Popatrzcie własnymi oczami, a nie dajecie się manipulować mediom. Na stadiony chodzi więcej biznesmenów i przedsiębiorców niż Wam się wydaje. I o zgrozo(!) część z nich także się bije(nie, nie na stadionach).

Zróbmy z Polski drugą Anglię czy Hiszpanie, gdzie można dostać zakaz stadionowy za wstanie z miejsca i krzyczenie(historia prawdziwa). Czytam te komentarze i wydaje mi się, że najlepiej by było jakby na wszystkich trybunach wybudowano jeszcze kawiarnie, place zabaw dla dzieci i fotografa żeby ludzie mogli sobie zdjęcia z meczu od razu wywołać, a murawę oddzielmy lustrami weneckimi, bo przecież po co oglądać mecz?
Zgłoś
Avatar
wsmz 2012-04-03, 14:27 1
petru23 napisał/a:

powiem tak...
prawdziwi kibice na stadionie będą wtedy, gdy bez problemu pójdę z dzieckiem i żoną na mecz, w miłej atmosferze go sobie obejrzę, spędzę naprawdę miłe popołudnie w rodzinnym gronie na meczu Korony czy tez Reprezentacji polski.
A do tego czasu tępić skurwysyństwo na stadionach wszelakimi środkami! Bydło nie kibice



Specjalnie założyłem konto,żeby to napisać
Miła atmosfera i Reprezentacja polski ?
Sory ale to się nie może łączyć... tam w ogóle nie ma atmosfery.. chyba,że kibicujesz przeciwnej drużynie
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-03, 15:57 1
efer napisał/a:

Pokaż mi JEDNĄ w miarę świeżą stadionową bójkę wywołaną przez żądnych krwi kiboli, a ja Ci pokażę 20 filmów z tego samego miesiąca prezentujących wspaniałą sportową atmosferę. Taką, jakiej na meczach siatkówki czy reprezentacji nigdy w życiu nie znajdziesz.



Ty debilu... Film pod którym się wypowiadasz jest chyba dobrym przykładem...
Zgłoś
Avatar
mawgan 2012-04-03, 16:08
Każdy kibol jest taki sam. Zamknięty na resztę świata i zapatrzony w krucjatę swoją i swojego klubu... Taaak, jazda po trupach, wierni kibice piłki nożnej.
(nienawidzę tego sportu)
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2012-04-03, 16:21 1
vajron napisał/a:



Ty debilu... Film pod którym się wypowiadasz jest chyba dobrym przykładem...



Kolejny mózg tvnowski .

Powiedz mi czy w tym kraju okrzyk bądź transparent "Precz z komuną" jest zakazany? Nie.
Więc jakim kurwa prawem ktoś każe ściągać taki transparent.
Była prośba od spikera , odrzucona przez kibiców , po chuj się wysyła Ochronę skoro wiadomo do czego to doprowadzi?
Cytat:

Prowokacja - określenie opisujące uzyskanie informacji lub wymuszenie zachowania ofiary przez podstępne i celowe działanie osoby trzeciej
Ofiara - kibice
Narzędzie - ochrona
Osoba trzecia - delegat


Jesteście ludzie ślepi i nie zauważacie tego , że jesteście co raz bardziej kontrolowani , za niedługo wlepią wam chipy w kręgosłup mówiąc wam że to w ramach bezpieczeństwa , i obniżenia przestępczości , i wy się na to zgodzicie .

Jakby wybuchła wojna domowa to pierwsze pizdy takie jak wy (czyli pierdolenie o czymś o czym się nie ma pojęcia) , byście z automatu spierdolili z kraju , a tacy kibice by polecieli z buta na linie frontu.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-03, 16:47
arkosek07 napisał/a:



Kolejny mózg tvnowski .

Powiedz mi czy w tym kraju okrzyk bądź transparent "Precz z komuną" jest zakazany? Nie.
Więc jakim kurwa prawem ktoś każe ściągać taki transparent.
Była prośba od spikera , odrzucona przez kibiców , po chuj się wysyła Ochronę skoro wiadomo do czego to doprowadzi?

Jesteście ludzie ślepi i nie zauważacie tego , że jesteście co raz bardziej kontrolowani , za niedługo wlepią wam chipy w kręgosłup mówiąc wam że to w ramach bezpieczeństwa , i obniżenia przestępczości , i wy się na to zgodzicie .

Jakby wybuchła wojna domowa to pierwsze pizdy takie jak wy (czyli pierdolenie o czymś o czym się nie ma pojęcia) , byście z automatu spierdolili z kraju , a tacy kibice by polecieli z buta na linie frontu.



Nie oglądam TVN, wypowiadam się na podstawie filmów, które znajduje sieci i tego co widze idąc na mecz śląska. Jest SYF. A wieszanie transparentu precz z komuną jest zajebiste tylko kibole są tacy zjebani i niedorozwinięci, żeby coś tak durnego wymyślić. Nikt z nich komuny nie pamięta (tak ja też) ale z tego co wiem jakby taki pizduś krzywo się na milicjanta popatrzył to by go ostro potyrali. A teraz drą się "białe kaski robią laski" i i mówią, że to ochrona ich podjudza.

Ochrona na stadionie musi być. I normalnym ludziom nie przeszkadza. Jak idę na mecz to nigdy nie miałem przypału z policją bo oni się do NIKOGO nie dopierdalają bez powodu. Pizdy krzyczą wulgarne hasła pod ich adresem, atakują ich i potem robią z siebie ofiary jakiegoś międzynarodowego spisku.

To tobie robią wodę z mózgu jeśli naprawdę tego nie widzisz... Obecność ochrony na stadionie to nie prowokacja, tylko konieczność...

Jakby do ciebie ktoś krzyczał, że robisz laskę, że jesteś kurwą to byś stał z założonymi rękami. Rozumiem cie. Ale ja np nie i uważam, że za takie coś, gaz, gumowa amunicja i pół roku więzienia. Plus grzywna 50 tyś zł to sie kureswo uspokoi.
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2012-04-03, 16:50
a oto oficjalne stanowisko, jakie zajął zarząd klubu KSP Polonia Warszawa SSA

Cytat:

W nawiązaniu do niedzielnych zajść na obiekcie podczas meczu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław, KSP Polonia Warszawa SSA informuje, co następuje:

1. Nie zgadzamy się z opinią delegata PZPN, Andrzeja Szczepańskiego, który uznał transparent "Precz z komuną" za niezgodny z obowiązującymi przepisami.

Jego interpretację uznajemy za błędną. Podkreślamy, że zgodnie z brakiem ograniczeń dotyczących tego znaku w katalogu symboli zakazanych. Komisja Ligi domagała się wyjaśnień dotyczących tego transparentu również po meczu Polonii z Legią Warszawa, a ostatecznie zdecydowała o nienałożeniu kary na Klub za ten symbol. Ośmiu zawodników "Czarnych Koszul" było zamordowanych w Katyniu, wielu kolejnych zginęło walcząc z bolszewikami, a inni musieli opuścić kraj. Te fakty dobitnie pokazują, że w przypadku Polonii sprzeciw wobec komunizmu ma znaczenie szczególne. Uważamy za konieczne, aby osoby, które podejmują decyzje były świadome historycznych uwarunkowań właściwych dla Klubów.

2. Interwencja służb ochrony została podjęta na wyraźne polecenie delegata, który zagroził przerwaniem i przedwczesnym zakończeniem spotkania, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do przyznania walkowera drużynie przyjezdnej. Delegat Szczepański domagał się siłowego zdjęcia flagi, a po próbie dokonania tego i konsultacji z przełożonymi, wycofał się ze swojej decyzji. To sprawiło, że druga próba interwencji ze strony policji i ochrony nie nastąpiła, dzięki czemu na trybunach do końca meczu panowała pozytywna, dobra atmosfera. Jedynym negatywnym akcentem meczu była próba interwencji spowodowana decyzją delegata, z którą w żadnym stopniu się nie zgadzamy.

3. Uważamy, że upór delegata i jego decyzje były błędne i prowokacyjne wobec poprawnie zachowującej się publiczności i powodujące zagrożenie dla bezpieczeństwa imprezy masowej. Klub wystąpił do Polskiego Związku Piłki Nożnej z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i argumentacji delegata.



źródło: ksppolonia.pl/news,7228-oswiadczenie-zarzadu-klubu.html
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-03, 16:50
I jak ktoś mówi "nie byłeś na meczu to sie nie wypowiadaj" to WY nie byliście na meczu, co najwyżej na trybunach darliście bez powodu jape do policji. Ja chodzę na mecz, żeby go obejrzeć i się dobrze bawić (czyt. Śpiewać klubowe pieśni, dopingować a nie werbalnie manifestować swoje marzenia erotyczne względem policji)
Zgłoś
Avatar
efer 2012-04-03, 16:55
vajron napisał/a:

Ty debilu... Film pod którym się wypowiadasz jest chyba dobrym przykładem...


Naucz się czytać ze zrozumieniem, a dopiero później do mnie mów.
A film pod którym się wypowiadam jest dobrym przykładem tylko i wyłącznie dla takich tępych pał jak ty.
Skorzystaj kiedyś z umiejętności którą nabędziesz stosując się do moich zaleceń i dokładnie przeczytaj opis filmiku którym się dzisiaj tak naiwnie zachwycasz. A później poczytaj trochę o komunie w Polsce; twoje zachwyty nad milicjantami byłyby może i śmieszne gdyby nie były tragiczne.

I zacznij odróżniać obecność ochrony na stadionie od interwencji ochrony na stadionie. Bo zaczynasz pierdolić od rzeczy.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-03, 17:16
efer napisał/a:


Naucz się czytać ze zrozumieniem, a dopiero później do mnie mów.
A film pod którym się wypowiadam jest dobrym przykładem tylko i wyłącznie dla takich tępych pał jak ty.
Skorzystaj kiedyś z umiejętności którą nabędziesz stosując się do moich zaleceń i dokładnie przeczytaj opis filmiku którym się dzisiaj tak naiwnie zachwycasz. A później poczytaj trochę o komunie w Polsce; twoje zachwyty nad milicjantami byłyby może i śmieszne gdyby nie były tragiczne.

I zacznij odróżniać obecność ochrony na stadionie od interwencji ochrony na stadionie. Bo zaczynasz pierdolić od rzeczy.



Nie będę się stosować do zaleceń kogoś tak ograniczonego jak ty. Nie zachwycam się w żadnym wypadku milicja (to ty musisz popracować nad czytaniem ze zrozumieniem) mówie tylko, że teraz oni mają lajcik a za komuny by mieli przejebane więc ten transparent jest z dupy wzięty. Troche jak tłumaczenie skinów, że hailując, nie pozdrawiają Hitlera tylko, że to przywitanie strzelców podhalańskich.

Oni nie interweniują, to te pizdy ich atakują ale widocznie jesteś za bardzo zaślepiony przez prawicowe środowiska, żeby w ogóle widzieć co sie dzieje na tym filmiku. A na stadionie to kibice są gośćmi i to oni mają się stosować do zaleceń organizatora, a nie na odwrót. Jakby ci ktoś w domu robił burdel to byś mu chyba nie klaskał, chociaż z drugiej strony po twoich wypowiedziach wnioskuje, że tak właśnie by było...
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-04-03, 17:39 1
Powiem krótko - można zrobić eksperyment: niech na najbliższych 4 meczach "tak zwanego" podwyższonego ryzyka usuną wszelkie ograniczenia pomiędzy sektorami gospodarzy i gości, dadzą im wejść przez to samo wejście w tym samym czasie, a policja i ochrona niech nie przykładają do niczego ręki (najwyżej mogą zająć się ochroną piłkarzy w razie zadymy) i czekają sobie poza stadionem na rozwój wydarzeń. Jeśli nie będzie żadnych awantur, mecze odbędą się bez zakłóceń i w atmosferze SPORTOWEJ rywalizacji - zwracam honor wszelkim kibolom, kupuję szalik lokalnej drużyny i zapierdalam na mecze;)
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2012-04-03, 17:41 1
vajron napisał/a:

Oni nie interweniują, to te pizdy ich atakują





kojarzysz tego gościa? przewiń filmik do ~27 sek. taki typ w czapce z daszkiem po prawej stronie u dołu. kręci się tam do ~1:00. to właśnie księdzu. widocznie też musiał "stewardom" ostro nawrzucać i ostro ich klepać bo też zaliczył wizytę w ambulansie i też chodził z całą czerwoną twarzą do końca meczu. jeżeli nie byłeś i nie widziałeś to nie siej fermentu
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-03, 17:42 1
Millduck napisał/a:

Powiem krótko - można zrobić eksperyment: niech na najbliższych 4 meczach "tak zwanego" podwyższonego ryzyka usuną wszelkie ograniczenia pomiędzy sektorami gospodarzy i gości, dadzą im wejść przez to samo wejście w tym samym czasie, a policja i ochrona niech nie przykładają do niczego ręki (najwyżej mogą zająć się ochroną piłkarzy w razie zadymy) i czekają sobie poza stadionem na rozwój wydarzeń. Jeśli nie będzie żadnych awantur, mecze odbędą się bez zakłóceń i w atmosferze SPORTOWEJ rywalizacji - zwracam honor wszelkim kibolom, kupuję szalik lokalnej drużyny i zapierdalam na mecze;)



Ja jestem po prostu za tym, żeby po meczu wpuszczali ich na płyte boiska i żeby psiarnia nie interweniowała. Plus brak opieki medycznej dla uczestniczących. Ewentualnie prywatna opieka, za która by musieli w pizde płacić. Po 2 latach by sie już wszyscy powybijali.

To jest logiczne, skuteczne i jak dla mnie bardzo humanitarne. Chcą sie napierdalać niech to robią, ale niech potem nie proszą o pomoc lekarzy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie